חידוש ויזה לארה"ב - מה שחשוב לדעת

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> חידוש ויזה לארה"ב - מה שחשוב לדעת

אם אתם מתכננים לטוס לארצות הברית בקרוב ואשרת השהייה שלכם כבר מזמן לא בתוקף, אתם תיאלצו לחדש את הויזה שלכם. למרות שתהליך החידוש אינו מסורבל כפי שהוא היה בעבר, כדאי לדעת שבשנים האחרונות ישנם מספר תקנות חדשות. הנה כל מה שחשוב לדעת, רגע לפני שאתם מחדשים את הוויזה לארצות הברית.

תבדקו אם אתם יכולים לדלג על הביקור בשגרירות

לא הרבה יודעים זאת, אך בחלק לא מבוטל מהמקרים ניתן לוותר על הביקור בשגרירות ולבצע חידוש ויזה בעזרת דואר שליחים. אם אתם עומדים בקריטריונים המתאימים (לא עברה שנה מהיום שפג תוקפה של האשרה, היא הופקה לאחר שעברתם את גיל 14 ויש לכם עליה חותמת של אשרת לימודים או עבודה), ניתן לבצע חידוש ויזה לארה"ב בעזרת פנייה לחברת הבלדרות הבין לאומית UPS. למרות שהעלות גבוהה במקצת מאשר פנייה עצמאית לשגרירות, זה עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן.

מלאו בצורה תקינה את טופס 160- DS

חידוש ויזה לארה"ב הוא לא מהלך בירוקרטי מסובך במיוחד, אך הוא מחייב אתכם למלא את טופס 160- DS באופן תקין וללא כל שגיאות. על אף שזה מזכיר במקצת את ההנפקה הראשונית של אשרת השהייה שלכם, כל ביקור בשגרירות יחייב אתכם להנפיק טופס שכזה. הסיבה היא שהפרטים בו עשויים להשתנות בעקבות שינויי הסטטוס האישי והמקצועי שלכם, דבר אשר ישפיע על הסיכוי שלכם לחדש את הוויזה בהצלחה.

חידוש ויזה לארהב

שלמו את השובר לפני שאתם קובעים תור בשגרירות

חשוב לשלם את השובר שמוקנה לכם בסיום תהליך מילוי הטופס ולהגיע איתו אל שגרירות ארצות הברית כשהוא מלא וחתום. את השובר ניתן לשלם באמצעות בנק הדואר בעלות של כ 600 שקלים. שימו לב, אין כל טעם להזמין תור עבור חידוש הויזה לארצות הברית אם לא שילמתם כבר את השובר. לאחר שתשלמו את השובר, רק אז אתם יכולים לקבוע תור לשגרירות ארצות הברית במטרה להתחיל במישור האופרטיבי של חידוש הויזה שלכם.

הגיעו עם הוויזה הישנה והצטיידו בתמונות חדשות

מומלץ להגיע עם הויזה הישנה שלכם לשגרירות ארצות הברית ולהצטייד בחמש תמונות פספורט איכותיות בעת הבקשה. אם איבדתם אותה או אם היא עברה תהליך של בלאי מצטבר, זה לא אומר דבר על הסיכויים שלכם לקבל ויזה חדשה. הפרטים שלכם נמצאים ברשומות השגרירות וקיים תיעוד מלא של היסטוריית הביקורים שלכם בארצות הברית. חשוב להגיע עם הדרכון שלכם ועם תעודת הזהות הישראלית בכדי לאמת את זהותכם באופן מהיר וקל.

אל תגיעו עם פלאפון או ארנק

אירועי הטרור של השנים האחרונות חיזקו את ההבטחה במתחם השגרירות ולכן אתם פשוט לא יכולים להגיע עם ארנק או עם סלולרי למתחם. כדאי לכם גם לאכול ולשתות לפני הכניסה משום שהבדיקות הביטחוניות של השנים האחרונות, הפכו את חידוש אשרת השהייה לפעולה שעשויה להימשך מספר שעות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ