הטעויות הנפוצות ביותר בבחירת ביטוח בריאות לרילוקיישן

דף הבית >> רילוקיישן >> הטעויות הנפוצות ביותר בבחירת ביטוח בריאות לרילוקיישן

עומדים בפני אתגר הרילוקיישן? דקה לפני שאורזים את החוויות והחפצים מהבית, עליכם לדאוג לביטוח בריאות ברילוקיישן. זה לא עוד ביטוח רפואי לחו"ל שאנחנו מכירים מטיולים, אלא ביטוח ייחודי המעניק כיסוי לכל מקרה רפואי בכל תקופת השהות.

דקה לפני רכישת ביטוח מתאים, אספנו בשבילכם את כל הטעויות הנפוצות בבחירת ביטוח בריאות לרילוקיישן, כדי שתימנעו מהן.

רילוקיישן הפך לחלום רטוב של עשרות ואולי מאות ישראלים המעוניינים לפתוח דף חדש בחייהם לזמן קצר, ארוך או בלתי מוגבל. רילוקיישן יכול להיות לטובת עבודה בחו"ל מטעם מקום עבודה חדש או קיים, לטובת לימודים, פתיחת עסק וכו'. עם כל הכיף וההתרגשות של רילוקיישן, חשוב לזכור כי ההוצאות הרפואיות במדינות בעולם עומד על מאות דולרים, גם אם מדובר על ביקור בודד במרפאה.

מובן כשמדובר על אשפוז, ניתוח חירום וכו', ההוצאות יעלו בהתאם. במדינת ישראל הדבר שונה לחלוטין, כי כל אזרח מקבל שירותי רפואה ללא תשלום, כלומר בתשלומים נמוכים חודשיים של מושלם, זהב וכו'.

זו הסיבה שחשוב מאוד לרכוש מבעוד מועד ביטוח רפואי לרילוקיישן, כך תוכלו להימנע מהוצאות של מאות ואלפי דולרים בגין טיפולים רפואיים שונים. ביטוח רפואי לרילוקיישן חייב להיות מותאם אישית לאופי הנוסע ולמשפחתו, כך ניתן ליהנות משקט נפשי ולדעת שתמיד ניתן להיעזר בשירותי רפואה במדינת היעד.

טעויות נפוצות בבחירת ביטוח בריאות לרילוקיישן:

רכישת ביטוח לאחר הנסיעה לחו"ל

כן, ישראלים רבים רוכשים ביטוח כאשר הם מגיעים למדינת היעד. רבים סבורים כי רק במקרה של צורך רפואי ניתן לרכוש מהר את הביטוח, אך לא כך הדבר. ביטוח בריאות לרילוקיישן יש לרכוש מבעוד מועד, עוד בהיותכם בישראל. בקיצור, אל תמתינו לדקה ה-90, רכשו מראש ותהיו מוכנים לכל מצב.

לבחור סוכנות או חברת ביטוח שלא מתמחה בתחום

ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל היא רכישה חשובה מאוד, ולכן יש לתת דגש לגבי החברה או הסוכנות שממנה תבחרו לרכוש את הפוליסה. בישראל קיימות עשרות סוכנויות ביטוח, אך לא כל סוכנות מתמחה בתחום הרילוקיישן. חשוב מאוד לוודא שהסוכנות מתמחה בתחום זה על מנת להימנע מעוגמת נפש.

יש להימנע ממצב בו הוצאתם עשרות אלפי שקלים לטובת ביטוח אך בסופו של דבר התברר כי מדובר בתרמית. לכן, בדקו היטב מאיזו חברה אתם רוכשים ביטוח רפואי וכן בדקו את הצעות המחיר השונות, זאת בכדי שתוכלו בסופו של דבר לרכוש ביטוח רפואי עבור שהותכם בתקופה הרילוקיישן.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל במקום ביטוח בריאות לרילוקיישן

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח לזמן קצר שכולנו רוכשים לפני טיול או חופשה קצרה. הביטוח נועד לכסות מקרים רפואיים במדינת היעד, גניבות מטען, כיסוי לספורט אקסטרים, לטיולי תרמילאים וכו'. לעומת זאת, בעת שהייה ממושכת בחו"ל, במסגרת רילוקיישן, הדבר שונה לחלוטין ויש צורך בביטוח רפואי ייעודי שיכסה גם תחומים רפואיים שגרתיים, ולא רק מקרי חירום כפי שמבוטח בביטוח נסיעות לחו"ל.

זו הסיבה שביטוח רפואי מלא יאפשר לקבל הרבה יותר כיסויים, כמו חיסונים (במיוחד לילדים), ביקורי רופא משפחה, ביקור אצל מומחים, תרופות, תאונות אישיות ועוד.

 

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ