רילוקיישן עם חיית המחמד שלכם

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן עם חיית המחמד שלכם

 

כאשר שוקלים רילוקיישן חשוב לזכור לתכנן מראש את ההטסה של חיית המחמד שלכם. תכנון מראש יהפוך את התהליך לפחות מלחיץ. אבל מאיפה מתחילים? הדרישות והתקנות להטסת חיות מחמד תלויים במספר גורמים: היעד שלך, חיית המחמד שלך (מין, גזע, גיל, גודל), ותאריך הנסיעה. כל אלו משפיעים על תהליך הייבוא.

תקנות ומסמכים:

לכל מדינה יש דרישות משלה לייבוא ​​בעלי חיים. החלק החשוב ביותר בתכנון רילוקיישן עם חיות מחמד הוא להבין מראש את הדרישות הספציפיות ליעד אליו אתם טסים, עבור סוג חיית המחמד שלכם. צריך לבדוק מול הרשויות הוטרינריות הממשלתיות של ארץ היעד או להתייעץ עם סוכנות להטסת חיות מחמד לקבלת סיוע והדרכה נכונה.

לפני הטיסה חיית המחמד שלכם תצטרך לעבור בדיקה רפואית והנפקת תעודת בריאות ליצוא, שצריכה להיות חתומה גם על ידי וטרינר פרטי וגם על ידי וטרינר ממשלתי מורשה מטעם משרד החקלאות. ייתכן שיידרשו מסמכים נוספים כגון רישיון ייבוא, בהתאם ליעד שלך ולחיית המחמד הספציפית שלך.

דרישות בריאות:

עבור רוב חיות מחמד, המקום הראשון להתחיל בהכנות לטיסה הוא בהטמעת שבב וחיסון כלבת. היו מודעים לכך שדרישות הכניסה לחיות מחמד במדינת היעד שלכם עשויות לכלול גם בדיקת דם לנוגדני כלבת, תילוע ואף תקופת המתנה של חודש עד שישה חודשים. מדינות מסוימות לעיתים דורשות בדיקות נוספות. מילוי כל דרישות הייבוא עשוי לקחת כמה חודשים ולכן בהחלט מומלץ לתכנן ולהתכונן היטב מראש.

מסלול טיסה:

ישנן שלוש דרכים שונות לטוס עם חיות מחמד:

1. חברות תעופה רבות מאשרות לכלבים קטנים או חתולים (בדרך כלל מתחת ל 8 ק"ג) לטוס עם הבעלים בתא הנוסעים.

2. חיות מחמד גדולות שטסות עם בעליהן אך אינן מתאימות לדרישות ההטסה בתא הנוסעים, יצטרכו לטוס כמטען עודף - כבודה. הם יטוסו בתא המטען של המטוס באזור מיוחד עבור חיות מחמד, אזור מווסת לחץ ובעל טמפרטורה נשלטת אשר זהה לטמפרטורה בתא הנוסעים.

3. אופן ההטסה השלישי והאחרון של הטסת חיות מחמד הוא הטסה כמטען קרגו. חיית המחמד תוטס פיזית בבטן המטוס, באותו תא בו היו ממקמים אותה אילו הייתה טסה ככבודה אבל תהליך המשלוח שונה. טיסות מטען הן עבור חיות מחמד ללא ליווי. ניתן להטיס כמשלוח מטען במידה והבעלים לא יכול לנסוע באותה טיסה של חיית המחמד או אם מדינת היעד דורשת כניסת חיות מחמד כמטען קרגו רשום בלבד.

ניתן להזמין ישירות דרך חברת התעופה מקום עבור חיות מחמד אשר טסות בתא הנוסעים או ככבודה בבטן המטוס. עבור טיסה כמטען קרגו יהיה צורך להזמין את הטיסה דרך עמיל המכס. מומלץ ראשית כל לבדוק עם חברת התעופה לגבי המדיניות שלהם על אופן הטסת חיות מחמד, לפני הזמנת כרטיס הטיסה שלכם.

כלובי הטסה:

עבור כלב קטן או חתול שיטוסו בקבינה - תא הנוסעים, מומלץ לרכוש תיק נשיאה / מנשא. חשוב לבדוק עם חברת התעופה בנוגע להגבלות גודל ומשקל בטיסה המיועדת.

עבור כל שאר חיות המחמד צריך לרכוש כלוב הטסה מאושר על ידי IATA (International Air Transport Association (ועל ידי חברות התעופה. הגודל תלוי בחיית המחמד שלכם אבל חשוב לוודא שחיית המחמד יכולה לקום, לשבת, לשכב ולהסתובב בנוחות מבלי לגעת בדפנות הכלוב. הכלוב חייב להיות עם פתחי אוורור מכל הצדדים, עם ברגי מתכת, דלת מתכת עם מנעול מאובטח, כלי למים שמתחבר לדלת, ומסומן בפרטים מזהים של חיית המחמד ומומלץ גם של הבעלים.

Terminal4Pets, הסוכנות הישראלית להטסת חיות מחמד זמינה כדי לסייע בהעברת חיות המחמד שלכם. לחצו כאן ליצירת קשר עם Terminal4Pets או התקשרו לטלפון 08-926-4554 לקבלת הצעת מחיר / ייעוץ טלפוני.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ