עבודה באנגליה

דף הבית >> עבודה בחו"ל >> עבודה באנגליה

מחפשים עבודה בחו"ל? בוודאי תשמחו לדעת כי, כחברה באיחוד האירופי, מדורגת אנגליה בין הכלכלות הגדולות בעולם.

מחשפי עבודה במסגרת רילוקיישן יכולים לקבל הצעות עבודה דרך עיתונים או סוכנויות גיוס עובדים באינטרנט, שיכולים גם לספק מידע אודות המצב התעסוקתי המעודכן. אנגליה מאפשרת למהגרים להגיש בקשות ויזת עבודה בכדי למשוך אנשי מקצוע איכותיים מכל הענפים לתפוס עמדות מפתח בשוק שלה. בשל התחרות הגדולה שקיימת באירופה וחוקי האיחוד האירופי המאפשרים הזדמנויות עבודה לאירופאים, החלה אנגליה לפתוח את שעריה בכדי לעמוד בתחרות זו. קיימים סוגים שונים של ויזות עבודה, כשכמה מהן מאפשרות למהגרים לקבל גם תושבות קבע.

לונדון, אנגליה

עוד על אנגליה:

סוגי הויזות

  • ויזות לסטודנטים: סטודנטים מכל מקום בעולם שסיימו לימודים באחד ממוסדות הלימוד המוכרים באנגליה יכולים לקבל ויזה בכדי להישאר ולחפש עבודה.
  • ויזות לעובדי חברה: על בסיס עבודה קודמת, כלומר מעסיק שמעוניין לשלוח עובד שלו לשלוחה או לקוח בחו"ל. ויזה מסוג זה ניתנת לתקופה מקסימלית של 3 שנים בהן העובד יכול להתגורר ולעבוד באנגליה.
  • ויזת עבודה זמנית: אלו ויזות הניתנות לתקופות זמן קצרות. קיימות 6 קטגוריות על פי הן ניתנת הויזה. אמנים, ספורטאים, עובדים למטרות צדקה, עובדים למטרות דת, חילופי עובדים ממשלתיים, תכניות בינלאומיות לנערים ונערות.
  • ויזות לספורטאים: ויזות הניתנות לספורטאים ו/או מאמנים מצטיינים שקיבלו הצעות עבודה באנגליה, כשהצפייה היא תרומה משמעותית להצלחה וקידום התחום. גם בסוג זה ניתנת הויזה לתקופה מקסימלית של 3 שנים.
  • ויזת נציג: ויזות אלה ניתנות לחברות אשר מעוניינות להרחיב את עסקיה לאנגליה וניתנות לנציג אחד לצורך עריכת מחקר שוק, רישום החברה והקמתה הראשונית וניהול משאים ומתנים עם לקוחות וספקים.

תנאי עבודה ואיכות חיים באנגליה

תנאי העבודה באנגליה טובים יותר מאשר בישראל מבחינת שכר ושעות העבודה, השכר גבוה יותר ושעות העבודה קצרות יותר, מה שמשאיר זמן פנוי רב יותר ואיכות חיים גבוהה יותר. יחד עם זאת, אם לדוגמא תחליטו לעבוד בלונדון תגלו שיוקר המחייה גבוה יותר מאשר בארץ ולכן ההמלצה היא לבדוק קודם איפה כדאי לכם לעבוד ולאחר מכן להגיש את המועמדות.

המטבע האנגלי, הלירה סטרלינג הוא מרכיב נוסף חסכוני בהחלטה שלכם לעבוד בבריטניה משום שהפער בינו לבין השקל קרוב לפי 6. אם אתם מעוניינים בעבודה זמנית נסו לחסוך כמה שיותר, כך תוכלו לנצל את כוחו של המטבע האנגלי כשתחזרו.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ