מתכננים רילוקיישן לאירלנד? ארזנו לכם את כל המידע הנחוץ

דף הבית >> רילוקיישן >> מתכננים רילוקיישן לאירלנד? ארזנו לכם את כל המידע הנחוץ

אירלנד היא אחת המדינות החלומיות לרילוקיישן עבור יזמים ועצמאים. הכלכלה בה מתפתחת בקצב מהיר, והיא מדורגת באופן קבוע כאחת המדינות המיטיבות עם עסקים. אם כך, לא פלא שיזמים ישראלים מתעניינים ברילוקיישן לאירלנד ונהנים מכל העולמות. אז בואו נראה איזו ויזה נדרשת לרילוקיישן, מהן אפשרויות התעסוקה, הערים המומלצות לרילוקיישן והכלכלה המתפתחת.

הכלכלה האירית צומחת בקצב מהיר, עם קפיצות של כ-6.5% רק בשנת 2018. האוכלוסייה באירלנד, ובעיקר בדבלין, איכותית מאוד עם צעירים משכילים, ולכן לא פלא שאירלנד הפכה ליעד פופולרי לרילוקיישן. מכיוון שאירלנד מטיבה מאוד עם עסקים, חברות רבות מוצאות בה מקום נהדר לפתוח מטה אירופי, ובעיקר בעיר דבלין השוכנת במרכז החוף המזרחי של אירלנד, בשפך נהר הליפי.

אירלנד מיצבה עצמה עוד משנות ה- 50 כמוקד להשקעות זרות, וזאת באמצעות מתן הטבות מס ומענקים לחברות שתגענה להשקיע בה. רק כדי לסבר את האוזן, המיסים באירלנד נמוכים בכ-12.5% ביחס למדינות אחרות, כך שלא פלא שיותר מאלף חברות בינלאומיות משתקעות באירלנד כמו אמזון ועוד רבות. מבין החברות השוכנות באירלנד אפשר למצוא חברות פיננסים, חברות תרופות, חברות גיימינג, הימורים, תקשורת ועוד.

לצד כל אלה, אירלנד ידועה בתור מדינה שמקבלת זרים בסבר פנים יפות  וקיים בה איזון מצוין בין עבודה וחיים אישיים, דבר התורם רבות לאיכות חייהם של התושבים. מלבד זאת, אירלנד ובמיוחד דבלין היא עיר תוססת ורב תרבותית, ותמצאו בה ישראלים רבים שיצאו לרילוקיישן  לטובת עבודה וגם ללימודים.

איזו ויזה נדרשת לעבודה באירלנד?

כל מי שמכוון לעבוד באירלנד חייב להשיג אשרת עבודה, כלומר ויזה לאירלנד. את האשרה ניתן לקבל דרך השגרירות על ידי הגשת בקשה, אך אם יש ברשותכם מקצוע ספציפי ומקום עבודה, התהליך יהיה קל יותר. דבר נוסף, דרכון אירופי יכול מאוד לסייע ולאפשר לכם לקבל אשרת עבודה ביתר קלות.

אפשרויות התעסוקה באירלנד

הכלכלה המתפתחת של אירלנד לצד ריבוי חברות בינלאומיות, יוצרים הזדמנויות תעסוקה רבות במגוון רב של תחומים. לרוב, מי שיקבל הצעה לרילוקיישן, היא תהיה מטעם מקום העבודה, מכיוון שבשנים האחרונות יזמים ישראלים רבים גילו את אירלנד ופתחו שם עסקים רבים. יחד עם זאת, רבים מחליטים לעבור לאירלנד באופן עצמאי, כיוון שקיימות לא מעט הזדמנויות עבודה קורצות במגוון תחומים כמו תחום ההייטק, הפיננסים, הרפואה, ההנדסה ואפילו בחוות חקלאות שונות.

העיר הפופולריות ביותר לרילוקיישן היא דבלין, הנחשבת למרכז העסקים של אירלנד. בעיר תמצאו עשרות חברות בינלאומיות בתחומים שונים אשר פתחו סניפים נוספים בדבלין. אם יש ברשותכם אזרחות אירופית, תוכלו לקבל הטבות אשר זהות להטבות של אזרחי אירלנד, וכך למצוא עבודה במהירות. בכל מקרה, מומלץ למצוא עבודה טרם המעבר לאירלנד או לבצע רילוקיישן מטעם מקום העבודה.

רגע לפני שאורזים, רוכשים ביטוח לרילוקיישן

אם גם אתם נשבתם בקסמיה של אירלנד, רגע לפני חשוב לרכוש ביטוח לרילוקיישן המותאם בקפידה לאירלנד. תושבי אירלנד נהנים ממערכת בריאות מתקדמת, אך עליהם לשלם דמי ביטוח הנקרא על מנת לקבל טיפולים רפואיים שונים. תושבים זרים אינם יכולים ליהנות ממערכת הבריאות המתקדמת של אירלנד, ולכן חשוב לרכוש ביטוח בריאות לרילוקיישן, על מנת לקבל טיפולים רפואיים כמו יתר אזרחי אירלנד.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ