ערים מומלצות לרילוקיישן לארה"ב

דף הבית >> רילוקיישן >> ערים מומלצות לרילוקיישן לארה"ב

ארה"ב מאז ומעולם ידועה כמעצמה, היעד עם האפשרויות הבלתי מוגבלות. לא בכדי רילוקיישן לארה"ב הוא המועדף ביותר על ישראלים. אז בואו נראה אילו ערים מומלצות, איזו ויזה נדרשת לטובת הרילוקיישן ומה היתרונות והחסרונות ברילוקיישן ביעד הגדול תרתי משמע.

אפשרויות התעסוקה, התרבות המשוחררת, המשכורות הגבוהות והתחושה של לגור ב'אמריקה הגדולה', הם רק חלק מהסיבות לפופולריות של רילוקיישן בארה"ב, ובעיקר לעובדים בתחום ההייטק הרואים ברילוקיישן הזדמנות נהדרת לעבוד בעולם הגדול, בלי דאגות כלכליות ועם הרבה חופש. גודלה של ארה"ב, 50 המדינות הרבות המרכיבות אותה, מחוז פדרלי ו-5 טריטוריות, הופכים אותה למעצמה עם מגוון אפשרויות תעסוקה.

אך לא די בכך, ארה"ב מונה מרכזי הייטק עצומים שקיים בהם ריכוז גדול של חברות הייטק, כדוגמת סיליקון ואלי ומרכזים נוספים בניו יורק, קליפורניה, אטלנטה, סן-פרנסיסקו ועוד.

רגע לפני הרילוקיישן עוצרים בשגרירות

עם כל היתרונות הבולטים ברילוקיישן לארה"ב, נראה שעלינו לעצור לרגע בשגרירות לצורך הוצאת ויזה . כן, ארה"ב לא פותחת את שעריה בקלות לזרים ולכן נדרש לעבור תהליך שמעט שונה מרילוקיישן למדינות אחרונות כדוגמת אירופה. ויזת עבודה היא הוויזה הנדרשת לעובדים המעוניינים לעובד בחו"ל או ויזת לימודים למי שמעוניין ללמוד בחו"ל. מחזיקי ויזת עבודה יוכלו ליהנות מזכויות בתחום התעסוקה בארה"ב, כלומר לשהות ולעבוד בארה"ב למשך פרק זמן קבוע מראש. את ויזת העבודה ניתן לחדש ולהאריך את תוקפה, וזאת בשונה מוויזות אחרות הניתנות רק לתקופת זמן מסוימת.

במידה והנכם מעוניינים להוציא ויזת עבודה, תיאלצו למצוא מעסיק בארה"ב שיתרשם מכישוריכם המקצועיים ויסייע בבקשת הויזה . שיטה זו פופולרית במקצועות מסוימים כמו הייטק, הנדסה, רפואה וכו'. אך במידה והנכם עובדים בחברה בינלאומית, החברה תסייע לכם לקבל ויזה על ידי הגשת מסמכים וקבלת ויזת עבודה.

הערים המומלצות לרילוקיישן בארה"ב

ניו יורקניו יורק ובעיקר מנהטן וניו ג'רזי הפכו ליעדים חמים לרילוקיישן, כאלה שאהובים מאוד על ישראלים. בשנים האחרונות ניו יורק הפכה ליעד חם עבור חברות סטארט-אפ ישראליות ובעיקר בחברות העוסקות בתחום הפיננסים, הפרסום וההייטק כדוגמת חברת טאבולה, מטומי, WeWork וחברות נוספות. אין ספק שריבוי חברות הסטארט-אפ מסביר את הפופולריות של רילוקיישן לאזור, כמו גם את הביקוש לאנשי הייטק, פרסום, יזמות ופיננסיים.

קליפורניה – קליפורניה נחשבת לבירת ההייטק של ארה"ב, ולכן לא פלא שהיא אחת המדינות המבוקשות לרילוקיישן בארה"ב. בקליפורניה שוכנות הערים הנוצצות סאן פרנסיסקו וסיליקון ואלי, בהם ישנם מרכזי הייטק גדולים וחברות בינלאומיות שכולם חולמים לעבוד בהן כדוגמת DropBox HP, SalesForce, Facebook Appleו-Google.

ג'ורג'יה, אטלנטה –  רילוקיישן לאטלנטה נחשב למבוקש מאוד, מכיוון שהוא יעד מעולה לישראלים. האוכלוסייה באטלנטה הטרוגנית ומשולבים בה מהגרים ממדינות שונות על פני הגלובוס, ולכן ישראלים מרגישים בה נוח. בג'ורג'יה קיימת קהילה שלמה של ישראלים המגוררים בה, הרבה בזכות חברות הייטק ישראליות שהעבירו את עובדיהן לג'ורג'יה כמו אמדוקס, לייבפרסון, וגם חברות נוספות השוכנות בה כמו קוקה קולה, CNN, חברת התעופה דלתא ועוד.

רגע לפני שאורזים, רוכשים ביטוח לרילוקיישן

חשוב להבין שלארה"ב יש 50 מדינות, ולכל אחת מהן קיימים חוקים שונים לגבי כיסוי רפואי, ולכן רגע לפני שאורזים, חשוב לרכוש ביטוח לרילוקיישן המותאם בקפידה למדינת היעד.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ