המלצות לעבודה בחו"ל עבור צעירים לאחר הצבא

דף הבית >> רילוקיישן >> המלצות לעבודה בחו"ל עבור צעירים לאחר הצבא

"העולם שייך לצעירים" כך אמר פעם אדם שבהחלט ניבא את העתיד. יותר ויותר משוחררים טריים מנצלים את התקופה הלא מחייבת בחייהם כדי לעבוד בחו"ל, ליהנות מכל העולמות, ובעיקר לעשות את הכסף הגדול. אז אם בדיוק השתחררתם מהצבא ואתם עדיין מתלבטים, ריכזנו עבורכם מספר המלצות לעבודות שוות בחו"ל!

משוחררים טריים מעדיפים לנצל את מרווח הזמן הלא מחייב בין הצבא לתואר לטובת עבודה בחו"ל. מגמה זו הולכת ומתעצמת מדי שנה, ונראה שמעסיקים מחפשים דווקאDNA  ישראלי עם תעוזה וגם בוגרי יחידות קרביות שיעבדו כמאבטחים. צעירים יכולים לעבוד תקופה מסוימת בחו"ל, להכיר תרבויות חדשות, לעשות את הכסף הגדול על מנת לממן את התואר, ליהנות מחיי חברה תוססים, ללמוד שפה חדשה ובהחלט להתרענן דקה לפני החיים הבוגרים.

דקה לפני שאורזים, כמה יעלה לנו להיות חולים בחו"ל?

עם כל ההתרגשות והתכנונים של המעבר והמחשבה על החוויות והעבודה המאתגרת, לא תמיד אנחנו מתעסקים בשאלה 'כמה עולה לנו להיות חולים בחו"ל?' מסתבר שכל פציעה, מחלה ואפילו חור בשן יעלו לנו הרבה כסף, וביטוח נסיעות לחו"ל אינו אופציה במקרה של שהייה ארוכה.

אז מה עושים?

הדבר הראשון הוא לרכוש ביטוח רפואי לרילוקיישן המעניק לנו שקט נפשי לכל תקופת השהייה. חשוב להבין שכל טיפול רפואי פשוט במדינה זרה עלול להסתכם במאות ואפילו אלפי דולרים, סכום שיכול להיות הרבה יותר ממה שתרוויחו בכל תקופת השהייה בחו"ל. רק לסבר את האוזן, יום אשפוז בארה"ב יעלה כ- 6,000 דולרים ובתאילנד יכול להסתכם ב- 800 דולרים ליום אחד בודד. לכל זה מתווספות עלויות נוספות כמו אמבולנס, תרופות להמשך טיפול, מעקב רפואי ועוד. רכישת ביטוח רפואי מתאים יכסה לכם את כל ההוצאות הרפואיות, החל מביקור אצל רופא, בדיקות שגרתיות ועד אשפוזים, ניתוחים, השתלות וחלילה תאונות ומחלות קשות.

אז בואו נראה אילו עבודות נפוצות מאוד בחו"ל לצעירים אחרי צבא:

מכירות בעגלות בקניונים

עבודת מכירות בעגלות היא הפופולרית ביותר בקרב צעירים. מעסיקים ישראליים וחברות גיוס מחפשות ישראלים עם תעוזה שיודעים למכור והרבה ומציעים להם תנאים מצוינים. העגלות הללו ממוקמות בקניונים גדולים סביב העולם והן עמוסות במגוון מוצרים כמו קוסמטיקה, מוצרי חשמל, מתנות, תכשירי שיער וכו'. המטרה היא למכור לעוברים ושבים, כאשר הרווח מתבסס על אחוזי מכירה ויכול להגיע למשכורות גבוהות מאוד.

מכירת מוצרי אמנות מבית לבית

מכירות מוצרי אומנות אף היא פופולרית מאוד ובעיקר בארה"ב, שם מקובל לדפוק על דלתות ולמכור. במסגרת העבודה עוברים מבית לבית ומוכרים מוצרי אמנות, בעיקר ציורים של אמנים, פסלים וכו'. המשכורת אף היא מתבססת על אחוזי מכירה ויכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד.

אבטחת אישים ומקומות

סלבריטאים, אנשי עסקים, מועדונים, אוניות פאר וכו', זקוקים למאבטחים בעלי ניסיון ועם רישיון להחזקת נשק. זו הסיבה שחיילים משוחררים, ובעיקר יוצאי יחידות קרביות, מבוקשים מאוד לתפקידים אלה. במסגרת התפקיד ניתן ליהנות מאתגרים רבים, להיצמד לסלבס או לאבטח אוניות פאר וליהנות מטיולים וחיי חברה תוססים.

או-פר לילדים

שירותי או-פר נפוצים מאוד בקרב משפחות יהודיות אמידות. תפקידה של או-פר להתגורר בבית המשפחה ולטפל בילדיה תקופה מסוימת. כיום קיים ביקוש רב למטפלות ישראליות, מכיוון שמשפחות אלו מעוניינות ללמד את ילדיהן עברית.

הדרכה בקייטנות ומחנות קיץ

תחום נוסף ומבוקש מאוד הוא הדרכה בקייטנות קיץ לילדים ונוער. לרוב, קייטנות אלה מאורגנות מטעם קהילות יהודיות, ולכן קיים ביקוש רב למדריכים ומדריכות מישראל.

לסיכום, לא משנה איזו עבודה תרצו למצוא בחו"ל, חשוב להקפיד ולרכוש ביטוח רפואי מתאים שיאפשר לכם לטוס בראש שקט. אנחנו מאחלים לכם הנאה רבה, ומי ייתן ולא תאלצו להשתמש בביטוח הרפואי כלל!

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ