מתכננים רילוקיישן לניו זילנד? ארזנו לכם את כל המידע

דף הבית >> רילוקיישן >> מתכננים רילוקיישן לניו זילנד? ארזנו לכם את כל המידע

ניו זילנד מציעה מתכון מנצח לחיים טובים ואיכותיים, עם כלכלה מודרנית ומפותחת, עיר נקייה משחיתות, אוניברסיטאות מצוינות, אורח חיים מאוזן ויוקר מחיה המותאם לגובה השכר. אם כך, אין פלא שרבים מעוניינים לבצע רילוקיישן לניו זילנד לצורך עבודה או ללימודים. אז בואו נראה איזו ויזה נדרשת לרילוקיישן באזור, מהן אפשרויות התעסוקה וקצת על הכלכלה המפותחת.

ניו זילנד מחבקת זרים וצמאה מאוד לאוכלוסייה, ולכן לא פלא שצעירים ישראלים אחרי צבא מתחילים בעבודה וממשיכים משם לטיול הגדול. אומנם יש בה שפע של אדמות, משרות טובות, כלכלה מפותחת וכמובן נופים עוצרי נשימה, אבל יש לה בעיה מאוד מוזרה. אין מספיק תושבים שיוכלו ליהנות מכל השפע הזה! רק לסבר את האוזן, נכון לשנת 2020 מתגוררים בניו זילנד כמעט 5 מיליון תושבים על שטח של 268,838 קמ"ר. לצורך השוואה, בסידני הקרובה אליה יחסית, מתגוררים גם 5 מיליון תושבים על שטח קטן בהרבה – 12,144 קמ"ר.

איזה ויזה נדרשת לניו זילנד?

אם תגלשו בפורטלים של דרושים, תוכלו למצוא לא מעט הצעות עבודה בניו זילנד, בעיקר בתחומי ההייטק, התעשיה, הפיננסים, יזמות, שיווק ומכירות ועוד. כדי לעבוד בניו זילנד באופן חוקי יהיה עליכם להיות ‏בעלי ויזת עבודה לניו זילנד. קיימים כמה סוגים של ויזות עבודה בניו זילנד, אך הנפוצה ביותר היא ויזת טיול-עבודה.

ויזת טיול עבודה – מתאימה בעיקר לצעירים בטווח הגילאים 39-18. ניו זילנד מעניקה כ- 200 ויזות כאלה בשנה, ללא כל צורך במציאת מקום עבודה מראש. ויזת טיול-‏עבודה תאפשר לכם לשהות עד שנה בניו זילנד ולעבוד בעבודה זמנית באופן חוקי.

ויזת עבודה על בסיס זמני – ויזה נוספת היא על בסיס זמני ומאפשרת שהייה של עד לתקופה של ‏חמש שנים. קיימת ויזה נוספת בקטגוריה זו שהיא ויזה המיועדת לעבודות שמוגדרות מקצועיות, אולם על המעסיק להוכיח שלא הצליח לאייש את התפקיד בעובד מקומי ונאלץ לפנות למדינה אחרת.

ויזת סטודנט – היא אופציה נוספת לסטודנטים המעוניינים ללמוד בניו זילנד. את הוויזה ניתן לקבל לאחר הצגת אישורי רישום לקבלה ללימודים.

אפשרויות התעסוקה בניו זילנד

ניו זילנד זקוקה לעובדים מקצועיים שיכולים לתרום לעתיד הכלכלי שלה, מכיוון שהכלכלה בעיר מתפתחת מאוד, ומצד שני קצב הילודה ירד באופן משמעותי בשנים האחרונות. לאור המצב, חסרים צעירים שיחליפו את העובדים הוותיקים שיוצאים לפנסיה. אם כך, אין פלא שרבים מחפשים עבודה בניו זילנד ומעוניינים לבצע רילוקיישן בתום תקופת הלימודים או אחרי הצבא.

העבודות הנפוצות בניו זילנד הן בעיקר עבודות לצעירים כמו עבודות מכירה בדוכנים ‏בקניונים, אופר וטיפול בילדים, עבודות חקלאיות ועבודות הקשורות לטיפול בבעלי חיים. מלבד זאת, יש דרישה למשרות הייטק לאקדמאים, המהווה הזדמנות נהדרת לפתח חיים חדשים במדינה חלומית, יציבה ובטוחה.

היתרונות והחסרונות של רילוקיישן לניו זילנד

כפי שכתבנו, יש לא מעט יתרונות ברילוקיישן לניו זילנד, בעיקר הכלכלה המפותחת, הצורך בעובדים מתחומים שונים, הנופים הקסומים, הקלות של קבלת ויזה והשקט שרק ניו זילנד יכולה לספק. עם זאת, קיים חיסרון אחד בולט והוא המרחק מישראל וממדינות נוספות. רק נציין שטיסה לניו זילנד מישראל עורכת 24 שעות ויכולה להימשך גם 2-3 ימים.

 

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ