מערכת הבריאות באוסטרליה - כל מה שחשוב לדעת

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> מערכת הבריאות באוסטרליה - כל מה שחשוב לדעת

החלטתם שהצעד הבא שמתאים עבורכם הוא רילוקיישן לאוסטרליה? אז כמו במקרה של כל צעד חשוב בחיים, כדאי למצוא מספיק מידע על מנת שתוכלו להיערך בהתאם. בעת ביצוע תהליך הרילוקיישן יש המון פרטים שיש לטפל בהם, כאשר אחד מהם הוא תחום הבריאות.

עמוד זה הוא מורה נבוכים מהיר למבצע רילוקיישן לאוסטרליה

מערכת הבריאות באוסטרליה

באוסטרליה קיימת מערכת בריאות כפולה ואף לעיתים מקבילה: ציבורית ופרטית. במגזר הציבורי יש כ-740 בתי חולים בעוד מגזר הפרטי יש כ-560 בתי חולים.

גיל התמותה הממוצע באוסטרליה הנו 81 והוא מדרג אותם במקום 11 בעולם. ניתן לייחס את זה למערכת ביטוח בריאות הנחשבת לבין הטובות בעולם אשר נקראת Medicare.

Medicare - ביטוח רפואי ציבורי

מערכת זו אחראית למרבית הטיפולים השכיחים (לא כולל טיפולי שיניים או ראייה). Medicare זמינה לאנשים שחיים לפחות שנתיים באוסטרליה וממומנת ברובה על ידי הממשלה, כאשר את השאר משלם האזרח האוסטרלי. שיעור המס נע בין 1.5%- 2.5%, תלוי בגודל השכר. במידה ויש לך רק ביטוח של MEDICARE, אתה משתייך למערכת הבריאות הציבורית וכל ההוצאות מכוסות ב-100%.

אך ישנן גם מספר הגבלות כגון: אתה לא יכול לבחור את הרופא, מספר טיפולים לא כלולים בביטוח הבריאות ואתה תלוי במערכת הזמנים של בית החולים, אשר לרוב זמני המתנה יהיו ארוכים.

ביטוח רפואי פרטי

תושבים אוסטרלים רבים מעדיפים לרכוש ביטוח רפואי פרטי בחו"ל, בנוסף לביטוח של MEDICARE ובכך להשתייך למערכת הבריאות הפרטית. הביטוח הפרטי מאפשר לך תנאים רפואיים טובים יותר: ניתן לבחור את הרופא המטפל ובית החולים, זמן ההמתנה יהיה באופן משמעותי קצר יותר. הביטוח הפרטי גם מכסה לדוגמא טיפולי שיניים, פיזיותרפיה וניתוחים מיוחדים. ההוצאות הרפואיות שלך מכוסות עד ל-75% והשאר יכוסה על ידי ביטוח הבריאות הפרטי שלך.

עוד קצת מידע

אוסטרליה באופן כללי הנה מדינה בטוחה בעלת שלטון דמוקרטי ורוב הסיכויים לא תתקלו בסכנה ממשית. אך עם זאת אוסטרליה הנה מדינה אשר האקלים בה יכול להיות קיצוני וגם מהווה בית למספר רב של חרקים ערסיים, עכבישים, ונחשים, בנוסף גם לבעלי חיים מסוכנים כמו תנינים וכרישים. אלו דברים שחשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים רילוקיישן לאוסטרליה ולהתאים את ביטוח הבריאות שלכם לסיבת הביקור.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ