רילוקיישן לאוסטרליה

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לאוסטרליה

מעבר לאוסטרליה הרחוקה טומן בחובו שינויים חיוביים רבים אך דורש מוכנות לכך עקב המרחק הרב מישראל, השעות ההפוכות וכן תרבות שונה לחלוטין.

רילוקיישן לאוסטרליה - Come to The Land Down Under

ההזדמנות למעבר לחיות באוסטרליה הינה הזדמנות שרבים היו רוצים לזכות בה. ההבדל הניכר בין מדינה זו, שהיא גם יבשת, למדינות אירופה בא לידי ביטוי באורח החיים הרגוע והלא הישגי שקורץ לרבים בעיקר לכאלה שחיים במדינות עם בעיות כלכלה, בעיות מדיניות וחיים תחת מתח רב.

מדיניות ההגירה האוסטרלית מעודדת הגירה של בעלי מקצועות נדרשים, אשר משתנים מפעם לפעם על ידי ממשלת אוסטרליה. מדי שנה, מקבלים מאות ישראלים מעמד של תושב קבע באוסטרליה בהתאם למדיניות זו.

רילוקיישן לאוסטרליה נפוץ בעיקר אצל צעירים משוחררי צבא אך מתאים גם למשפחות עם ילדים. מעבר לאוסטרליה מושך ישראלים רבים, שכן אוסטרליה ידועה בחיי הפנאי המרובים שלה. כך למשל, לאיש משפחה נורמטיבי בישראל יש 30% בממוצע זמן לפנאי הכולל זמן למשפחה, בילויים, ארוחות וכן זמן איכות בבית.

לעומתו, לאיש משפחה החי באוסטרליה יש 50% זמן שנחשב כזמן פנוי לאותם עיסוקים של משפחה, בילויים ולהיות בבית. החברה האוסטרלית מעריכה מאוד את תרבות הפנאי והזמן שנועד לבילוי עם המשפחה, ולכן רילוקיישן לאוסטרליה, שיכול להיות הזדמנות נהדרת לקריירה - יתאים גם למי שרוצה קצת "להוריד הילוך" ולבלות יותר זמן עם בני משפחתו. כמו כן, יש ישראלים הבוחרים ללמוד באוסטרליה במסגרות שונות.

רילוקיישן לאוסטרליה

במה עובדים באוסטרליה במסגרת רילוקיישן?

במסגרת רילוקיישן לאוסטרליה, המקצועות הפופולאריים ביותר הם בתחום ההנדסת תוכנה ו-IT. כמו כן, יש ביקוש עקבי וקשיח לתפקידי מכירות בכירים במספר ארגונים. ניתן למצוא גם הזדמנויות תעסוקה במסגרת ארגונים של יהודים, בתפקידי הוראה, הדרכה ועוד.

מדינה יקרה, אך מתגמלת

למרות שאוסטרליה נחשבת למדינה יקרה, מעבר לאוסטרליה עדיין אטרקטיבי כי ביחד עם זה מדובר במדינה עשירה עם כלכלה חזקה, שמקדשת את חיי הפנאי יותר ממדינות רבות אחרות. הדולר האוסטרלי התחזק מאד בשנים האחרונות וכך גם יוקר המחייה באוסטרליה.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי המשכורת הממוצעת באוסטרליה גבוהה בהרבה מישראל. השכר הממוצע באוסטרליה הינו 6333$ לעומת 2475$ בישראל (לפי נתוני 2015). המחירים עולים משמעותית ככל שנמצאים במרכזי ערים - בעיקר סידני ומלבורן.

השכר באוסטרליה בהחלט מאפשר תנאי מחייה נאותים וכן אפשרות לחסוך, קל וחומר כאשר אתם עושים רילוקיישן וזוכים לכהן בתפקיד בכיר ולקבל שכר מעל הממוצע.

זוגות רבים ומשפחות נוסעים לרילוקיישן המיוחל לזמן מוקצב מאוד ומוצאים את עצמם בוחרים להישאר עוד כמה שנים לאחר מכן. החיים באוסטרליה מאוד נוחים ונעימים, הלך הרוח של תושבי אוסטרליה הוא חייכני ונעים, מזג האוויר אינו זר ומזכיר רוב הזמן את זה שבארץ החינוך שם איכותי ופרטני מערכת החינוך באוסטרליה נחשבת לאחת מהמובילות בעולם.

זו מדינה עם טבע פראי שחשוב מצד אחד להיזהר ממנו, ומצד שני הוא מפליא ומעשיר ונותן סיבה טובה לצאת ולטייל.

מעבר לאוסטרליה עם הילדים, מעבר לאוסטרליה

הקשר הישראלי

כמובן שכמו בכל רילוקיישן, גם הרילוקיישן לאוסטרליה הוא לא פשוט. הגעגועים והמרחק מהבית עושים את שלהם, אך יחד עם זאת יש באוסטרליה קהילה ישראלית גדולה שתומכת ועוזרת ורבים נקשרים לאנשים ויוצרים חברויות חדשות. מרבית היהודים באוסטרליה נמצאים בערים הגדולות כגון סידני, מלבורן, קנברה פרת' ואחרות.

למידע נוסף - קיראו על עבודה באוסטרליה

לסיכום - היתרונות של רילוקיישן לאוסטרליה

  • שכר גבוה: מהרבה ממקבילו בישראל
  • תרבות פנאי וחיי משפחה: שעות עבודה קצרות יותר ויותר זמן פנוי
  • שקט ואיכות חיים: מדינה מרוחקת מאד, ללא סכסוכים, אנשים נעימים וחינוך ברמה גבוהה
  • אנגלית: השפה האנגלית שגורה בפי רובנו, אין צורך ללמוד שפה חדשה במיוחד
  • נופים וטבע פראי: לחובבי הטיולים, אוסטרליה מציעה כמה מהנופים המרשימים בעולם

ביטוח לישראלים באוסטרליה

דבר נוסף שחשוב לבדוק בטרם מעבר לאוסטרליה (ולמעשה לכל מדינה אחרת) הוא ביטוח רפואי לחו"ל. ללא ביטוח לישראלים באוסטרליה,  אתם עלולים למצוא את עצמכם נאלצים להתמודד עם הוצאה כלכלית כבדה על טיפול או בדיקה או אפילו על בדיקות היריון ולידה.

למידע נוסף על ביטוח רפואי לחו"ל - מלאו את הטופס התקשרות בצד שמאל כאן באתר.

קראו עוד על: שילוח מכולה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ