הוצאת דרכון צרפתי

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> הוצאת דרכון צרפתי

אנשים רבים חולמים על הוצאת דרכון צרפתי על מנת לקבל אזרחות ולהגר לצרפת. צרפת מוכרת בעיקר בשל התרבות, האמנות והמטבח הקולינרי שהיא מציעה ולכן מהווה אטרקציה תיירותית. אולם, בשל היסודות הדמוקרטיים והכלכלה החזקה שלה, צרפת הפכה בשנים האחרונות לאבן שואבת למהגרים. בעיקר עבור אמנים וחובבי תרבות, אך גם עבור מהנדסים ואנשי תעשייה אשר מעוניינים לחיות את אורח החיים האקסלוסיבי שצרפת מציעה.

על מנת להגר לצרפת ולא על ידי רילוקיישן דרך העבודה, או על ידי מלגה מטעם מוסד אקדמי, יש לוודא כי באפשרותכם להוציא דרכון צרפתי. בתקופת העליות הגדולות לארץ ישראל, עלו לארץ אזרחים רבים בעלי אזרחות צרפתית שנאצלו לוותר עליה על מנת לקבל את האזרחות הישראלית. אולם כיום, ניתן לפנות לשגרירות על מנת לאפשר הוצאת דרכון צרפתי ולהשיב אליכם את הזכויות האבודות.

הוצאת דרכון צרפתי כוללת אישור של מסמכים כגון תעודת לידה של ההורים בצרפת או של אחד מן הסבים או הסבתות. על מנת להתחיל את תהליך הוצאת הדרכון יש לספק מסמכים נוספים:

  • תעודת לידה
  • דרכון ישראלי
  • רישיון נהיגה
  • אישור עבודה על עבודה ומצב כלכלי
  • תמונות פספורט
  • תעודת נישואין (במידה ואתם נשואים)

תנאי בסיס לקבלת דרכון צרפתי הוא ידיעת השפה הצרפתית. במהלך תהליך הוצאת הדרכון תתבקשו להוכיח את ידיעת השפה וכן תבחנו על תרבות צרפת ועל ידיעותיכם בנוגע למדינה. זאת משום שצרפת הינה מדינה לאומנית הדוגלת בהיות האדם קודם כל אזרח המדינה ומשום כך עליו להוכיח את נאמנותו למדינה ולתרבות שלה.

בעלי אזרחות צרפתית יכולים להנות מהטבות ותנאים סוציאליים הכוללים ביטוח רפואי מקיף עבורם ועבור בני משפחתם. הביטוח הרפואי בצרפת כולל ביטוח ציבורי, פגישות עם רופאים ורפואת שיניים. עם זאת על מנת להיות מכוסים מכל הכיוונים מומלץ לבחון גם מה מציעות פוליסות הביטוח בנוגע לאישפוזי חירום, ניתוחים והטסת מלווים במידת הצורך. בדוידשילד תמצאו מגוון ביטוחים המתאימים לצרכים שלכם במעבר רילוקיישן לצרפת.

לא רק תרבות

הכלכלה בצרפת היא אחת מן החזקות בעולם וצרפת חברה בארגון ה-G8. התעשיות השונות בה משגשגות ופורחות ובינהן: תעשייה אווירית, ענף האנרגיה, חברת הרכבות, ענף התקשורת וכן הבנקים השונים. כך שמדינה זו יכולה לספק פרנסה למגוון רחב של משרות ושל יכולות מקצועיות שונות.

פרט לכך, צרפת חברה באיחוד האירופאי, דבר המקנה לה נופך יוקרתי עוד יותר בשל שווי המטבע שלה והזכויות הסוציאליות שהיא מקנה. משום שהיא חברה בארגון האירופאי, הרי שהוצאת דרכון צרפתי יכולה לאפשר למי שמוציא דרכון צרפתי לא רק להתגורר ולחיות בצרפת גם אפשרות להתגורר במדינות שונות ברחבי אירופה.

ההשכלה הגבוהה, הפרנסה והתרבות שצרפת מציעה יכולות לספק כל אדם בחיפושיו אחר ארץ מגורים חדשה אליה הוא מעוניין להגר.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ