רילוקיישן לויאטנם - כל מה שחשוב לדעת

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> רילוקיישן לויאטנם - כל מה שחשוב לדעת

ויאטנם היא מדינה מיוחדת במינה. לרוב, הקונוטציה שלנו כלפי מדינות במזרח הן חופשות אקזוטיות, טיולים וחופים – אך לא הרבה יודעים כי הכלכלה של ויאטנם נמצאת בתנופת גדילה משמעותית. את ענף החקלאות המסורתי במדינה הולכות ומחליפות בצעדי ענק התעשייה והקדמה. בנוסף לכך, כמות החברות הבינלאומיות שבוחרות להקים משרדים במדינה הולכת וגדלה.

זאת ועוד, תופתעו לשמוע כי לישראל יש שום טוב בויאטנם, דבר שפותח עבור ישראלים הזדמנויות עסקיות בתחומים של טכנולוגיה ותעשייה ובתחומים שקשורים לחקלאות.

לגור בוייטנאם

בשנים האחרונות הופכת וייטנאם יעד פופולרי לרילוקיישן מפני שהיא מהווה מקום בטוח לחיות ולעבוד בו. מזג האוויר הנחמד, האווירה האקזוטית, עלות המחייה הלא גבוהה, התושבים מסבירי הפנים, התרבות התוססת והעובדה שויאטנם נמצאת בתהליך שיפור ושדרוג מתמיד – כל אלו מושכים אנשים מהעולם המערבי לטעום מהמגורים במדינה.

עלויות המחייה בויאטנם

עלות המחייה בויאטנם נמוכה יחסית לעלות בעולם המערבי, כמובן. מגורים בויאטנם יכולים לספק חיים נוחים עם הוצאות סבירות בהחלט. צורת החיים הויאטנמית מציעה מגוון רחב של אפשרויות מגורים והמחיר שונה כמובן בין דירות בערים הגדולות לבין בתים נחמדים בפרברים ובכפרים. מבחינת מזון, המחיר של מוצרים בסייסים שמיוצרים בויאטנם הוא זול ונוח. המחירים בברים ובמסעדות שמגישים אוכל מקומי הם סבירים במיוחד ולכן חיי בליינות ויציאות בהחלט מתאפשרים כאן. כמו כן, גם המחיר של הבירות הויאטנמיות זול במיוחד. חשוב לשים לב שיש הבדל משמעותי בין המחירים במסעדות המקומיות ובין המסעדות שמגישות אוכל מערבי ופונות לתיירים, בהן המחיר יקר יותר.

רילוקיישן לויאטנם

לימודים בויאטנם

לימודים בויאטנם יכולים להיות חוויה תרבותית ומעשירה המשלבת בתוכה אורח חיים עירוני שרוב הסיכויים שלא יצא לכם לחוות כמותו מעולם. בויאטנם ישנן אוניברסיטאות רבות המתמחות בתחומים שונים. ישנם מוסדות שמציעים לימודים טכנולוגיים ברמה מתקדמת, לימודי רוח וחברה ואוניברסיטאות שעובדות בשיתוף עם ארצות אחרות, למשל גרמניה ואוסטרליה. בנוסף לכך, לחלק מהאוניברסיטאות ישנן מחלוקת מיוחדות לקליטת תלמידים זרים, כך שבטוח לא תרגישו לבד ותוכלו לקבל את היחס והסיוע אליהם תזדקקו במהלך לימודים בשפה ותרבות שונות משלכם. ניתן להגיע ללמוד באחד ממוסדות הלימוד גם דרך תוכניות של חילופי תלמידים.

תקשורת אינטרנטית וסלולרית בויאטנם

אמרה עתיקה אומרת "סוסים מנצחים לא מחליפים". במקרה של כל מה שקשור לתקשורת אינטרנט וסלולר בויאטנם, בהחלט נכון הדבר. אנו ממליצים לכם להגיע לויאטנם עם מחשבים ניידים וטלפונים מישראל. חשוב לדעת שהקליטה של טלפונים ניידים לא תמיד טובה כל כך וזהו דבר שיש לקחת בחשבון בתהליך בחירת מקום המגורים במדינה.

תחבורה

טרם המעבר, חשוב לוודא שיש ברשותכם רישיון בינלאומי, שאיתו אפשר להנפיק רישיון נהיגה ויאטנמי. התנועה בויאטנם סואנת וצפופה. רבים מתניידים על גבי אופנועים. חשוב לדעת שישנו שירות הנקרא "גראב" אשר דומה ל"אובר" האמריקאי ומטרתו לעזור לך להגיע ממקום למקום בעלות סבירה. מומלץ להשתמש בשירות זה בהתחלה עד שצוברים ביטחון בנוגע לנהיגה בג'ונגל של הכביש הויאטנמי.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ