איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל לפני רילוקיישן?

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל לפני רילוקיישן?

כל נסיעה לחו"ל מחייבת ביטוח נסיעות, בין אם אתם מתכננים לבלות מחוץ לארץ במשך כמה ימים בודדים ובין אם אתם עתידים לשהות בארץ זרה זמן רב - שבועות, חודשים ואפילו שנים. זכרו כי כל עוד אינכם אזרחים במדינה שאליה אתם נוסעים, במרביתם המוחלטת של המקרים לא תוכלו ליהנות מביטוחי הבריאות השגרתיים המוצעים לאזרחים במקום במלואם. לכן, במיוחד כאשר אתם מתכננים רילוקיישן לחו"ל, חשוב להבין שאין במצבים שכאלה מקום לספק בנוגע לנחיצותו של הביטוח הכל-כך חשוב הזה.

מה בעצם מוצע במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"לי כול למעשה לכלול סעיפים רבים ומגוונים, ולא רק מתחום הבריאות והתאונות האישיות, אם כי זהו בהחלט החלק הארי ברובן של הפוליסות המתמקדות בנסיעות לחו"ל. ככלל, ביטוח נסיעות לחו"ל לרוב יכלול בנוסף לסעיפים הבריאותיים גם אחריות מסוימת על רכוש - כאשר היקף הרכוש ואומדנו נתונים לשינוי, במיוחד במקרים של רילוקיישן - וממש כמו ביטוחי דירה הקיימים בארץ ומוכרים לכולנו משגרת היומיום שלנו כאן. חשוב להבין שבשונה מביטוחי נסיעות המתוכננות לטווח קצר, בהן המבוטח מתבקש לדווח על חפצים אישיים ויקרי ערך כמו טלפון, מצלמה וכיוצא באלה - הרי שכאן כבר מדובר ב"ליגה" אחרת לגמרי, המתמקדת בקנה מידה גדול יותר מאשר בחפץ ספציפי זה או אחר.

בחירת ביטוח רפואי לחול

איך בוחרים ביטוח בתוך ים האפשרויות?

באתרי האינטרנט השונים, כמו גם בסוכנויות השונות שתבקרו בהן, תקבלו מידע רב והרבה מאד שמות ועצות להתנהלות נכונה לפני ובמהלך הנסיעה, כאשר בין החברות הבולטות ניתן למנות שמות כמו פספורט קארד (או פספורטכארד, כפי שלפעמים מכנים אותה) ואושן, וכמובן גם חברות הביטוח הגדולות וחברות כרטיסי האשראי. בכל חברה שתבדקו, חשוב מאד לברר מהם התנאים הספציפיים של הפוליסה והאם הם מתאימים לפרמטרים הייחודיים שלכם - משך זמן, גמישות בתנאים במידה ויתעורר צורך (ולפי הסיכוי שתידרשו לכך), עלות ליום, היקף הפוליסה והחרגות מסוימות במקרים מיוחדים.

לקרוא את כל האותיות הקטנות

נכון, זו עשויה להיות לא מעט "עבודה" ויש להשקיע בכך מאמצים רבים - ובמיוחד קשה למצוא לכך זמן רגע לפני המעבר הגדול, אך חשוב לזכור כי במקרי קיצון חלילה, זהו עשוי להיות המסמך החשוב ביותר שתצטיידו בו לקראת הרילוקיישן, ואין להקל בכך ראש. קראו את האותיות הקטנות, והקפידו לוודא שאתם מבינים את משמעותם של לכל הסעיפים בתקנון ובחוזה שלכם, לרבות בנספחים ובכל המסמכים הנלווים. במקרים שאתם חשים "אבודים", תוכלו להתייעץ עם סוכנים – תמורת תשלום חד פעמי או לפעמים אפילו ללא תשלום כלל, או לכל הפחות עם חברים או בני משפחה שיש להם נסיון וידע אישי בתחום. בסופו של דבר, לא משנה אם תבחרו בסגירה עם חברות קטנות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל או בתאגידים הגדולים, הכי חשוב שהחוזה יתאים לכם בדיוק, כחליפה ה"תפורה" בדיוק למידות שלכם.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ