דרכים לחסוך הוצאות רפואיות בשהייה ממושכת בחו"ל

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> דרכים לחסוך הוצאות רפואיות בשהייה ממושכת בחו"ל

שהייה ממושכת מעבר לים טומנת בחובה הוצאות כלכליות רבות. אולם כדאי לדעת שכמו בהרבה תחומים אחרים, גם בתחום הבריאות ניתן לחסוך לא מעט שקלים, אם רק מתכננים מראש. אז מדוע חשוב לרכוש ביטוח שמתאים לצרכים שלכם, אילו עזרים ביתיים כדאי לשקול ומדוע רפואה מונעת היא מרשם לחיסכון אמיתי? הנה כמה דרכים שיאפשרו לכם לחסוך בהוצאות הרפואיות שלכם גם בחו"ל.

התאמת הביטוח לצרכים הנוכחיים שלכם ולהיסטוריה המשפחתית

בכדי שלא תיאלצו לשלם כסף רב על רפואה פרטית בכל פעם שאתם סובלים משפעת קלה, כדאי שתבחרו ביטוח רפואי לחו"ל שמתאים לצרכים הייחודים של הגוף שלכם. ביטוח שכזה, יאפשר לכם לדעת שאתם תקבלו החזרים על ביקור של רופא פרטי, פנייה לחדר המיון המקומי או אפילו הטסה לארץ להמשך הבירור הרפואי. לכן, כדאי שתבצעו בדיקה רפואית לפני שאתם נגשים לבחור את הביטוח שלכם וקחו בחשבון את כל התרחישים שבהם אתם עשויים להיתקל.

שימוש בתכשירים ביתיים שיעזרו עם חום וכאבים

שימוש בתכשירים ביתיים מהווה עוד דרך להתמודד עם האתגרים הרפואיים שמציבה כל שהייה ארוכה בחו"ל. כדאי להצטייד בגלולות למניעת חום ולשקול גם לקחת עמכם מכשיר EMS לטיפול ביתי בכאבים. חשוב לציין כי מכשיר EMS לטיפול ביתי בכאבים עשוי להוות אלטרנטיבה בטוחה לנוגדי הכאבים המסורתיים אשר להם יש השפעה על בריאות הכבד. אגב, אם אתם נמצאים באזורים כפריים, כדאי לרכוש גם מוצרי היגיינה אשר לא תמיד נמצאים בבית המרקחת המקומי.

התרכזות ברפואה מונעת מהווה דרך להימנע מניתוחים רבים

רפואה מונעת מהווה את אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בהוצאות הבריאות שלכם - גם בארץ וגם כאשר אתם נמצאים מעבר לים. השתדלו לאכול נכון, לצרוך באופן קבוע את הוויטמינים והמינרלים שלכם ולהקפיד על פעילות גופנית מסודרת. אם אתם נמצאים במדינות קרירות יותר, נסו לנצל את ימי השמש השונים בכדי להצטייד בוויטמין די ישירות מהטבע. כך, תשמרו גם על גוף בריא וגם על נפש בריאה.

ריכוז של כל תוצאות הבדיקות שלכם במקום אחד

בכדי למנוע הוצאות על בדיקות שווא, כדאי שתרכזו את כל הבדיקות האחרונות שעשיתם כאשר הייתם בארץ. זה יכול להיות בדיקות דם, צילומים דנטליים או אפילו הדמיות CT שעשויות לעלות אלפי דולרים במדינות מסוימות. שימו לב שכל ההעתקים של הבדיקות נמצאים בכף היד שלכם בכל עת (זה הזמן לנצל באמת את הטלפון הנייד) ותוכלו לדעת שאתם גם חוסכים וגם שומרים על המידע הרפואי החשוב שלכם לכל צרה.

לסיכום, אם אתם לא רוצים לבזבז כסף רב על הוצאות רפואיות חשובות, חשוב שתיערכו מראש. הבנה של המצב הרפואי שלכם וריכוז התוצאות של כל הבדיקות, יעזרו לכם להימנע מבדיקות שווא. הקפדה על אורך חיים נכון, יאפשר לכם למזער הוצאות בלתי צפויות ואשפוזים ממושכים.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ