ביטוח רפואי לחו"ל לעובדי החברה - דגשים והמלצות

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> ביטוח רפואי לחו"ל לעובדי החברה - דגשים והמלצות

העבודה בחברות גדולות ובעיקר בחברות גלובליות דורשת מעובדים מפעם לפעם לטוס לחו"ל במסגרת תפקידם. לעיתים אלה יהיו טיסות קצרות של כמה ימים ולעיתים אלה יהיו טיסות ארוכות לצורך ביצוע פרויקטים מסוימים. כחלק מתהליך הזמנת הטיסה לעובדים, יש צורך לבצע ביטוח רפואי לחו"ל, על מנת לבטח את העובדים בכיסוי רפואי שיאפשר להם להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה, או לכל מקרה אחר בו הם עשויים להזדקק לשירותים רפואיים שונים. ידוע כי עלויות האשפוז וקבלת טיפולים רפואיים במדינות זרות עולים הון תועפות, ולכן ביטוח רפואי לחו"ל מאפשר לקבל כיסוי בגין אשפוז, טיפולים רפואיים וכו'.

לעבוד עם תוכנת ניהול המחשבת את כל ההוצאות

ההוצאות של נסיעות לחו"ל עבור עובדי החברה הן רבות, אך חלק מהחברות יעניקו הטבות שונות עבור העובדים כגון: דמי שהות, ארוחות, אירוח במלון, מוניות ונסיעות, כניסה לתערוכות וכנסים, הטיסה עצמה וכמובן גם ביטוח רפואי לחו"ל. ולכן, על מנת לחשב את כל ההוצאות חברות רבות עובדות עם תוכנה לניהול עסק המאפשרת להם לנהל את תזרים המזומנים ובכלל לרשום בצורה נוחה את כל ההוצאות הדרושות עבור הנסיעה וכך לבדוק את הכדאיות של הטסת העובדים לחו"ל.

כחלק מניהול פיננסי לעסקים על ידי יועץ פיננסי, קיימות בדיוק עבור חברות מסוג זה תוכנות שונות אשר מאפשרות להן לעבוד בצורה מסודרת וכך לייעל את תזרים המזומנים של החברה ולעקוב אחר ההוצאות הרבות.

ביטוח רפואי לחול לעובדי חברה

מה חשוב לדעת כאשר מבצעים ביטוח רפואי לחו"ל לעובדי החברה?

חשוב לבדוק מה הכיסוי כולל ועד כמה סכום הכיסוי עבור אשפוז. לרוב, הסכומים נעים בסביבות 2,000₪ ליום אשפוז עד סכום של בערך 250,000₪, אולם ניתן להגדיל את סכום הפיצוי על פי צורך. חשוב לציין כי פרמטר זה משתנה מחברה לחברה, ופעמים רבות מתגלה כי הכיסוי היה נמוך במיוחד ולא כיסה את עלות האשפוז במדינות מסוימות, ולכן חשוב לדעת כי הנכם מקבלים כיסויים מקסימליים.

קיימים סוגי ביטוח נוספים כאשר טסים לחו"ל:

  • ביטוח מטען: ביטוח נסיעות לחו"ל לרוב יכיל ביטוח עבור המטען, כך במקרה שהמזוודה של העובד לא הגיע הוא יקבל פיצוי כספי שיאפשר לו לרכוש ביגוד ודברים בסיסיים. נושא אובדן המזוודות או אי שליחתן ליעד הוא מקרה די נפוץ לצערנו, מה שיכול להרוס את חופשתם של העובדים ולכן כיסוי זה חשוב במיוחד. כמו כן, יש לבדוק כי הביטוח מכסה גם פרטים יקרים כמו מחשב נייד וכו'.
  • הרחבות מיוחדות: לביטוח נסיעות לחו"ל ניתן להוסיף מגוון כיסויים נוספים שיכולים להיות לעזר עבור העובדים, כמו למשל ביטוח עבור ביצוע ספורט אתגרי שהוא ביטוח שיש להוסיף במידה ויוצאים לחופשה ומתכננים פעילות אתגרית. כמו כן, שישנם כיסויים והרחבות נוספים כדוגמת - כמו הטסת חירום, ביטוח לנשים בהיריון, ביטוח חילוץ והצלה, הגדלת סכום הפיצוי ועוד רבים.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ