על חשיבות ביטוח רפואי וביטוחים נוספים לצורך נסיעה לחו"ל

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> על חשיבות ביטוח רפואי וביטוחים נוספים לצורך נסיעה לחו"ל

רוב בני האדם שונאים סיכונים, ובפרט כאלה מיותרים, ומנסים לצמצם את מידת אי הוודאות בחייהם. נסיעה לחו"ל לפרק זמן ממושך - בין אם מדובר על רילוקיישן במסגרת העבודה, בין אם על יציאה ללימודים באוניברסיטה מובילה או מכללה נחשבת ובין אם זהו ניסיון לחיות במקום אחר - היא אמנם הזדמנות לשדרוג משמעותי של החיים, אבל במקביל היא גם מייצרת באופן טבעי לא מעט חששות ומעלה את רמת אי הוודאות, שהרי אף פעם אי אפשר לדעת בוודאות איך ייראו החיים מעבר לים ובסביבה שונה מהותית מזו המוכרת לנו. על-מנת לצמצם את רמת אי הוודאות ולהימנע מסיכונים מיותרים, חשוב מאוד לבצע ביטוח רפואי מתאים וכמו כן לשקול ביטוחים נוספים וגם לבחון את אלה הקיימים ולמשל להשוות ביטוחי משכנתא אפשריים לזה הקיים.

למה אסור להתפשר על ביטוח רפואי איכותי בחו"ל?

ביטוח הוא המנגנון שהמציא המין האנושי על-מנת לסייע לו להתמודד עם אירועים בלתי צפויים ולמזער סיכונים בדמות נזקים כספיים. בימינו קיים מגוון רחב מאוד של ביטוחים ובפרט ביטוחי רכב, ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוחים רפואיים ועוד ועוד.

ביטוח רפואי הוא החשוב מכולם, ובפרט בחו"ל: ברוב המדינות השירות הרפואי הוא ברמה גבוהה מאוד אבל הוא גם יקר להפליא, ואם חלילה תזדקקו לטיפול בבית חולים ואין ברשותכם ביטוח מתאים, אתם עלולים להידרש לשלם עבור הטיפול סכומי עתק, ולמעשה גם התמחור של בדיקות ואבחונים הינו גבוה, ואתם הרי לא רוצים להתלבט אם לעבור בדיקה חיונית רק כי אין לכם איך לממן אותה.

ביטוחים רפואיים ועוד לחול

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים ביטוח רפואי לחו"ל?

ישנם שני מרכיבים משמעותיים במיוחד בכל ביטוח רפואי לחו"ל שאותם חובה לבחון: היקף המעטפת הביטוחית והשירות שניתן לכם במידת הצורך (והלוואי כמובן שלא יהיה צורך). ביטוח בריאות מקיף מספק מענה גם לצורך בביקורי רופאים, גם באשפוזים, גם בביצוע מגוון רחב ככל האפשר של בדיקות ומממן גם ניתוחים, ואילו שירות בעברית 24/7 הוא פשוט חובה שהרי אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לו.

אילו ביטוחים נוספים מומלץ לבצע לקראת נסיעה לחו"ל?

ביטוח חשוב נוסף לקראת יציאה לחו"ל הוא ביטוח של התכולה שאתם לוקחים אתכם ליעד החדש, כך שאם תתרחש תקלה כלשהי במסגרת ההובלה הימית או האווירית, אתם תהיו מכוסים מבחינה כספית ולא תידרשו להוצאות גבוהות יתר על המידה בתקופה שגם כך מחייבת הסתגלות והוצאות בלתי מבוטלות.

כמו כן אם אתם עוזבים את הארץ לפרק זמן משמעותי כדאי לבחון את ביטוח המשכנתא שלכם - כל מי שלוקח משכנתא מחויב לבצע גם ביטוח חיים שנקרא ביטוח משכנתא, שיכסה את החוב לבנק במקרה של מוות. לקראת יציאה לחו"ל ייתכן שתוכלו לשפר את הפוליסה, וזאת כמובן לאחר שנחשפתם לכל המידע על ביטוחי משכנתא.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ