כיצד להתכונן לתביעת רשלנות רפואית על פציעה שאירעה בחו"ל?

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> כיצד להתכונן לתביעת רשלנות רפואית על פציעה שאירעה בחו"ל?

הציגו את מצבכם הרפואי בטרם הפגיעה

הצגת מצבכם הרפואי בטרם הפגיעה היא קריטית לטיפול בכל מקרה של תביעת רשלנות רפואית והבסיס הלוגי שעומד מאחורי ההצלחה של כל תביעה. יש צורך להראות שאכן מצבכם הרפואי השתנה לרעה עקב טיפול באיכות ירודה וכי לפני הפגיעה רמת התפקוד שלכם הייתה גבוהה מרמת התפקוד הנוכחית שלכם. מומלץ להוציא את כל הרישומים הרפואיים שלכם מקופת החולים ומביטוח הבריאות האישי שלכם על מנת להראות לבית המשפט את השוני המלא בין המצב הראשוני למצב הנוכחי.

בקשו את חוות הדעת של הרופא בכתב

הדרך הטובה ביותר להתכונן לתביעת רשלנות רפואית היא בעזרת המצאת המסמכים הרפואיים המתאימים. דרשו שכל חוות דעת רפואית אשר נמסרת לכם בעל פה תגובה בכתב וכל צילום אשר נערך לכם יעבור ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. למרות שביטוח רפואי לחו"ל אמור לספק לכם את הטיפול האולטימטיבי ולהגן עליכם בשעת משבר, בלא מעט מקרים הטיפול בבית החולים המקומי הינו רשלני וחושף אתכם לשורה של מחוללי מחלות.

רשלנות רפואית בחול | כיצד להתכונן לתביעת רשלנות רפואית על פציעה שאירעה בחו"ל?

בחירת רופא מומחה מטעמכם

על מנת לספק את האינטרפרטציה המלאה ולספק חוות דעת אמינה לבית המשפט, יש צורך בבחירה של עד מומחה מטעמכם. בתביעות מסוג זה מומלץ לספק חוות דעת של רופא אשר מתמחה בהופעה בבית משפט ויוכל לספק בעבורכם תצהיר מלא אודות סוג הטיפול שקיבלתם, האיכות שלו והנזק אשר נגרם לכם בעקבות טיפול זה. רופא מומחה יוכל להעריך גם את ההשפעה על איכות חייכם לטווח הארוך. לפני שבוחרים רופא שכזה, יש לבדוק את ההיסטוריה שלו ולוודא שהוא אכן דמות מוכרת ובעלת שם בעולם הרפואה.

אל תשכחו להביא עדויות של מי שהיה שם

בקשו ממכרים שהיו איתכם בזמן החופשה ואשר הסיעו אתכם לבית החולים שיהיו עדי אופי ויעניקו לבית המשפט מעט מהזווית האישית שלהם. על אף שהם אינם סמכות רפואית, בית המשפט יכול להתחשב בעדות של צד שלישי אשר היה שם בזמן המקרה וראה את טיב הטיפול. כאמור, אין כאן משום הבחנה של מומחה, אבל במידה שחיכיתם שעות בחדר המיון ולא זכיתם למענה רפואי בזמן המתאים, ישנה אפשרות סבירה שבית המשפט ירצה לקבל הוכחות על כך מידי צד שלישי.

בחרו משרד עורכי דין אשר זוהי התמחותו

הטעות הרווחת של מרבית הישראלים בהגשת תביעות רשלנות רפואית היא לבחור בעורך דין אשר מוכר להם ואשר מייצג אותם באופן קבוע בקנייה ומכירה של נכסי מקרקעין. כדאי לבחור בחברת עורכי דין אשר מתמחה בפציעות שטופלו שלא כהלכה ושהינה בעלת ניסיון בטיפול בתביעות מסוג זה. היכרות עם מערכת המשפט המקומית, עבודה עם מגוון של מתרגמים ועורכי דין זרים והניסיון המצטבר עשויים להיות ההבדל בין תביעה מוצלחת לבין בזבוז של אלפי שקלים.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ