5 סיבות לעשות ביטוח רפואי לחו"ל לפני רילוקיישן

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> 5 סיבות לעשות ביטוח רפואי לחו"ל לפני רילוקיישן

אין תחליף לבריאות של כל אחד ואחת מאיתנו וכאשר מדובר על משפחה עם ילדים על אחת כמה וכמה. בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים על רילוקיישן לבד או עם המשפחה למטרת עבודה, לימודים ועוד. כאן חשוב לשקול רכישת ביטוח רפואי לחו"ל לפני רילוקיישן. מדוע? חמשת הסיבות בכתבה הבאה.

סיבה ראשונה - הבריאות במקום הראשון

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר שצריכה להוביל כל אחד ואחת לעשות ביטוח רפואי לחו"ל לפני רילוקיישן היא שמירה על הבריאות בכל תנאי ובכל מחיר. הבריאות שלכם ושל ילדכם היא הדבר החשוב ביותר והדבר האחרון בו תהיו מעוניינים יהיה להיאבק בבירוקרטיה המסורבלת של מערכת הבריאות של אותה מדינה בחו"ל בה אתם שוהים או לגלות שאינכם זכאים לשירותי בריאות כאלו ואחרים, כמו למשל בדיקות מעבדה, ביקור אצל מומחה, ביקור בחדר מיון, אשפוז, ניתוח ובדיקות חדשניות שונות משום שכך הוחלט במערכת הבריאות של אותה מדינה. יש לזכור שרוב האנשים שמחליטים על רילוקיישן הם נתינים זרים במדינה אליה הם נוסעים ולכן ברוב המדינות הם אינם זכאים לאותם תנאים להם זכאים אזרחי המדינה.

ביטוח בריאות - בשביל המשפחה

סיבה שנייה - בריאות פרטית עולה הרבה

בישראל הרפואה היא ממלכתית וכל אזרח שזקוק לשירותי רפואה יכול לקבל אותם באחד מסניפי קופות החולים. ברוב המדינות בעולם הרפואה המומלצת היא הרפואה הפרטית, דבר שמוביל להוצאה גדולה מאוד של כסף עבור ביקור אצל רופא, קניית תרופות, בדיקות וכל שירות רפואי לו תזדקקו. ההחלטה לרכוש ביטוח רפואי בחו"ל טרם היציאה לרילוקיישן משמע ההחלטה לתחום את כל השירותים הרפואיים להם אתם או בני משפחתכם תזדקקו בחבילה אחת שתעלה לכם סכום מסוים של כסף מדי חודש (פרמיה חודשית). בצורה זו תדעו שאתם זכאים לקבל את השירותים הרפואיים הפרטיים הטובים ביותר בלי להוציא הון מכיסכם הפרטי. שכן, אף לא אחד מעוניין להתחיל ולעסוק בגיוס כספים והתמודדות עם קשיים כלכליים כאשר הוא זקוק לטיפול רפואי.

סיבה שלישית – מחסום השפה וחוסר הבנה

רוב האנשים שיוצאים לרילוקיישן יודעים את השפה האנגלית שמשמשת שפה בינלאומית, אך לא תמיד מכירים ויודעים לדבר בשפות נוספות כמו גרמנית, צרפתית או פורטוגזית על אחת כמה וכמה לעיתים גם עם אנגלית מצוינת כישראלים קשה מאוד להכיר ולדעת את כל המושגים הרפואיים ובודאי לא מונחים משפטיים שכתובים בפוליסת ביטוח. כאשר מגיעים לשלב בו צריכים לברר או לקבל סיוע רפואי, פעמים רבות נתקלים במחסום השפה. ההחלטה לעשות ביטוח רפואי שישמש אתכם לאותה תקופה ארוכה בה אתם מתכננים לשהות בחו"ל ויבטיח לכם את כל השירותים הרפואיים להם תזדקקו וכן מוקד שישרת אתכם בכל שעות היממה בשפה העברית והאנגלית, רופאים וצוות רפואי מלווה דובר אנגלית ופרוצדורה קלה ומהירה כל אימת שתזדקקו לשירות רפואי זה או אחר, היא ההחלטה הנבונה ביותר.

סיבה רביעית - לא צריך להכיר את מערכת הבריאות

יציאה לתקופה ארוכה לחו"ל מחייבת היכרות עם המערך הרפואי של אותה מדינה אליה יוצאים. אם מדובר על נסיעה קצרה רוב הסיכויים שלא תצטרכו חס וחלילה שירותי רפואה במדינה זרה, אך כאשר יוצאים לתקופה ארוכה למדינה זרה, ביקור אצל רופא משפחה, רופא מומחה, בדיקות דם, תרופות ושירותים נוספים הם בגדר חובה! ביטוח רפואי פרטי של דיוידשילד יעניק לכם את אותה מעטפת ביטוחית של שירותים רפואיים החיוניים לכם. השירותים מותאמים לצרכיהם של הנוסעים לכל מדינה ומדינה לתקופה מסוימת.

סיבה חמישית - כי אתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים

אמנם תצטרכו לדאוג לכל אותם חיסונים חיוניים בטרם אתם יוצאים למדינה זו או אחרת בחו"ל ותצטרכו גם לדאוג לתרגם את המסמכים הרפואיים החשובים שלכם מעברית לאנגלית ואין אחד שלא דואג לקחת תרופות ללא מרשם שיעזרו לו במקרה של הצטננות או חום אך את כל השאר תקבלו במסגרת אותו ביטוח רפואי לחו"ל. חברת דיוידשילד בעלת וותק רב שנים ויש לה שיתופי הפעולה עם גורמי רפואה רבים בחו"ל תדאג לספק לכם אפשרות לקבל שירותי ביקור רופא, בדיקות, אשפוז, ניתוחים, השתלות, מענה אנושי שזמין במשך כל שעות היממה וקשרים עם כל גורמי הרפואה החשובים ביותר במדינה.

לסיכום, ביטוח רפואי לישראלים שנוסעים לגור בחו"ל לרילוקיישן הוא ביטוח שמכסה מגוון רחב של שירותים רפואיים וטיפולים שקשורים אל שגרת החיים ולא רק מקרי חירום רפואיים. בביטוח של דיוידשילד תקבלו את גישה לשירותי הבריאות המקיפים והאיכותיים ביותר.

נסיעה טובה!


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ