ביטוח נסיעות או ביטוח רילוקיישן?

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> ביטוח נסיעות או ביטוח רילוקיישן?

ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לכל אדם בבואו לצאת מהארץ, בין אם מדובר בנסיעה עסקית קצרה לחו"ל ובין אם מדובר בהעתקת מגורים. הנושא הביטוחי הוא אחד מהנושאים החשובים והאקוטיים שיש להסדיר טרם הנסיעה. מומלץ ביותר לסקור את אפשרויות הביטוח זמן מה מראש על מנת להחליט על האופציה העדיפה והנוחה ביותר על פי סוג ומשך הנסיעה המתוכננת.

ביטוח נסיעות - לשהייה קצרה בחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח לזמן קצר, שיש לעשות לפני כל יציאה לחו"ל. ביטוח נסיעות נועד להבטיח ראש שקט מדאגות ובעיות שעלולות להתעורר במהלך נסיעה לחו"ל, כמו גניבת מטען, פציעות או בעיות רפואיות שמצריכות טיפול דחוף. הביטוח לרוב משולם על פי מספר הימים שבהם שוהים בחו"ל. בהתאם לאופי הביקור מומלץ להתאים את סוג הביטוח. לטיול שכולל טיולי תרמילאים או ספורט אקסטרים כמו סקי מומלץ לעשות ביטוח נסיעות מקיף יותר מביטוח לנסיעת עסקים למשל. מהפן הרפואי, ביטוח זה נועד לטפל במקרי חירום בעיקר, כאלה שמצריכים טיפול מיידי. לרוב המשך הטיפול נעשה בארץ. טרם רכישת פוליסת הביטוח חשוב מאוד לוודא כי אכן מתאימה הפוליסה לצורך הנדרש וכי עלות ההשתתפות העצמית תהיה נמוכה ככל האפשר.

איזה ביטוח מומלץ עבור תקופה ארוכה בחו"ל?

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה ניכרת במספר הנוסעים לחו"ל לתקופות ממושכות בנסיבות מגוונות כגון נסיעות לרגל לימודים, עבודה או רילוקיישן על שלל סוגיו וסיבותיו. אותם נוסעים אשר צפויים לבלות בחו"ל תקופה ארוכה נדרשים להסדיר את הפן הביטוחי, ולהתאים לעצמם את סוג הביטוח המתאים ביותר כך שתבטיחו לעצמכם כיסוי ביטוחי מלא. בעת שהייה ממושכת בחו"ל, במסגרת לימודים במדינה אחרת או מציאת עבודה בחו"ל, יש צורך בביטוח רפואי שייכסה גם תחומים רפואיים שגרתיים, ולא רק מקרי חירום. לכן ביטוח נסיעות רגיל אינו מספיק ברוב המקרים, ויש צורך בביטוח רפואי מלא שיאפשר קבלת טיפול רפואי מכל סוג, כולל חיסונים, ביקורים אצל רופא משפחה ורופאים מומחים. באפשרותכם לבטח עצמכם בביטוח רפואי בחו"ל אשר מיועד למטרת Relocation, לחילופין ניתן לבטח עצמכם במסגרת ביטוח נסיעות אשר מכיל בתוכו גם את ביטוח הבריאות.

מה כולל ביטוח רילוקיישן?

סיכונים רבים נלקחים בחשבון טרם נסיעה ממושכת לחו"ל, ביניהם כמובן נלקחים בחשבון הסיכונים הבריאותיים. עלויות אשפוז, ניתוחים דחופים, טיפולים ייחודיים, תאונות אישיות ועוד עלולים להיות יקרים עד מאוד במדינות רבות, ועל כן הבטחת כיסוי ביטוחי בכל הקשור לביטוח הרפואי הינה הכרחית. ביטוח של חברות רילוקיישן יכול להיות לעזר רב ולהוות את קרש ההצלה במקרים רבים.

ביטוח נסיעות לחו"ל במתכונתו הרגילה מתאים ליוצאים מהארץ לתקופות קצרות יותר, שכן הכיסוי הביטוחי שהוא מעניק הוא למקרי חירום בלבד ובנוסף ונוגע בתחומים שרלוונטיים לנסיעות קצרות כגון: גניבות, אובדן מטען וכדומה תוך שילוב עם כיסוי בריאותי מלא. לביקורים ממושכים ולנסיעה לצורך מגורים, עבודה או לימודים, כדאי למצוא פתרון ארוך טווח, שיכסה את כל הנושאים הרפואיים ויאפשר לקבל טיפול מלא בארץ היעד.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

  • מתי כדאי לוותר על ביטוח נסיעות רגיל ולעבור לביטוח מותאם לרילוקיישן?
  • ביטחון לצאת אל העולם

ביטוח נסיעות


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ