איך עושים ביטוח לחו"ל?

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> איך עושים ביטוח לחו"ל?

ישראלים רבים מודעים לעובדה שלא נוסעים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות אך הם לא תמיד מודעים לרמת החשיבות של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל כשעוברים לחיות בחו"ל, מה הן אפשרויות הבחירה וההתאמה של הביטוח, איך עושים רפואי לחו"ל? במאמר זה רשמנו בפניכם את כל התשובות.

ביטוח רפואי לחו

ביטוח רפואי לחו"ל - נופש וטיולים

מדי שנה יוצאים לחו"ל יותר מחצי מיליון ישראלים. ביטוח נסיעות למי שנוסע לתקופות קצרות לחו"ל הוא ביטוח חיוני שמבטיח שקט נפשי בעת השהייה מחוץ לישראל. בסיס הביטוח כולל כיסוי של הוצאות רפואיות בעקבות מחלה או תאונה בחו"ל. בנוסף, ניתן להרחיב את הביטוח ולצרף אליו כיסויים ביטוחיים שונים לדוגמא: כיסוי על כבודה אובדן או גניבה, הרחה על פעילויות אקסטרים וכדו',. חשוב לדעת שחוק הבריאות אינו מכסה אותנו, הישראלים, כאשר אנו נמצאים בחו"ל ולכן חיוני שיהיה לנו ביטוח שיספק לנו שקט נפשי וכתובת אליה ניתן לפנות במקרה של בעיה. בנוסף לביטוח רפואי לתקופות קצרות יש גם תכניות ביטוח לישראלים שמחליטים על שהות ארוכה יותר בחו"ל.

ביטוחים לשוהים בחו"ל על בסיס קבוע או רילוקיישן

כיום יש אפשרות לרכוש ביטוח לחו"ל בהתאמה אישית למטרת הנסיעה ולתקופת השהייה בחו"ל. אם החלטתם לצאת לטיול ארוך לאחר צבא, לבחון מדינה מסוימת שנה שנתיים על מנת לשקול ירידה מהארץ, לצאת לשליחות מטעם המדינה, לצאת לרילוקיישן מטעם מקום העבודה שלכם או ללמוד בחו"ל , הגיע הזמן לרכוש ביטוח רפואי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר באותה מדינה בה אתם מתכננים לשהות. חברת דיוידשילד, מומחית בתחום שירות ביטוחים לחו"ל ביותר מ- 140 מדינות בעולם מספקת שירות זה לחברות ישראליות שמעסיקות עובדים בחו"ל, משרדי ממשלה וסוכנויות שונות בישראל, סטודנטים, אנשי עסקים ועוד. חברה זו מציעה מגוון מסלולי ביטוח רפואי בחו"ל למגזר הפרטי ולסקטור העסקי שמעסיק עובדים בחו"ל. חלק מהשירותים המוצעים במסגרת תכניות הביטוח של דיוידשילד הם ביקורים אצל הרופא, חדר מיון, בדיקות מעבדה, הדמיה, רכישה של תרופות מרשם ועוד.

אצל מי כדאי לעשות ביטוח לחו"ל?

עושים ביטוח חו"ל רק בחברה וותיקה בעלת מומחיות בתחום הרפואי במדינות שונות בעולם, כך שבין אם אתם זקוקים לביטוח בריאות בארה"ב, לביטוח רפואי באוסטרליה או בכל מקום אחר, תוכלו לפנות לחברהה שיכולה להבטיח לכם מענה לצרכים הביטוחיים והרפואיים שלכם או של העובדים שלכם. חשוב לבחור בחברה שמספקת שירות בעברית במשך כל ימות השנה וכל שעות היממה, חברה שעובדת בשיתוף פעולה עם יותר מחצי מיליון ספקי שירות רפואיים ברחבי העולם, חברה בינלאומית שמתרחבת מדי שנה הן מבחינת השירותים שהיא מציעה בתחום הרפואי והן מבחינת החדשנות שלה. DavidShield עונה לכל הקריטריונים הללו. חברה שהצליחה לבטל הבירוקרטיה הארוכה והמסורבלת של השתתפות עצמית, הגשת טפסי תביעה לחברת הביטוח וכו' וזאת על ידי שימוש בכרטיס DavidCard, כרטיס זה מאפשר להתנהל במהירות ולקבל את השירותים הרפואיים השונים ללא הצורך בהגשת תביעה, משלוח ניירת או טפסים, שכן הכרטיס משלם און ליין את התשלום עבור השירות הרפואי.

DavidCard

אם גם אתם מעוניינים לרכוש תוכנית ביטוח בחו"ל שמכילה שירותי רפואה פרטית אצל רופאים עצמאיים מומחים וגישה לביצוע כל הבדיקות והפרוצדורות הרפואיות הנדרשות, התקשרו אל דיוידשילד לחצו כאן למספרי חיוג חינם מכל מקום בעולם או שלחו לנו פנייה באמצעות טופס 'צור קשר' באתר האינטרנט ונציג של דיוידשילד יחזור אליכם בהקדם.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ