היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו״ל עם חברה ישראלית

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו״ל עם חברה ישראלית

היתרונות של ביטוח רפואי לחו"ל עם חברה ישראלית 

אם אתם בדרך לרילוקיישן, בין אם זה באירופה, ארה״ב, אוסטרליה או קנדה, אין ספק כי אחת ההחלטות הכי חשובות אותן עליכן לקחת היא בתחום הביטוח הרפואי. בבריאות אסור לקחת סיכונים, ולכן מומלץ מאד לדאוג שיהיה לכם ביטוח עם כיסוי רפואי של שירותי רפואה בסיסיים ויותר מזה.

ביטוח עם חברה ישראלית - קודם כל השפה

רבים טועים לחשוב שגם אם הם שולטים בשפה המקומית או יודעים לדבר אנגלית עסקית מעולה ולהתנהל במדינה זרה בקלות וללא משוא פנים. כאשר זה נודע למושגים מעולם הרפואה והבריאות, כל שכן לפוליסות ביטוח, הדברים עלולים להפוך מסובכים יותר.

סוגי בדיקות, הגדרת תופעות ותסמינים שקרו לכם, הופכים ברגע אחד מאנגלית פשוטה ל"סינית מסובכת", ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתקשים למצוא את המקום הנכון אליו אתם אמורים לגשת לקבלת הטיפול המהיר המקצועי והאיכותי ביותר, ממש כפי שמגיע לכם. לחלופין, אם אתם מבוטחים בחברה ישראלית לה מספר חיוג חינם הזמין עבורכם 24/7, אתם יודעים שתמיד יש לכם מענה בכל מצב או סיטואציה. אותו מענה יספק לכם תשובה מדויקת ויפנה אתכם לגורם המטפל המתאים.

ביטוח רפואי לישראלים בחו

כמו כן שירות של "חדר רופאים" שזמין גם הוא 24/7 ונותן ייעוץ מקצועי בכל שפה, יכול להקל על התקשורת עם הרופא המקומי או ספק השירות הרפואי אצלו נמצא המבוטח באותו רגע.

התאמה ספציפית לצרכים שלכם

יש הבדל ניכר בין משפחה או זוג שמתכננים מעבר קבוע או זמני למדינה אחרת מה שמכונה רילוקיישן, לבין חופשה זמנית או שהיית עסקים לכמה חודשים. יש ביטוחים המכסים מצבי חירום בעת שהייה קצרה בחו״ל ויש כאלה שמותאמים באופן ספציפי לצרכיה של משפחה שלמה שזקוקה לטיפול רפואי, תרופות, בדיקות שגרתיות וכמובן במקרים כמו היריון או מחלה, ההתייחסות ובניית הפוליסה שונים לגמרי. כאן טמון היתרון המשמעותי ביותר בהחלטה לבחור בביטוח רפואי לחו"ל של חברה ישראלית. חשוב לרכוש ביטוח בחברה שיש לה ניסיון ועובדיה הם מקצועיים שיוכלו לקחת בחשבון את כל הצרכים שלכם כמשפחה או אדם פרטי ותבנה לכם חבילת ביטוח המותאמת באופן מקצועי ופרטני במיוחד עבורכם.

כמה מילים על דיוידשילד

חברת דיוידשילד מחיובת להעניק לשירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו דורשים מעצמנו ערכים גבוהים ומדידים, ולשם כך ניסחנו אמנת שירות ייחודית הניתנת למדידה באופן כמותי ואיכותי, זמני תגובה קצרים ככל הניתן, משך החזר תביעות מוגדר, שקיפות, זמינות מקסימלית והתייחסות לערכי החברה הנמצאים בבסיס תפיסת שירות הלקוחות. אנו, בדיוידשילד, עומדים מאחורי כל מילה באמנת השירות ומזמינים אתכם לאתגר אותנו.

למידע נוסף על החברה ועל השירות


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ