הכנות חשובות לפני ביצוע רילוקיישן

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> הכנות חשובות לפני ביצוע רילוקיישן

יש לא מעט הכנות אשר נדרשות לפני ביצוע של רילוקיישן מוצלח. משום שמדובר על מעבר משמעותי וארוך טווח, חשוב שאתם תהיו מצוידים בביטוח הבריאות הטוב ביותר בעבור המשפחה שלכם, תשכילו להכיר את מוסדות החינוך הקיימים באזור ותקבלו המלצות אודות סביבת המגורים הראויה. במאמר הבא תמצאו כמה הכנות הכרחיות לפני ביצוע של כל רילוקיישן.

בחירת הביטוח המתאים לכם

בחירה בביטוח איכותי היא בגדר חובה בכל תהליך של רילוקיישן. מעבר לעובדה שכל מעבר לחול עשוי להוות טריגר להתפרצות מגוון של מחלות רקע, כל שהות ממושכת מצריכה כיסוי רפואי מקיף. לכן, חשוב שתבחרו בביטוח שכולל בתוכו אפשרות לבחור את הרופא המועדף עליכם ותשכילו לתת את הדעת על כל אשפוז בלתי צפוי.

חשוב לבדוק מראש: שהביטוח מוענק לכל המשפחה שלכם ושגם בן או בת הזוג שלכם מכוסים. כדאי לברר שהביטוח מכסה את ילדכם וכי ניתן לפנות למוקד החירום בעברית.

בחירת כיסוי ביטוחי מתאים

אריזה חכמה ומזוודות איכותיות

אריזה נכונה נחשבת למפתח של כל רילוקיישן מוצלח ולדרך שבה תוכלו להתמקם במהירות בדירה החדשה שלכם. לפני תחילת האריזה מומלץ לקחת עט ונייר ולרשום מהם הפריטים שאותם תצטרכו בימים הראשונים ועל אילו מוצרים ניתן לוותר או לפחות לדחות את השילוח שלהם. חשוב גם לבחור את המזוודה הנכונה. מזוודות של המותג מנדרינה דאק ידועות בתא האחסון המחולק שלהן ולכן שווה לשקול להצטייד בהן.

שימו לב: יש מגוון של מזוודות מומלצות ואין ספור תיקים שיעשו עבורכם את העבודה. יחד עם זאת, כדאי להעדיף את אלו אשר עשויים מחומרים אשר ישמרו על התכולה שלכם בצורה הטובה ביותר.

בדיקת מעונות היום ומרכזי החינוך של ילדכם

משום שאיכות החינוך של הילדים היא לא דבר שאפשר להתפשר עליו, חשוב לבדוק מראש את כל מוסדות הלימוד הקיימים בסביבה. ניתן לתאם ביקור מראש מול הגן או בית הספר שאליו אתם מתכננים לשלוח את ילדיכם והתרשם מהאווירה ומצוות ההוראה. כדאי גם לקבל המלצות של מקומיים או של ישראלים אחרים שגרו תקופה כלשהי בסביבה ומכירים את היתרונות והחסרונות של מערכות החינוך המקומיות.

לא לשכוח: בחו"ל יש הפרדה ברורה בין החינוך הציבורי לחינוך הפרטי. למרות שמסגרות החינוך הפרטיות נחשבות ליקרות יותר, ברוב המקרים הן יהיו שוות את ההוצאה.

סביבת המגורים הראויה

כמעט שלא ניתן להפריז בחשיבות של בחירת סביבת המגורים הראויה. משום שהדבר משפיע באופן ישיר על הצלחת הרילוקיישן ועל איכות החיים שלכם בארץ זרה, כדאי לבדוק את העניין מראש. נסו לטוס לפני המעבר ולראות בדיוק באיזו שכונה ממוקמת הדירה החדשה שלכם, מה הקרבה שלה למקום העבודה ומה ההתאמה שלה לסגנון החיים שלכם.

כדאי לתת את הדעת על תקינות התשתיות של הדירה, להתאמת סביבת המגורים לסטטוס המשפחתי שלכם ולאפשרויות התחבורה שקיימות בסביבה.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ