חשיבותה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> חשיבותה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

בקרב רבים מאיתנו, טיסה לחו"ל אינה דבר שבשגרה. לרוב, נתכנן את החופשה שלנו בקפידה, תוך שנשתדל למצוא את מקומות הבילוי הטובים ביותר, המלונות הנוחים ביותר ואת הדילים המשתלמים ביותר. אולם, רגע לפני שממריאים, ישנו נדבך אחד נוסף שחובה לדאוג לו - ביטוח נסיעות לחו"ל.

רבים מאתנו אינם מודעים לקיומו של הביטוח, ואלה שכן מודעים לו לעיתים מקלים בו ראש ולא דואגים לבטח את עצמם. לאחר שהוצאתם ממיטב כספכם, ולאחר שתכננתם את הבילוי המושלם, אתם לא תרצו שהוא ייהרס לכם רק כי לא דאגתם לביטוח באמצעות שתי דקות של שיחה טלפונית.

ישנם אינספור מקרים של נופשים ואף תרמילאים שנתקלו בבעיה רפואית בחו"ל, אובדן כבודה ולעיתים אף פציעות קשות אשר לא היו מבוטחים, והתמודדו לבדם עם כל ההוצאות הכספיות והעול אשר הוטל על כתפם. אז למה לא לחסוך מעצמכם את ההגעה למצב שכזה?

במה יסייע לי ביטוח נסיעות לחו"ל?

הידעתם כי בין 30 ל-50 אחוזים מבין הטסים לחו"ל חולים או נפצעים במהלך החופשה שלהם? על כן, יש לקחת בחשבון מצב שבו אנו נזדקק לסיוע רפואי - כל סיוע רפואי יעלה לנו כסף, בין אם מדובר ברופא פרטי שהזעקנו בחו"ל ובין אם מדובר בבית חולים מקומי. במקרה שכזה, אנו נשלם מכספנו האישי (ובאופן מיידי) על מנת שידאגו לצרכים הרפואיים שלנו. ישנם כמובן גם מקרים יותר קשים, בהם נצטרך פינוי אווירי באמצעות מסוק לצורך העניין, וסביר להניח שאלמלא יהיה ביטוח רפואי באמתחתכם תתקשו להוציא פינוי שכזה לפועל. לא די בכך, אלא שגם הכבודה שלכם והציוד האישי שלכם יבוטחו מפני גניבה או אובדן, והרי שהייה בחו"ל ללא ציוד כלל או כסף יכולה להתפתח לסיוט של ממש.

מזוודה לטיול בחול

מה מכסה הביטוח וכמה זה עולה?

לפוליסת הביטוח מגוון כיסויים, וכן לכיסויים מסוימים קיימת האופציה להרחבה בהתאם לאופי וסגנון הטיול שלכם. אנו נתמקד בביטוח המתקדם והמומלץ ביותר מבית פספורט קארד, אשר מקנה לכם כרטיס מגנטי חכם אותו אתם נושאים עמכם בארנק. ובכן, להלן הכיסויים המרכזיים אשר מציעה הפוליסה:

  • ביטוח רפואי
  • ביטוח לספורט אתגרי (נכלל בתוך ביטוח רפואי מלא)
  • ביטוח אובדן או נזק לכבודה וציוד אישי
  • הגשת סיוע כללי למבוטח במהלך כל הטיול
  • הגנה בעת גרימת נזק לכלי תחבורה שכורים
  • כיסוי מלא של ביטול החופשה

המחיר גמיש ומשתנה בהתאם לכמה מאפיינים מרכזיים: גיל, מצב רפואי, אופי הטיול והיקף הביטוח. כלל, ניתן לומר שבאמצעות פספורט קארד ביטוח נסיעות לחו"ל העלות היומית נעה בין 2.6 דולרים ועד 6 דולרים. אולם, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יש ליצור קשר עם המשווקים המורשים.

ובכן, חשוב ואף ניתן לומר שזה בגדר חובה לדאוג לביטוח לכם ולבני המשפחה בטרם תעלו על המטוס. בכך תהיו בטוחים שהנסיעה שלכם תעבור בבטחה, ואתם תוכלו ליהנות מהטיול שלכם בראש שקט ונפש שקטה.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ