השקעות נדלן בארה"ב - גורם משיכה מרכזי לרילוקיישן

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> השקעות נדלן בארה"ב - גורם משיכה מרכזי לרילוקיישן

ארצות הברית נחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לא רק עבור מטיילים, אלא גם עבור משקיעים אשר מעוניינים להיכנס לעסקי נדל"ן בארה"ב. על מנת להיכנס לארצות הברית במטרה להשתלב בעסקי הנדלן, יש צורך להכיר היטב את שוק הנדלן ולהתייחס למרכיבים השונים, בינהם אזורים מבוקשים ותשואה ממוצעת. הכתבה הנוכחית מאגדת את כל המידע החשוב בנושא.

השקעות נדלן בארה"ב - קריסה והתאוששות

כותרות העיתונים של העשור הקודם בישרו על משבר כלכלי בארצות הברית אשר סחף את שוק ההון בארצות הברית. אותם אנשים אשר ביצעו עסקאות נדל"ן לאחר המשבר בישרו על התאוששות השוק. מאז המשבר ניתן לראות התאוששות וחזרה של משקיעים לתחום הנדל"ן בארה"ב, אשר מצליחים לראות רווחים ותשואות יפות.

השקעה במרכזי לימודים

בארצות הברית ניתן למצוא אזורים רבים הכוללים אתרי נופש וגם מרכזי בילויים שונים. עבור משקיעי נדלן בארה"ב חייב להיות פרמטר למציאת אזורי השקעה טובים. אותו פרמטר הוא השקעה במרכזי לימודים.

באזורים שונים בארצות הברית ניתן למצוא אוניברסיטאות ומכללות שונות וליהנות מאווירה מיוחדת. אותן אוניברסיטאות ומכללות נחשבות לגורם חיוני במיוחד בעת עסקאות נדל"ן בשל יכולתן להעלות את ערכו של הנכס המצוי בקרבת המקום. באזורים מהסוג הזה ניתן למצוא אוכלוסיה צעירה ומשכילה וכן ניתן לראות השקעה בתשתיות ולכן ניתן לקבוע כי מדובר בהשקעה בטוחה.

מידע אודות אזורים מבוקשים להשקעות

אי אפשר להיכנס לשוק הנדל"ן בארצות הברית בלי להפגין בקיאות בנושא המיסוי במדינה, אך כדאי להזכיר כי בחירה באזור מסוים לא תתבצע רק על פי ההבדלים במיסוי במקומות השונים. לצד הידע בתחום, חשוב לתת את הדעת גם על קבלת אינפורמציה אודות אזורים מבוקשים להשקעה. כך לדוגמה, משקיע המקבל מידע אודות השקעה כדאית באזורים שהיו בעבר פחות פופולריים וכעת המדינה משקיעה בהם לצרכי שיקום, הרי ההשקעה באזורים עשויה להוביל לעלייה בערכם של הנכסים.

השקעות נדלן בארהב

התייחסות לנתוני תעסוקה

פרמטר נוסף אשר יש לתת עליו את הדעת מתייחס לנתוני תעסוקה. אותם נתונים מתפרסמים לעיתים רחוקות ולא קשה להשיג את הגישה אליהם. במידה ומשקיע מעוניין לחפש אזור בטוח, הרי ההמלצה היא לחפש אזורים בהם יש יציבות תעסוקתית - אותם אזורים יכפילו את הערכים שלהם בשנים הבאות. מדובר בכיוון מחשבה נכון עבור משקיעים המעוניינים באזור בו השוכרים ישלמו ללא בעיות.

אילו סידורים יש לבצע בעת מעבר לארצות הברית?

רילוקיישן לארצות הברית לטובת התעסקות בתחום הנדל"ן מחייב התייחסות וביצוע סידורים שונים על מנת להשלים את המעבר בצורה הטובה ביותר. להלן הנושאים המרכזיים אליהם יש להתייחס לפני השתקעות בארה"ב.

רכישת ביטוח רפואי לחו"ל

מעבר לארצות הברית מחייב אתכם להיערך מראש בנושא ביטוח בריאות לחו"ל היות ומערכת הבריאות בארצות הברית אינה מזכירה את מערכת הבריאות בארץ - מערכת הבריאות בארצות הברית היא פרטית ומבוססת על חברות ביטוח שונות שניתן להצטרף אליהן, זאת בניגוד לישראל בה קיים חוק בריאות לכל אזרח. אותן חברות מציעות ביטוחים שונים בתעריפים שונים בהתאם לצרכי המבוטח ומצבו הבריאותי.

קיימת חשיבות רבה לרכוש ביטוח באחת מהחברות הטובות בשל העובדה כי עלות טיפול רפואי בארצות הברית ללא ביטוח עשויה להגיע לסכומים יקרים.

מציאת מקום עבודה

רילוקיישן לארצות הברית מחייב מציאת עבודה ולכן אל תהססו לבקש מהבוס במקום העבודה הנוכחי שלכם מכתב המלצה. השקיעו שעות רבות בחיפוש במאגרי מידע באינטרנט בנושא מציאת עבודה בארצות הברית.

צרו קשר עם הקהילה היהודית

בארצות הברית ניתן למצוא קהילות יהודיות גדולות באזורים שונים. בטרם המעבר, ההמלצה היא ליצור קשר עם הקהילות היהודיות במטרה להסתייע בשירות שלהן במקרה הצורך.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ