הגירה לניו זילנד בשל מקצועות מבוקשים

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> הגירה לניו זילנד בשל מקצועות מבוקשים

ניו זילנד היא אחת המדינות היפות בעולם - כפי שיודע כל מי שצפה בטרילוגיית סרטי "שר הטבעות", שצולמה במדינה. עבור רבים ניו זילנד היא גם המקום אליו הם יוכלו לעבור כדי להגשים חלומות, לעבוד ולהתחיל את החיים מחדש. אם גם אתם חולמים על הגירה לניו זילנד למטרות עבודה, כדאי שתכירו קודם כל את שוק העבודה במדינה. 

החוק בניו זילנד מחייב מתן ייעוץ להגירה רק באמצעות יועץ מורשה ורשום ע"י הרשויות בניו זילנד. אם אתם שוקלים הגירה או עבודה , מומלץ להתחיל את התהליך עם יועץ הגירה כמו חברת Brain Mobility בארץ. יועץ ההגירה מעודכן בחוקים ובניואנסים רלבנטיים למקצוע שלכם, ודרכו תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן בנוגע לסיכויי ההגירה שלכם.

ייעוץ הגירה כולל בתוכו:

  • סקירה מקיפה של כל סוגי הוויזות ובדיקת התאמה ראשונית לוויזת תושב ועבודה
  • בדיקה האם העיסוק, הניסיון וההשכלה שלכם עומדים בתנאי הסף 
  • ניתוח האפשרויות הקיימות בהתאם למצב הספציפי ולפרמטרים החשובים עבורכם
  • תכנון אסטרטגיית המעבר הטובה ביותר עבור היחיד/המשפחה
  • בניית תכנית פעולה הכוללת סט כלים וכן מידע מהימן ורלוונטי המותאם באופן אישי

בהגירה לניו זילנד מקצועות מבוקשים הם חובה

עבודה? ברור! ורצוי תוך מתן עדיפות למקצועות מבוקשים

שוק ההגירה לניו זילנד עבר מספר שינויים מאז אוגוסט 2017. השינוי העיקרי הוא שעבודה בניו זילנד, או לחילופין הצעת עבודה, הפכה לתנאי כמעט הכרחי לצורך תחילת תהליך של הנפקת ויזת תושב על בסיס מקצועי. בנוסף, רצוי שתחום העיסוק ייכלל באחת משלוש הרשימות של המקצועות המבוקשים, וכן שהשכר יעלה על הרף המינימלי הדרוש על מנת להגדיר את הצעת העבודה כלגיטימית. להלן רשימת המקצועות הנדרשים המלאה.

לכל מקצוע ועיסוק קיימות הגדרות ברורות ודרישות מרשות ההגירה וגופי הערכה רלוונטיים אחרים, על מנת שיכירו בניסיון, בעיסוק ובהשכלה הנוכחית שלכם. יתר על כן, לקבלת ויזת עבודה קיימות דרישות ותנאי סף, בהם המועמד חייב לעמוד - דוגמת מצב רפואי תקין ותעודת יושר מהמשטרה.

המוח הישראלי הוגה לא רק פטנטים, אלא נחשב ליצירתי בכל קנה מידה. למרבה השמחה, בניו זילנד מחפשים אנשי מקצוע שיוכלו לבטא את היכולות האלה בדיוק. יש במדינה דרישה גבוהה לאנשי מחשבים ומהנדסים בשלל מקצועות היי-טק: תכנות, פיתוח מוצרים, סייבר וכיוצא באלה.

תחום נוסף בו קיים ביקוש גבוה הינו רפואה. בישראל ישנם רופאים, אחיות ואנשי סיעוד רבים שאינם מוצאים את מקומם בשוק העבודה המקומי עקב בעיית תקנים, בשל מחסור במקומות עבודה וכן הלאה. גם השכר, כידוע, אינו בהכרח מהגבוהים שקיימים. בניו זילנד, לעומת זאת, קיימת דרישה לרופאי משפחה ולמומחים במקצועות הרפואיים והפרא רפואיים השונים, והתגמול נאה בכל קנה מידה.

מערכת הבריאות

בדומה לישראל, מערכת הבריאות בניו זילנד מבוססת על מערכת ציבורית המספקת שירותים לאזרחים ותושבי קבע. לרוב, הוצאות הטיפולים מסובסדות ע"י המדינה אך חלקן כוללות גם מרכיב מסוים של השתתפות עצמית למעט אצל ילדים עד גיל 13, הזכאים לרפואה ציבורית חינם. התורים למערכת הציבורית יכולים להיות ארוכים ולכן קיימת האפשרות לפנות לרפואה הפרטית. מרבית האזרחים והתושבים מחזיקים בביטוחים משלימים המאפשרים גישה למערכת הפרטית בה התורים קצרים יותר. במקרים מסוימים את הביטוחים ניתן לרכוש במסגרת קבוצתית אותה מספק המעסיק.

שימו לב, בתהליך המעבר מומלץ לרכוש ביטוח רפואי לחו"ל התקף לכל תקופת השהות הרלוונטית

פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים לכם ביטוח רפואי המתאים לשהייה ממושכת בניו זילנד!


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ