הכנה לרילוקיישן

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> הכנה לרילוקיישן

רילוקישן הינה תופעה הקיימת שנים רבות בעולם העסקי. חברות ישראליות רבות שולחות נציגים מטעמן לעבוד בחו"ל לתקופה מסוימת. התופעה מתפרסת לכל התחומים והענפים הקיימים במשק, החל מרופאים שנוסעים לתקופה מסוימת להתמחות ולעבוד בבתי חולים בעולם, דרך אקדמאים היוצאים לשנת שבתון למחקר במדינה אחרת וכלה בעובדי היי-טק שנשלחים לפרויקטים ארוכי טווח בעולם. תהליכי רילוקיישן הינם נפוצים עד מאוד ככל שמדובר על עובדי מדינה הנשלחים לשליחויות מטעמה, שכן למשרדי ממשלה ומוסדות ממשלתיים רבים ישנן נציגויות ברחבי העולם ועובדיהן נשלחים מטעם המדינה לתקופות בלתי מוגבלות.

כל ההכנות לרילוקישן

הליך של העתקת המגורים למדינה אחרת הינו הליך מורכב ומאתגר, לרוב הוא מלווה בהיערכויות לוגיסטיות, כלכליות ורגשיות עבור העוברים. לרוב החברה אשר שולחת את העובד היא האחראית למצוא ולהתאים בעבורו תנאי מגורים הולמים, מסגרות חינוך המתאימות לילדים ועד. ההכנות לקראת ביצוע רילוקיישן כוללות כמובן גם ההכנה הנפשית של המשפחה, הכנת הילדים למעבר עם כל הכרוך בכך, מציאת עבודה לבן הזוג (מידע נוסף על עבודה בחו"ל לישראלים), היכרות וחקירת התרבות והמנטליות של המדינה, לימודי השפה ועוד.

במידה והמטרה היא לשלב עבודה ולימודים - קיראו מידע נוסף על לימודים בחו"ל.

ביטוח לרילוקיישן

ישנם מספר נושאים החשובים אליהם יש לשים את מלוא תשומת הלב והם הדיור, החינוך ונושא הבריאות. בארץ, הכיסוי הביטוחי בכל הקשור לבריאותינו מכוסה על ידי קופות החולים. בחו"ל עלויות הטיפול הרפואי במקרה הצורך, עלולות להיות גבוהות עד מאוד, ולכן חשוב מאוד להיות מכוסים בביטוח הרפואי המתאים לכם ביותר. ביטוח נסיעות המותאם לרילוקיישן יעניק לכם כיסוי מלא הכולל בדיקות רופא, רופאים מומחים, עלויות אישפוז, בדיקות מיוחדות, ניתוחים דחופים ועוד.

למה חשובה הכנה לקראת רילוקיישן?

כאמור, הליך הרילוקיישן הינו הליך מורכב ביותר, ולכן הכנה מלאה ומושכלת תקל מאוד על ביצוע המעבר עצמו ותגדיל את סיכויי הצלחת הרילוקיישן. הכנה יעילה כוללת את הגברת המודעת בנוגע לקשיים הצפויים והקניית הכלים הנכונים למציאת הפתרונות האפשריים על ידי התנסות מעשית, ניתוח והפקת לקחים ממקרים אפשריים.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ