רילוקיישן ללונדון

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> רילוקיישן ללונדון

רילוקיישן ללונדון במסגרת רילוקיישן לאנגליה יכול להיות חוויה מרתקת, זאת כיוון, שלונדון היא עיר קוסמופוליטית אשר מהגרים אליה אנשים מכל קצוות העולם על מנת להפוך אותה לביתם.

לונדון הפכה לאחת מן הערים המרכזיות בשל העושר שהיא מציעה בתחומי העסקים, ההיי-טק, הבידור והאמנות. כמו כן, לונדון היא עיר תוססת, עשירה בתרבות, מוזיאונים, מסעדות, ברים, מועדונים ותרבות ספורט מפותחת.

כל אלו הופכים את לונדון ליעד אטרקטיבי לביצוע רילוקיישן.

הוצאות מחייה - רילוקיישן ללונדון אינו זול

אין ספק שאם החלטתם לבצע רילוקיישן לאנגליה, ובפרט רילוקיישן ללונדון תזכו ליהנות מיתרונותיה הרבים, אולם יש לקחת בחשבון כי עלויות המחייה בלונדון נחשבות לעלויות היקרות בעולם.

ממוצע המשכורות בלונדון הינו גבוה, דבר המאזן את עלויות המחייה היקרות. אולם, אם אתם מעוניינים לנהל אורח חיים ברמה סבירה, ההוצאות החודשיות שלכם יעמדו על סכום של כ-700 פאונד לחודש, לא כולל את עלויות שכר הדירה.

רילוקיישן לאנגליה ומגורים בלונדון

חלק קריטי בתהליך הרילוקיישן לאנגליה הוא מציאת דירה במיקום הטוב והמתאים ביותר עבורכם. שכירות בלונדון יקרה יותר מערים אחרות וישנם מיקומים הנחשבים ליקרים יותר מאשר אחרים. למשל, מערב לונדון נחשבת יקרה יחסית, אך גם לפופולארית יותר. לאזורים מסויימים יש השפעה על עלויות הדיור, לכן כדאי לבדוק היכן עדיף לכם להתגורר ולא להישבות בקסמן של שכונות יוקרתיות. בסופו של דבר, השכירות יכולה לנוע בין 600-2000 פאונד, כאשר המחירים מושפעים מאוד ממיקום הדירה בעיר עצמה.

בלונדון ישנה קהילה גדולה של יהודים וישראלים אשר מתרכזים באזורי מגורים מסויימים: הצפון מערבי של העיר, סביב אזור Hampstead Finchley ופרבריה ואזור Handen. מומלץ לברר לגבי עלויות השכרת דירה באזורים אלו, במיוחד אם עשים רילוקיישן ללונדון עם משפחה ומעוניינים למצוא גני ילדים, חוגים או בתי ספר בעלי זיקה ליהדות או למדינת ישראל.

רחוב קארנבי בלונדון

ביצוע הרילוקיישן לאנגליה

אנגליה שייכת לאיחוד האירופי. לכן, מי שבידו דרכון אירופאי יכול להיכנס לאנגליה ללא קושי. במידה ואין בידכם אזרחות אירופית, תידרשו להגיש בקשת ויזה לאנגליה.

כמו כן, נדרשת אשרת עבודה,- במידה ואתם מבצעים רילוקיישן לאנגליה מטעם ארגון או חברה כלשהי, אזי המעסיק לרוב אחראי לדאוג מראש שתהיה לכם אשרת עבודה. אפשרות נוספת היא הגשת בקשה לויזה עם הגעתכם ללונדון.

עושים רילוקיישן ללונדון? דאגו לביטוח רפואי!

אם בידיכם דרכון אירופאי, תוכלו ליהנות משירותי הבריאות הציבוריים של אנגליה, ה-NHS, אולם במידה ואינכם נחשבים לאזרחי האיחוד תדרשו לרכוש פוליסת ביטוח פרטית המתאימה לכם וכן לשאר בני המשפחה.

ה-NHS הוא הגוף הראשי באנגליה העוסק במתן שירותי רפואה וטיפול רפואי. אולם, בניגוד לפוליסת ביטוח פרטית, קבלת טיפול רפואי דרך ה-NHS כוללת מפגש עם רופא כללי אשר יחליט האם לתת לכם הפנייה לרופא מומחה או לא. בהתאמה, במידה ותזדקקו לשירותי חדר מיון, תיאלצו גם אז לקבל הפנייה מרופא כללי.

על אף שה-NHS אמור לספק את הטיפול המירבי, האילוץ לפנות ראשית לרופא כללי יכולה לעכב מתן טיפול רפואי ראוי ובזמן הנכון. פוליסת ביטוח פרטית תאפשר לכם לגשת לרופא מומחה, חדר מיון או רופא שיניים לפי שיקוליכם ובחירתכם וכמובן תכסה את העלות הרפואית.

לכן, עוד לפני המעבר ללונדון מומלץ לבצע שיקולי עלות ותועלת בנוגע לפוליסת הביטוח שתשרת אתכם בצורה הנכונה והמתאימה ביותר בהצלחה! למידע נוסף על ביטוח בריאות לחו"ל לישראלים.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ