רילוקיישן לארה"ב

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לארה"ב

לפניכם המדריך המקיף ביותר הקיים באינטרנט לישראלים המתכננים או נמצאים בשלבים ראשונים של רילוקיישן לארה"ב.

למידע נוסף על רילוקיישן

הנושאים במדריך:

ויזה לארה"ב רישיון נהיגה ביטוח בריאות חשמל וגז
שכירת דירה קניית רכב טיפול רפואי טלפון וסלולרי
קניית דירה ביטוח רכב ביטוח לאומי טלוויזיה ואינטרנט
משכנתא חשבון בנק בתי ספר גרין קארד
תחבורה כרטיסי אשראי תינוקות וילדים קטנים מסים

רילוקיישן לארה״ב

מדי שנה ישראלים רבים בוחרים לעזוב את הארץ לבצע מעבר לארה"ב מסיבות שונות ביניהן עקב עבודה חדשה, טיול ארוך, לימודים, הרצון לשדרג את איכות החיים, לשפר את האנגלית, לחוות תרבות אחרת או לחסוך כסף. במדריך הבא תוכלו לקבל מידע חיוני שיעזור לכם לבצע את המעבר בשלום ובבטחה.

בלי ויזה מתאימה תתקשו למצוא עבודה

כל מעבר לארה"ב למטרת עבודה, מגורים או לימודים, דורש ויזה לארה"ב. סוגי הויזות לארה״ב הם רבים וכוללים בין השאר ויזות שהייה המתחלקות לסוגי שהיות וויזות עבודה המתחלקות לסוגי עבודות- לכל אחת מהן מאפיינים שונים לגמרי. לכן, אין זה משנה אם אתם עוברים לארה״ב לאחר שכבר יש לכם עבודה אותה ארגנו לכם דרך הארץ, או אם אתם נרשמים ללימודים ומעוניינים תוך כדי לעבוד או עוברים לארה״ב בלי ידיעה מוקדמת.

בכל מקרה, עליכם לוודא כי לכם ולבני משפחתכם יש את סוג הויזה המתאימה, האמריקאים נוקשים מאוד בנושא זה ולכן חשוב ללמוד את הנושא מראש ולהבין בדיוק מה נדרש מכם.

יש ויזות שיאפשרו גם לבני הזוג שלכם לעבוד אך בחלקן תידרש הגשת בקשה מיוחדת וההמתנה לתשובה עלולה להיות ארוכה וממושכת. לכן הקפידו להיערך בהתאם הן מבחינה כלכלית והן מבחינת הנגישות למקומות אסטרטגיים.

כשהילדים עוברים איתכם צריך להיערך מראש

מעבר לארה"ב שונה לחלוטין כאשר אתם עוברים לבד או יחד עם בן/בת הזוג שלכם, בהשוואה לרילוקיישן שנעשה עם הילדים. בארה״ב המרחקים ממקום למקום שונים לחלוטין ממה שאנחנו מכירים כאן בישראל. לכן, החשיבות של בדיקה יסודית לגבי מסגרת חינוכית קרובה ומתאימה, חוגי העשרה וסביבה מתאימה למגורים הינם קריטיים להצלחת המעבר עם הילדים.

בארה״ב החינוך מתפצל לשניים: חינוך ציבורי וחינוך פרטי. ההבדל בא לידי ביטוי בעיקר בפן הכלכלי והשוני בכך שרוב המוסדות הפרטיים הם בעלי רקע של חינוך דתי. במידה ואתם מתעקשים שילדיכם יחונכו במסגרת יהודית, סביר להניח שהעלות לכך תהיה גבוהה וזה נושא שיש לחשוב עליו מראש.

יחד עם זאת, נסיעה עם הילדים איננה פשוטה מבחינה נפשית, וכמובן שתלוי בגילאים, לעיתים התייעצות עם בעל מקצוע היא חיונית ויכולה להקל על כולם את המעבר.. נסו למצוא את המקום שיתאים לילדים בצורה המקסימלית זאת בכדי לאפשר להם להשתלב בתרבות ובסביבה שאינם מכירים, עזרו להם בכל מה שקשור ללימוד השפה ונסו להתמקם ולהשתלב בקהילה של ישראלים או משפחות הדומות לכם בתרבות ובשפה, דבר שיקל משמעותית על חבלי הקליטה. לילדים יש יכולת גבוהה להתסגל לשינויים, אז נצלו את יתרונות המעבר לטובתם.

ביטוח רפואי בארה"ב

אמנם מערכת הרפואה בארה״ב עוברת שינויים בשנים האחרונות ומתחילה לחלחל רפורמתObama Careבמטרה לייעל את מערכת הרפואה גם למי שאין לו אמצעים כלכליים לרכוש ביטוח פרטי יקר, אך עדיין תהליך הטמעת הרפורה דה פקטו לוקה בקשיים ועיקובים בירוקרטיים ואחרים.

אם תבחרו לבצע ביטוח רפואי מקומי, חשוב שתבדקו אם תצטרכו להשתתף ברכישת התרופות, או בביצוע בדיקות, טיפולים מיוחדים, ביקור אצל רופא מומחה וכדומה. מומלץ לשקול לרכוש פוליסת ביטוח רפואי מהארץ שתותאם לצרכים הספציפיים שלכם כמו לדוגמא: שירות לקוחות ופוליסה בעברית, שמירת הזכויות הרפואיות עם החזרה ארצה ובעת ביקורי מולדת.

ישראלים רבים מבוטחים דרך חברת דיוידשילד בשל מומחיותה והנסיון הרב בתחום ביטוח הבריאות הבינלאומי לרילוקיישן ומערכת הקשרים מבוססת עם גורמים וספקים רפואיים ברחבי העולם, מאפשרים לדיוידשילד לעשות עבור מבוטחיה מעל ומעבר לכל ביטוח אחר".

דיוידשילד מספקת מעטפת ביטוחית מלאה הכוללת תמהיל של שירותים: החל בביקורי רופא, בדיקות שגרתיות, אישפוז, בדיקות לילדים ונוער וכלה בניתוחים והשתלות.

על בסיס היכרות רבת השנים עם צרכיהם של הישראלים בנסיעתם לחו"ל, לדיוידשילד קיים מערך שירות מקיף של נציגים מקצועיים, קשובים ומנוסים, הערוכים לתת מענה לכל שאלה ועניין 24/7 ובעברית.

למידע נוסף על ביטוח בריאות בארה"ב ועל ביטוח בריאות לחו"ל באופן כללי.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ