רילוקיישן להודו

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן להודו

אנשים  מכירים את הודו בתור יעד עבור צעירים ישראלים שסיימו את השירות הצבאי ומחפשים אחר הרפתקה רוחנית במקום יוצא דופן מכל הבחינות, אך בשנים האחרונות הודו הפכה ליעד אטרקטיבי עבור חברות בולטות בשוק הישראלי שפותחות פעילות ענפה במדינה זו וישראלים רבים מבצעים בעקבות כך רילוקיישן להודו. מעבר להודו הינו מאתגר באספקטים רבים, אך מצד שני טומן בחובו לא מעט הזדמנויות.

רילוקיישן להודו מציע חשיפה בלתי אמצעית לתרבות ההודית הייחודית וכניסהלחוויה משמעותית. החוויה מאוד שונה כשעושים רילוקיישן עם משפחה לעומת "הטיול הגדול" של צעירים אחרי שירות צבאי .

תחומי התעסוקה הנפוצים לישראלים בהודו

רוב המשפחות אשר מגיעות לרילוקיישן בהודו מוצאות את עצמן ברוב המקרים במומבאי, בנגלור או דלהי.תחומי התעסוקה הפופולאריים עבור הישראלים שמבצעים מעבר להודו וגרים בה למשך תקופה ממושכת, ברובן בתעשיית ההיי טק שהלכה וצמחה בשנים האחרונות. אולם, נראה שלאחרונה חלה צמיחה בדרישה לעובדים מתחום החקלאות שכוללים אנשי מקצוע כמו אגרונומים, אנשי מכירות ומנהלי פרויקטים. מלבדם ישנם נציגים מחברות ביטחון ישראליות וכמות קטנה של ישראלים המתעסקים בתחום היהלומים בהודו.

כמו כן, חלק מהישראלים בוחרים ללמוד בהודו, שבה כמה מוסדות אקדמיים נחשבים.

מהן עלויות מחיה במדינה כמו הודו?

ההבדלים בין אזורים יוקרתיים בהודו לבין אזורי עוני הינם מאוד חדים, אולם הודו מציעה את שני צידי המתרס עבור ישראלים שבוחרים להגיע אליה לרילוקיישן עסקי. מכיוון שהודו נמנית על מדינות עולם שלישי ניתן להגיע להוצאות מינימאליות עבור מחיה, אולם אנשים אשר מגיעים עם משפחה ולא בתור רווקים ובנוסף לאלה מורגלים ברמת חיים גבוהה יחסית יצטרכו להוציא קצת יותר כסף על מנת לשמור על רמת חיים אליה הורגלו.

המוצרים המקומיים הינם זולים ביותר, מוצרים מיובאים קצת יותר יקרים. ניתן להתגורר בקומפלקס יוקרתי של דירות רחבות של חמישה חדרים עם בריכה ומכון כושר ולשלם רק כשלושת אלפים שקלים בחודש, ולמקרה שתהיתם מחיר זה כולל גם את השירותים של עוזרת בית ונהג פרטי.

ביטוח לישראלים בהודו

חשוב להיות מודעים לנושא של ביטוח עבור ישראלים הגרים בחו"ל

כדי ליהנות מרילוקיישן למדינה כמו הודו צריך לדעת לגלות סבלנות רבה, משום שמדובר בתרבות שמאד מן התרבות הישראלית. ביטוח לישראלים בהודו יעזור לכם להתגבר על הביורוקרטיה הלא פשוטה לעיכול והמראות שנמצאים ברחובות. מראות אלה כוללים כוללים אי סדר, לכלוך והרבה עוני של אנשים שגרים פשוטו כמשמעו ברחוב. כמו בכל רילוקיישן ישנה חשיבות רבה לכך שיהיה לכם ביטוח בריאות שיספק גישה לשירותים רפואיים ברמה גבוהה במהלך השהות, וכאשר מדובר במדינת עולם שלישי הצורך הזה הינו חשוב פי כמה.

למידע נוסף על ביטוח לישראלים בהודו (או ביטוח רפואי בחו"ל באופן כללי), השאירו פרטים בטופס מצד שמאל.

קראו עוד על שילוח מכולה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ