רילוקיישן לדרום אפריקה

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לדרום אפריקה

דרום אפריקה היא אחד היעדים הקסומים והמעניינים שקיימים בעולם: המרחבים הפתוחים, התרבות המקסימה, היסטוריה שנראית משל יצאה מסרט אקשן, החיות הפראיות שנמצאות לרובן בספארי ענק, השטחים בהם ניתן לנסוע, הבתים הענקיים, האנשים הייחודים וחוויות יוצאות דופן.

לצד זאת, רילוקיישן לאפריקה מצריך הכנות רבות, משום שעדיין מדובר ביבשת רחוקה ושונה מתרבות המערב ובישראל בפרט, ולכן יש לדעת מספר דברים חשובים לפני הנסיעה. מעבר לדרום אפריקה אינו מעבר שגרתי למדינה מערבית אחרת - ובהמשך נסביר מדוע.

מהן הסיבות לרילוקיישן לדרום אפריקה, מה יש לדעת על היבשת? ומה חשוב להכין לפני המסע. עוד בהמשך.

רילוקיישן לדרום אפריקה – במה ישראלים עובדים?

כיום, יותר ויותר חברות מכל העולם משקיעות בפיתוח טכנולוגי באפריקה, ביהלומים, נדל"ן, בפתיחת מוקדי שירות ענקיים, נפתחים בה תאגידים של חברות גדולות, החקלאות מתפתחת במקום ונעשים באפריקה מחקרים גדולים בנושאי גידולים חקלאיים. כמו כן, יש ישראלים הבוחרים ללכת על לימודים בדרום אפריקה - מידע נוסף במאמר.

ישראלים מבוקשים באפריקה

משום שהאוכלוסייה באפריקה דוברת ברובה אנגלית, יותר ויותר ישראלים, בעיקר מתחום ההייטק, יוצאי צבא, אנשי מכירות, אנשי מחקר, רפואה ופיננסים מאותרים לעבודת רילוקיישן מרתקת ומפתה מאד בדרום אפריקה, עם תנאים מדהימים ואפשרות יוצאת דופן לחוויה של פעם בחיים. קיראו עוד על רילוקיישן לדרום אפריקה. מעבר לדרום אפריקה או יבשת אפריקה בכלל, הוא בהחלט מאתגר, אך בעל פוטנציאל מדהים.

מהם תנאי המחיה בדרום אפריקה?

עלות המחיה באפריקה זולה משמעותית מישראל ובכלל מארצות המערב, ולכן, ישראלים רבים שמבצעים רילוקיישן לדרום אפריקה יכולים ליהנות מאוכל זול, תחבורה ציבורית זולה (אך איטית למדי) תגמול כספי טוב מאד למשרות המוצעות לישראלים באפריקה, בתים מפוארים שלעיתים כוללים שמירה ואבטחה, טיולים ואטרקציות בכל שבוע.

עם זאת חשוב לדעת כי אפריקה היא מקום שאנשים רבים מהמערב חיים בו ברווחה כלכלית, ובבתים מפוארים, אך עם זאת תחת אבטחה כבדה, עקב המצב החברתי והמדיני המתוח השורר באזור.

מה חשוב לעשות לפני רילוקיישן לדרום אפריקה

לפני הכל חשוב לדעת כי אפריקה היא יבשת שאינה מפותחת ובה מחלות רבות כגון: מלריה, טיפוס ואבעבועות ולכן חשוב להתחסן נגד כל המחלות האפשריות שנפוצות באפריקה. חשוב גם לדעת כי באפריקה ישנם אנשים רבים החולים במחלת האיידס.

ביטוח רפואי – חשוב מאד לעשות!

כמו נסיעה לכל מדינה, ולכל תקופת זמן, ביטוח רפואי הוא חלק בלתי נפרד מהסידורים שיש לעשות לפני הנסיעה.

ביטוח רפואי המתאים במיוחד לרילוקיישן לדרום אפריקה הוא חלק חשוב מאד בתכנון הנסיעה, ויש לוודא שאתם בוחרים את הביטוח הנכון מחברה המתמחה בביטוח מסוג זה.

מה אמור לכלול הביטוח?

ביטוח רילוקיישן לדרום אפריקה, צריך לכלול בתוכו: טיפול במצבי חירום, טיפול במחלות ואשפוזים, הטסות לבית חולים במקרים של טיפולי חירום, ביקור אצל רופא, ניתוחים, זמן תגובה מהיר במקרה חירום, קבלת תרופות ועוד מגוון שירותים.

קראו על מיתוסים בעת שילוח חפצים אישיים

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ