רילוקיישן לצרפת

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לצרפת

אם החלטתם שאתם מעוניינים לעשות רילוקיישן לצרפת כדי ללמוד או לעבוד כאן תמצאו כמה טיפים חשובים לקראת המעבר.

קצת על צרפת

צרפת היא מדינה שממוקמת בצידה המערבי של יבשת אירופה. הגבולות של צרפת הן עם המדינות בלגיה, לוקסמבורג, גרמניה, איטליה, שוויץ, מונקו ואנדורה. עיר הבירה שלה והעיר הגדולה בצרפת היא פריז. חשוב לדעת שצרפת יקרה למדי מבחינת מחייה, אבל נחשבת למדינה בה איכות החיים גבוהה.

השפה הרשמית היא כמובן צרפתית, הצרפתים ידועים כעם שקנאי לשפה ולתרבות שלו ולכן מומלץ מאד ללמוד את השפה המקומית, לפחות ברמה בסיסית, בטרם מעבר למדינה לתקופה ממושכת.

רילוקיישן לצרפת - כל הסיבות

אם החלטתם שאתם מעוניינים ברילוקיישן לצרפת חשוב שתדעו שצרפת היא אחד היעדים הנחשקים ביותר ביבשת האירופאית - הן למטרות תיירות והן למטרות רילוקיישן. המנטאליות המיוחדת של המקומיים, התרבות העשירה, הארכיטקטורה הנפלאה, הכלכלה החזקה, העובדה שצרפת משתייכת לגוש האירופאי, חברה בארגון G8 והעובדה שהמטבע בה הוא האירו מאפשרת משרה שתוביל להכנסה ולרמת חיים גבוהה.

העובדה שצרפת קרובה לישראל מרחק כמה שעות טיסה "מרכך" את המעבר אליה היות ותמיד אפשר "לקפוץ" לביקור בני משפחה או חברים שנשארו בארץ ולהרגיש שעוד לא התנתקתם לגמרי. אלו הן רק חלק מהסיבות שמובילות אנשים לקבל את ההחלטה ולצאת לרילוקיישן של שנה עד מספר שנים בצרפת.

רילוקיישן - כיצד מיישמים זאת?

  • רילוקיישן לצרפת במסגרת עבודה קיימת: אחת האפשרויות השכיחות עבור רילוקיישן לצרפת היא במסגרת חברה או ארגון ששולח אתכם לעבוד בחו"ל. פעמים רבות ניתן לראות שחברה ישראלית שולחת יועצים או מומחים מטעמה לעבוד מספר שנים במידנה זרה, בין אם עבור פתיחת סניף או פעילות חדשה או למטרת השתלבות בסניף קיים של החברה במדינה.
  • רילוקיישן עצמאי: ניתן לבצע רילוקיישן לצרפת באופן עצמאי רק אם יש לכם דרכון של האיחוד האירופאי או כמובן אזרחות צרפתית. במקרה כזה, עליכם להגיע לצרפת ביוזמתכם, לשכור דירה וכמובן למצוא מקום עבודה או לפתוח עסק עצמאי.
  • לימודים בצרפת: דרך נפלאה לשלב רילוקיישן לצרפת. כל שצריך הוא להירשם אל אחת מהאוניברסיטאות בצרפת ולהתחיל בתהליך הרילוקיישן. למידע מורחב על לימודים בצרפת.

תעסוקה בצרפת

כאמור, צרפת הינה מדינה עם תיירות חזקה ולכן חלק מענפי התעסוקה המרכזיים בה קשורים לענף התיירות. כמו למשל אבטחת אוניות, בתי מלון ועוד. מעבר לכך, ניתן למצוא עבודה בצרפת בענפי הייטק, רכב, כלכלה ועוד.

עוברים לצרפת – חשוב לדעת

רילוקיישן לצרפת מצריך הכנה מקדימה. יש לקחת בחשבון שלא צריך ויזה לצרפת למטרת נסיעה קצרה, אך אם אתם מעוניינים לשהות בה לתקופה ארוכה יותר, ללמוד בה ולעבוד בה תצטרכו לדאוג לקבל ויזת סטודנט.

לגבי הבריאות שלכם ושל בני המשפחה שלכם, תצטרכו לרכוש ביטוח רפואי מקיף שיבטיח לכם את קבלת כל אותם טיפולים רפואיים להם תזדקקו. אם יש לכם אזרחות צרפתית תהיו זכאים לקבל ביטוח רפואי מקיף. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים לצאת לרילוקיישן בצרפת ואם כן, להתחיל בהכנות. בהצלחה!

קראו כמה יעלה לי לשלוח מכולה?

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ