רילוקיישן לאנגליה

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לאנגליה

יש אנשים שמחליטים לנסוע לרילוקיישן לאנגליה לפרק זמן מוגבל אם למטרת עבודה ואם למטרת לימודים. במאמר זה נביא בפניכם את הנקודות החשובות ביותר אותן יש לקחת בחשבון בעת מעבר לחיות באנגליה.

קצת על אנגליה

אנגליה היא החלק הגדול ביותר של הממלכה המאוחדת. היא מדינה בעלת היסטוריה ארוכת שנים, כלכלה חזקה ואיכות חיים גבוהה. מדי שנה רבים מעוניינים להגר אל מדינה זו, אך כיוון שחוקי ההגירה בה נוקשים, הדרך הטובה ביותר לחוות אותה היא על ידי לימודים באחד ממוסדותיה או רילוקיישן מטעם מקום עבודה.

חשוב לקחת בחשבון שהבירוקרטיה באנגליה מסורבלת ואיטית, לתושביה יש מנטאליות דייקנית, שהנימוס הוא מעל לכל והלך הרוח בה הוא איטי ורגוע. אנגליה היא מרכז פיננסי עצום. עיר הבירה שלה היא לונדון, השפה הרשמית בה היא אנגלית, מתגוררים בה מעל ל- 50 מיליון בני אדם והיא מוקפת בים הצפוני, האירי ותעלת למנש. בחלקה הצפוני היא גובלת בסקוטלנד ובמערבי, בווילס.

מעבר לאנגליה

המשמעות של רילוקיישן לאנגליה

ישראלים רבים שמחליטים להיענות להצעה של מקום עבודה ולבצע מעבר לאנגליה במסגרת רילוקיישן נובע מכמה סיבות ובינהן: היתרונות הכלכליים, פיתוח הקריירה המקצועית שלהם והיכרות עם התרבות והמנטאליות של אנגליה. רילוקיישן לאנגליה ניתן לעשות כיחיד או לבחור ולקחת את כל המשפחה להרפתקה.

כך או כך חשוב לקחת בחשבון את ההיבט החוקי של שהייה במדינה בה אין לכם אזרחות, להשיג ויזה ואישורי עבודה גם לבן או בת הזוג, לדאוג לשירותי בריאות מורחבים שיספקו חלופה מספקת לשירותי קופת החולים וביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל, למצוא מסגרות חינוכיות לילדים ולקחת בחשבון - מעבר לאנגליה וההתאקלמות של הילדים תיקח זמן.

קיראו את המדריך המלא שלנו לרילוקיישן

חושבים על מעבר לאנגליה? קצת על עבודה באנגליה

רילוקיישן לאנגליה

מגוון העבודות באנגליה בכלל ובלונדון בפרט הינו רחב. ניתן למצוא עבודה באנגליה במסגרת רילוקיישן מהארץ באמצעות חיפוש באינטרנט או באמצעות חברות בינלאומיות המגייסות עובדים. השכר הממוצע באנגליה גבוה בהרבה לעומת מקבילו הישראלי.

יתר על כן, שעות העבודה קצרות יותר והאנגלים נחשבים כעם בעל תרבות פנאי עשירה. יחד עם זאת, כדאי לדעת שיוקר המחייה באנגליה הוא מהגבוהים באירופה ואף בעולם כולו. למידע נוסף על עבודה באנגליה.

מערכת הבריאות באנגליה

יש אפשרות לטלפן לקונסוליית אנגליה בישראל ולברר מראש מתי תוכלו להגיע אליה על מנת לעבור תדרוך על החיים באנגליה והדברים החשובים שיש לדעת על מעבר לאנגליה, כמו למשל מערכת הבריאות, החינוך, השפה ועוד. לגבי שירותי בריאות, יש באנגליה שירותי בריאות ציבוריים ממשלתיים למחזיקי דרכון אירופאי אך אין קופות חולים.

בהגיעכם לאותו מקום בו תגורו, תוכלו להירשם אל המרפאה המקומית. אם אין לכם דרכון אירופאי תצטרכו לרכוש פוליסת ביטוח פרטית לכם ולבני המשפחה. חשוב לדעת שזמני ההמתנה בשירותי הבריאות של ממשלת אנגליה ה- NHS  ארוכים ושירותי הרפואה הציבוריים בה מסתכמים לרוב בפגישה עם רופא משפחה או רופא כללי שמחליט האם לתת למטופל הפנייה לרופא מומחה או לחדר מיון. במידה וההחלטה חיובית לרוב זה כרוך בהמתנה ארוכה למדי.

שירותי רפואה פרטית במסגרת רילוקיישן לאנגליה

ישראלים רבים שמחליטים על רילוקיישן לאנגליה רוכשים ביטוח בריאות פרטי שמותאם לשהייה ארוכה באנגליה. ביטוח זה כולל כיסוי רפואי מקיף, כמו לדוגמא הביטוח הרפואי לישראלים בחו"ל של חברת דיוידשילד.

פוליסת ביטוח פרטית זו מאפשרת קבלת שירותים רפואיים אצל עשרות רופאים, מרפאות, מכונים, מעבדות ובתי חולים בלונדון במצעות חברה מנהלת בשם PHC (Preferred Health Care). באמצעות חברה זו ניתן לקבל סיוע באיתור הספק הרפואי הקרוב למקום המגורים ולקבוע תור אצל רופא מומחה או מכוני הדמיה מבלי לחכות תקופה ארוכה או להיפגש עם רופא כללי/רופא משפחה.

קראו עוד על: שילוח מכולה

 

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ