איך מוצאים שירותי בייביסיטר (נני) בחו"ל? כל הטיפים השווים כאן בפנים

דף הבית >> רילוקיישן >> איך מוצאים שירותי בייביסיטר (נני) בחו"ל? כל הטיפים השווים כאן בפנים

יצאתם לרילוקיישן, או הגרתם לחו"ל עם הילדים? נראה שמלבד החברים הקרובים ובני המשפחה, גם רשימת הבייביסיטריות נותרה מאחור, ואולי גם המטפלת האהובה של הילדים. אבל מסתבר שעם קצת תושייה, תוכלו למצוא בקלות שירותי בייביסיטר בחו"ל.

כן, רילוקיישן עם ילדים הוא מורכב יותר, במיוחד כשמקומות הבילוי קורצים, או כאשר נאלצים לעבוד שעות ארוכות מחוץ לבית, וההורים לא נמצאים ליד כדי לתמוך ולעזור. במקרים אלה קיימות שתי אופציות:

  1. למצוא נני שיכולה להיות ישראלית המעוניינת להתגורר אצלכם ולשמור על הילדים.
  2. לחפש שירותי בייביסיטר לפי שעות קבועות או בעת הצורך.

בואו נדבר על הצורך החיוני של נני בחו"ל

בחירת נני דומה מאוד לבחירת בן זוג, ונראה שהוא אחד הפרויקטים המורכבים, ופי כמה וכמה אם אתם נמצאים בחו"ל. למעשה, נני לרוב תתגורר אצלכם בבית ותפקידה יהיה לטפל בילדים במקומכם. הבעיה המרכזית היא שכיום לא צריך רישיון או תעודה כדי להיות נני, ולכן ההורה חייב לסמוך על האינטואיציה שלו, ומאידך לבצע בדיקות קפדניות טרם הבחירה. נכון שקיימות סוכנויות שתפקידן לשדך נני למשפחות בחו"ל, אך עדיין המידע הנלקח מהמועמדות יהיה לרוב חיוני ושטחי, ולא תמיד הוא ישקף את הכימיה האישית שכל כך חשובה.

שירותי ביביסיטר בחול

לרוב, משפחות הזקוקות לנני מממנות לה את כרטיס הטיסה, מקצות לה חדר נפרד ודואגות לרכוש לה ביטוח בריאות בחו"לשיכסה אותה במקרה שתזדקק לטיפול רפואי, הרי ביטוח הבריאות בארץ אינו מכסה טיפולים רפואיים שונים במדינות זרות.

צרפנו מספר טיפים לבחירת נני מושלמת!

ראיון אישי - אל תוותרו על ראיון אישי עם המועמדות, שכן ראיון זה יוכל לתת לכם מידע ממקור ראשון על אופייה, הגישה שלה לילדים וכו'. מומלץ להכין שאלות טרם הראיון שכמובן יכול להתבצע בשיחת וידאו במידה ומדובר במועמדת שנמצאת בארץ.

קבלו המלצות – אם מדובר על נני בעלת ניסיון קודם בתחום, כדאי לקבל המלצות ממשפחות קודמות שיוכלו גם להמליץ עליה וגם לנדב לכם מידע על אופייה והגישה שלה לילדים. זכרו, זה כמו להכניס דייר נוסף הבייתה, אבל עם אחריות מאוד מאוד חשובה.

בררו על המועמדות – אם מדובר במועמדת צעירה, תוכלו לשוטט ברשתות חברתיות שלה, וכך לאסוף עליה מידע, וכך לקבל עליה רושם מסוים. דבר נוסף אפשר לדבר עם המשפחה שלה בארץ – כן זה מקובל.

הפגישו את הילדים עם המועמדת – אם מדובר בילדים בגיל ההבנה, ניתן להפגיש אותם עם המועמדת עוד בשיחת הוידאו (כאשר מדובר על מועמדת הנמצאת בארץ), או לקבוע פגישה ולבדוק האם יש בינה לבין הילדים כימיה טובה, תקשורת בינאישית טובה, אם היא בעלת ראש גדול, האם היא תומכת ומחבקת ועוד.

כל הדרכים למצוא שירותי בייביסיטר בחו"ל?

ישנם כמה דרכים למצוא שירותי בייביסיטר (נני) בחו"ל.הדרך המסורתית היא באמצעות המלצות ממכרים או דרך סוכנויות העוסקות בתחום ומשדכות נני למשפחות יהודיות או ישראליות בחו"ל. אך יש דרך נוספת שהתפתחה עם עידן הרשתות החברותיות והיא חיפוש דרך קבוצות ייעודיות. לדוגמה, קיימת קבוצה בפייסבוק בשם "בייביסיטרים ישראלים מסביב לעולם",שם תוכלו להיתקל בפוסטים אקראיים של בייביסיטריות המעוניינות לטוס ליעדים מסוימים כדי לעבוד בתפקיד נני. אופציה נוספת היא לעלות פוסט מפורט עם דרישותיכם ולהמתין לתגובות. דרך נוספת היא לחפש בפורטלים שונים ופורומים העוסקים בתחום.

לסיכום, כפי שאמרנו, בחירת שירותי בייביסיטר בחו"ל דומה מאוד לבחירת בן זוג, אך עם בדיקה קפדנית ובעיקר בחירה לפי תחושות בטן, ניתן בהחלט לזמן לכם בייביסיטרית מושלמת. בכל מקרה, במהלך הזמן תוכלו להכיר אותה יותר, אך חשוב מאוד להיות ערניים ולפקוח עין באופן תמידי על תפקודה ועל תגובות הילדים.

בהצלחה!

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ