3 מדינות חמות באירופה לרילוקיישן

דף הבית >> רילוקיישן >> 3 מדינות חמות באירופה לרילוקיישן

רילוקיישן- אין ספק כי מדובר בחלום ישראלי שלא כל אחד באמת לוקח אותו צעד אחד קדימה ומגשים. לאלו מכם שכן מתכוונים להגשים את החלום בין אם כי קיבלתם הצעת עבודה שאי אפשר באמת לסרב לה ובין אם כי החלטתם ללמוד רפואה בחו״ל - בחרנו הפעם להתקרב קצת לישראל ולבדוק את אירופה שלמרות גבולותיה החופשיים  עדיין נחשבת ליבשת מבוקשת עבור ישראלים. אמנם לא עבור כל רווק, זוג ישראלי או משפחה שנמצאים לפני רילוקיישן קיימת בכלל זכות הבחירה ובכל זאת, אם אתם מאלה שכן יכולים לבחור בין כמה מדינות - המאמר הבא בדיוק בשבילכם. 3 מדינות חמות באירופה לרילוקיישן!

  1. אנגליה: אז חמה היא לא ממש אבל היא כן מאוד מאוד מבוקשת, השאלה היא למה?. אז קודם כל בגלל האנגלית. לאנגלית יש יתרון חזק עבור ישראלים כי מה לעשות- לא כולם יודעים לדבר ספרדית, איטלקית, צרפתית או הונגרית וגם לא כולם רוצים ללמוד. לא רק שהאנגלית שלכם תשתפר פלאים באנגליה בשל צלילותה של השפה והרמה הגבוהה המדוברת גם ברחוב, אלא גם תרגישו בה הרבה יותר בנוח. יתרון נוסף ולא מבוטל בכלל באנגליה קשור בעיקר לאלו מכם שעוברים יחד עם ילדים. לא בכדי אנגליה ידועה כמקום בו הליכות ונימוסין הם חלק מהתרבות. החינוך במדינה איכותי, מתבצע בסבלנות, דקדקנות ופשוט כל אחד יודע את התפקיד שלו - יש סדר ולא בואו לא נעשה השוואות לישראל. אז אם אתם מההורים שרואים בחינוך ילדכם עיקרון חשוב ודרך חיים, אנגליה היא בהחלט המקום. יש גנים ובתי ספר ציבוריים, יש גם פרטיים ויש המון בתי ספר יהודיים איכותיים שישמחו לקבל אתכם.
     
  2. ספרד: לא ברור אם זה בגלל מזג האוויר, התרבות או האנשים, אבל ישראלים רבים ובכלל אפילו אירופאים היו מעדיפים לגור בספרד. המדינה נחשבת לחמה יחסית בהשוואה לצפון אירופה והאנשים חמים גם הם, אולי זו הסיבה שישראלים רבים מתחברים לאווירה. בנוסף, קל מאוד ללמוד ספרדית ובטח התנסיתם בלימוד השפה תוך כדי צפייה בטלנובלה ״קטנטנות״ וגם אם לא, זה שפה שקל מאוד לקלוט אותה. טיולים במקומות מרהיבים, אוכל צבעוני והרבה היסטוריה יהיו חלק בלתי נפרד מהרילוקיישן שלכם אם רק תבחרו - ספרד.
     
  3. איטליה: יעד חם ומבוקש באירופה כאשר ההתמקדו היא על מרכז צפון איטליה ופחות על הדרום. מילאנו, פיזה, רומא - חלומו של כל ישראלי. האיטלקים מאוד דומים לנו הישראלים הן במזג והן בתרבות בשל הקרבה הגיאוגרפית כנראה. איטליה היא המקום המושלם לטיולים עם רכב כך שהיא מאוד מתאימה למשפחות ומי לא רוצה להתחיל את היום עם כוס אספרסו איטלקי ולסיימו עם גביע גלידה מגלידריה איטלקית. שילוב בין מזג אוויר ים תיכוני, אנשים חמים, אוכל איטלקי ברמה גבוהה הופך את איטליה ליעד מבוקש במיוחד.

לכם, רק נשאר לבחור… 

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ