לימודם בדנמרק

דף הבית >> לימודים בחו"ל >> לימודם בדנמרק

לימודים בדנמרק נשמעים כמו חלום, ואכן לימודים אקדמאים בדנמרק יכולים להיות עבור רבים חלום שמתגשם. דנמרק נחשבת למדינה בעלת מוסדות לימוד נחשבים עם רמה גבוהה במיוחד, ולכן חשוב לדעת יותר על לימודים בדנמרק ומדוע הם כה אטרקטיביים. למידע נוסף על לימודים בחו"ל.

קצת על דנמרק

דנמרק היא מדינה הנחשבת קטנה ביחס למדינות הנורדיות השוכנות לצידה. המדינה נמצאת על חצי אי בשם יוטלד והיא גובלת בים הבלטי – מה שהופך אותה ליפיפייה במיוחד. דנמרק היא בעצם ממלכה בה שלטון אוטונומי – מה שיוצר חופש בחירה רחב יותר לאזרחים. בירתה של המדינה קופנהגן נחשבת לבירה פוליטית בה מתקיימים כנסים וועידות והיא הבירה הגדולה בהרי סקנדינביה.

קופנהגן, דנמרק

תושבי דנמרק בשנים עברו התקיימו מחקלאות ודיג, ובתחילת ה 120 החלה דנמרק בתהליכי ייצור שהפכו אותה למדינה עשירה ונעימה. כיום, דנמרק נחשבת לאחד המקומות הטובים ביותר לחיות בהם, תוך שהמדינה מציעה לימודים אקדמאים גבוהים וזאת משום שהממשלה השקיעה כסף רב בתחום האקדמי.

מוסדות השכלה בדנמרק

מכיוון שדנמרק השקיעה רבות בתחומים האקדמאים שלה, המדינה מדורגת בעשרת המקומות הראשונים בעולם בכל הנוגע לאיכות הלימודים. מוסדות הלימוד בדנמרק נחשבים מהגבוהים ביותר ברמת הלימוד בעולם, ולכן הם נחשקים בקרב ישראלים ואנשים רבים מרחבי העולם.

לימודים בדנמרק

מה ניתן ללמוד בדנמרק?

בכל הנוגע לנושאי הלימוד, דנמרק מאפשרת לימודים באנגלית ותוכניות ללימוד אנגלית – מה שמושך אליה אנשים מכל העולם. כיום ניתן ללמוד במכללות בדנמרק מקצועות כגון: עיצוב, תיאטרון, מוזיקה ,אומנות, קורסים בשפות, הכנה לתואר ראשון, לימודי פיסיקה, טכנולוגיה, לימודי תארים כמו למשל תואר ראשון ועוד. לימודים בדנמרק לתואר ראשון נמשכים בין שנתיים לשלוש שנים והם מתחילים בחודש ספטמבר.

האם בדנמרק שכר הלימוד הוא בחינם?

כן ולא. דנמרק פוטרת בעלי אזרחות אירופאית משכר לימוד, אך למי שאינו בעל אזרחות יעלו הלימודים כ- 8,000-20,000 דולרים בשנה. מלבד זאת, אזרחי דנמרק נהנים מהטבות שונות כמו: קצבת מחייה, שילוב מהיר בשוק העבודה, ותוכניות השמה.

מהם תנאי הקבלה ללימודים בדנמרק?

על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון בדנמרק על המועמד להציג תעודת בגרות מלאה. מי שירצה להתמחות בלימודי מדעים - עליו להציג ציונים גבוהים במקצועות המתמטיקה, כימיה ופיזיקה. בנוסף יש לעבור מבחן באנגלית לשם הקבלה לתואר ראשון.

נשמע טוב? יש עוד!

אם התקבלתם ללימודים בדנמרק, תוכלו ליהנות גם ממלגת לימודים של 1000 דולרים בחודש, הניתנת על ידי הממשלה לסטודנטים שהם בעלי אזרחות מקומית.

רוצים לדעת יותר על לימודים לדנמרק ועל המדינה המדהימה? צרו עם המומחים שלנו קשר עכשיו, ואנו נספק לכם את כל המידע החיוני על דנמרק.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ