הוספת הודעה חדשה

דף הבית >> הוספת הודעה חדשה

לארכיון פורום מומחי ה-Relocation

חזרה לפורום

נושא:ניתוק מוחלט לצרכי מס הכנסה

שלום..אני עברתי עם אשתי וילדי ביולי 2012 לאנגליה.אנחנו מגיעים פעמיים בשנה לביקור בישראל של כשלושה שבועות כל פעם..שעזבנו את ישראל הודעתי לביטוח לאומי וקופת חולים על עזיבה לצורך הגירה וסיפקתי לביטוח לאומי הוכחות לרילוקשיין לכך והם שלחו לי ולאשתי אישור על ניתוק תושבות החל מיולי 2012.עד 2012 הייתי עצמאי בארץ ולכן נדרשתי מרשות המיסים להגיש דוחות אישיים כל שנה גם בהיותי תושב חוץ.כמובן שהוגשו דוחות שנתיים וצויין בכל הדוחות שאני תושב חוץ ואין לי הכנסות בישראל מעבר להכנסות שכ״ד שאני משלם עליהן 10 אחוז ניכוי מס במקור.השנה התיק שלי נסגר במס הכנסה וכבר לא נדרשתי על ידם להגיש עוד דו״ח אישי לשנת 2014.אני ומשפחתי חיים חיי קהילה מלאים בלונדון,הילדים במסגרת של ביהס וחוגים,יש לנו עסקים פה ואנחנו לא מחוברים בשום צורה לישראל מעבר להשקעות מעניינות שאנחנו מבצעים שם בנדלן שמידי פעם רוכשים..במידה ונחליט לחזור לארץ מתי לדעתך תאריך החזרה ״הבטוח״ (ניתוק ללא עוררין) מצד רשויות המס בישראל שלא ינסו אפילו להטיל ספק בניתוק?אני ואשתי מגישים באנגליה דוחות לרשויות החל מ-2012 ואנחנו מוגדרים כתושבים אנגליים לכל דבר וידוע לי כי האמנה בין המדינות תמיד גוברת על המס הישראלי.אשמח לשמוע תשובה בעניין,תודה.

אם אתה כבר רשום לחץ על כניסה לחברים

כדי להוסיף הודעה חדשה לפורום רילוקיישן, עלייך להירשם כחבר לחץ כאן להרשמה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ