הוספת הודעה חדשה

דף הבית >> הוספת הודעה חדשה

לארכיון פורום מומחי ה-Relocation

חזרה לפורום

נושא:אם צריך עצה...

הי אורן,
עברנו לבוסטון ממושב נופך בראשון לפברואר 2015 עם 3 ילדים ( 8, 4, 0.3)
אני לא יודעת איך הדברים עובדים בטמפה (יש גוגל), אבל אני אשמח לספר לך על המעבר שלנו ואולי זה יתן לך רעיונות.
הדבר הראשון הוא דירה וRESEARCH על הסביבה. בדקתי בZILLOW את הבתי ספר באזור בוסטון. בנוסף בדקתי איפה נימצאת הקהילה היהודית (לנו זה היה חשוב) ומצאתי את השכונה בה אני רוצה להתגורר (ברוקליין, ניוטון). יצרתי קשר עם סוכן נדלן אבל בסוף מצאתי את הבית דרך בתים של אנשים מהאקדמיה שנימצאים בשנת שבתון. גם קריגס ליסט עובד מצויין. רוב האנשים לא ישכירו למישהו שלא ראה פיזית את הדירה...כך זה לפחות באזור בוסטון. חשוב לציין כי סוכן נדלן יכול לתת עצות בלתי מבוטלות לגבי תחבורה ציבורית ובתי ספר ציבוריים. בנוסף, דאגתי שיהיה לנו חדר במלון דירות סביר לפחות לשבועיים הראשונים כדי שנוכל ללכת לראות את הדירות פיזית. כדאי לקחת מכתב מהמעסיק עם השכר המובטח והחוזה. בנוסף כדאי לקחת חשבון בנק. ברגע שהיה לי בית, הייתה לי כתובת ואז הדברים היו קלים יותר. כשמעבירים את החשבונות או פותחים חשבונות חשוב לבקש מהם שישלחו העתק מידי שנושא את שימכם והכתובת החדשה. ברוב המקומות מבקשים שתי חשבונות כדי להוכיח כתובת. הבנק שלי החליף את הכתובת ושלח לי STATEMENT עם הכתובת החדשה. וכך, בעזרת החוזה (שבו רשומה הכתובת) והתדפיס החודשי של הבנק הלכתי לDMV (משרד הרישוי לרכב) ועשיתי תאוריה. אח"כ עשיתי טסט וקניתי רכב מקריגס ליסט... מי שלא יודע מה הוא עושה עדיף שילך לDEALERSHIP מוכר מכוניות מורשה. חפשו ברשת את ההרשמה לבתי הספר בטמפה ואני בטוחה שתמצאו בקלות את הדף שלהם והוראות. הביאו מישראל פנקסי חיסונים ומיכתב מהרופא שהילדים בריאים. הם יצתרכו לעבור בדיקה אצל רופא מקומי אז.... סדרו את הביטוח הרפואי מהר מול המעסיק שלכם. אם יש לכם מספר SOCIAL SECURITY החיים יהיו קלים מאוד עבורכם...אז תדאגו להוציא אחד ברגע שיש לכם אפשרות. אם יש צורך בעוד מידע... אשמח לעזור. אני פה רק 30 יום כרגע..אבל כבר עשינו רילוקיישן ל10 שנים לניו יורק ועוד 4 חזרה בישראל :) עכשיו אנחנו שוב פה.

אם אתה כבר רשום לחץ על כניסה לחברים

כדי להוסיף הודעה חדשה לפורום רילוקיישן, עלייך להירשם כחבר לחץ כאן להרשמה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ