הוספת הודעה חדשה

דף הבית >> הוספת הודעה חדשה

לארכיון פורום מומחי ה-Relocation

חזרה לפורום

נושא:מענה לביטוח רפואי לרילוקיישן מזרח אירופה

שלום נורית,
אני סוכן ביטוח, המתמחה בביטוחי נסיעות ורילוקיישן ואחד המומחים כאן בפורום, קוראים לי דורון פוקס, ואני אשמח לענות ולהתייחס לשאלתך.
אני שמח על שאלתך, מאחר והיא מאוד רלבנטית ואני בטוח שמעסיקה רבים הנמצאים בתהליך, או לקראת תהליך של רילוקיישן.
אני נוטה להסכים איתך שניתן לפחות לתחילת התקופה לרכוש ביטוח נסיעות.
ביטוח נסיעות זול משמעותית מביטוח רפואי המקיף מטעם דיויד שילד, אך גם מקיף פחות ומהותו זה ביטוח חירום בעת שהייה בחו"ל.
כל עוד אתם שומרים על תושבות בישראל, ומקפידים לשמור על תשלומי ביטוח לאומי וביטוח בריאות ממלכתי, אתם נשארים זכאים גם לשירותי הבריאות המגיעים במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי בהיותכם תושבי ישראל.
במצב שכזה, ביטוח הנסיעות יכול לספק לכם מענה בסיסי לראשית השהייה בחו"ל למקרים דחופים של מחלה או תאונה, כאשר במידה וחלילה מתפתח משהו המחייב שירות רפואי מתמשך תוכלו לחזור לישראל להמשך טיפול, השגחה, מעקב וכו' במסגרת קופת החולים בה הנכם חברים.
חשוב לשים לב שזהו פתרון זמני, ובוודאי שלא אופטימלי מאחר ואם כוונתכם רילוקיישן, בהתנהלות כזו אתם עדיין תלויים במערכת הבריאות בישראל.
מאידך, אם אתם מיד מבטלים תושבות אופציה זו, לעיל, איננה רלבנטית, מאחר והיא תלויה בהמשך היותכם זכאים לשירותי בריאות ממלכתי בישראל, וזה מתקיים רק למי שלא מנתק תושבות.
ראוי לציין שקיימת תקופת מקסימום בה ניתן לשהות בחו"ל ולשמור על תושבות ישראלית, גם אם משלמים לביטוח לאומי כולל מס בריאות.
לעניין תקופת הביטוח האפשרית לביטוח נסיעות, כדאי לקחת בחשבון שישנן חברות ביטוח המאפשרות ביטוח נסיעות לילדים עד גיל 18 לתקופת ביטוח של עד 90 יום בלבד, וישנן חברות ביטוח המאפשרות לבטח גם ילדים וגם מבוגרים עד לתקופה של 180 יום.
בתום תקופת ביטוח הנסיעות, אם זה מה שבחרתם לעשות, ולאחר שקיבלתם החלטה להמשיך ברילוקיישן, אכן ביטוח דיויד שילד מעניק פתרון מלא ומקיף לביטוח בריאות, ולא פחות חשוב, גם מעניק אפשרות לקבלת שירותי רפואה בישראל, ללא תלות כלשהי בהיותכם תושבי ישראל.
השירות של דיויד שילד בישראל ניתן באמצעות מערך שירות של קופ"ח כללית בכל רחבי הארץ.
מקווה שתשובתי מספקת לך מענה מעמיק ומספק.
אם יש משהו נוסף, תרגישי בנוח להציג שאלות נוספות.
בכבוד רב,
דורןן פוקס - סוכן ביטוח

אם אתה כבר רשום לחץ על כניסה לחברים

כדי להוסיף הודעה חדשה לפורום רילוקיישן, עלייך להירשם כחבר לחץ כאן להרשמה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ