לימודים בבוסטון

דף הבית >> לימודים בחו"ל >> לימודים בבוסטון

בוסטון היא עיר הבירה של מדינת מסצ׳וסטס בארה״ב ונחשבת למרכז תרבותי, השכלתי, תיירותי וכלכלי גם יחד. מרכזה של העיר הוא למעשה חצי אי אותו מקיפים מפרץ מסצ׳וסטס ומפרץ בק.

בוסטון נחשבת לאחד ממוקדי הרילוקיישן המרכזיים בארה״ב בשל כמות מוסדות ההשכלה והלימוד שבה. בבוסטון ובאזורים הסמוכים לה יש למעלה מ-100 מכללות, אוניברסיטאות ומוסדות אקדמאיים בהם לומדים מאות אלפי סטודנטים בשנה.

אחת הידועות שבהן היא אוניברסיטת בוסטון לה מספר שלוחות ברחבי העיר. מוסד אקדמי מוכר לא פחות בסביבתה של בוסטון (בעיר קיימברידג'), היא אוניברסיטת הרווארד המפורסמת.כמו כן בבוסטון נמצאת אוניברסיטת MIT, מכללת ברקלי למוזיקה ועוד.

לימודים בבוסטון

בנוסף קיימים בעיר בתי ספר למוזיקה, תיאטרון ואמנות ביניהם הקונסרבטריון למוזיקה מהמוכרים בארה״ב. בסרטים רבים אנו נחשפים למוסדות הלימוד השונים בבוסטון והיא נחשבת לעיר בעלת מגוון היצע רחב ובה אינספור בתי קפה, פאבים ומועדונים, מסעדות, חנויות והיא מאופיינת בסטייל אירופאי קלאסי.

בעיר פארקים מרשימים, היסטוריה עשירה, מוזיאונים, אחד מגני החיות היפים בארה״ב, נמל תוסס בו ניתן לבקר באקווריום מרשים וחיי לילה תוססים. ישראלים רבים בוחרים לעבור לבוסטון למטרות לימודים, זאת משום שתואר או תעודה מאחד מהמוסדות האקדמאיים שבה, נחשבים איכותיים ומרשימים מעסיקים רבים ברחבי העולם.

ישראלים לומדים בבוסטון

שוקלים מעבר לבוסטון למטרת לימודים? סטודנטים ישראלים בוחרים ללמוד את התואר הראשון או השני בעיר בוסטון בשל מגוון סיבות, את חלקן ציינו לעיל.. משפטים, רפואה, מנהל עסקים, כלכלה, MBA ועיצוב גרפי הם רק חלק מהתחומים אותם ישראלים מעדיפים ללמוד בבוסטון.

לימודים בחו״ל באופן כללי ולימודים בבוסטון בפרט מעניקים סוג של יוקרה לאותו אדם ובטווח הארוך עשויים להיות מתורגמים לשדרוג משמעותי במשכורת.

מעבר לבוסטון למטרת לימודים יכולה להיות צעד מאד משמעותי ומשנה חיים. לימודים בבוסטון תורמים לפיתוח ולחשיפה של ישראלים רבים תוך הכרה של סביבת לימודים שונה לחלוטין ממה שאנו מכירים בישראל. מלבד העובדה שבתום הלימודים לרוב הסטודנטים נפתחות דלתות רבות הן בישראל והן בחו״ל, הלימודים במקום כמו בוסטון נחשבים לקפיצת מדרגה משמעותית.

אחד התארים היותר מבוקשים על ידי ישראלים בארה״ב בכלל ובבוסטון בפרט הינו MBA שהוא למעשה תואר שני במנהל עסקים. בכדי להתקבל לתואר זה, חובה על כל סטודנט פוטנציאלי לגשת למבחן ה- GMAT אשר נחשב למבחן בדרגות קושי גבוהות.

לעתים, בחינה אחת איננה מספיקה ובכדי להגשים את חלום הלימודים בחו״ל, ישראלים רבים נדרשים לבצע את המבחן מספר פעמים. לימודי תואר שני במנהל עסקים מוכוונים לעולם העסקים מה שתורם הן לנסיון העסקי והן להגדלת הידע בתחום אצל סטודנטים רבים.

לקראת מעבר לבוסטון

טרם אתם מתכננים את הנסיעה לבוסטון כדאי כמובן לבדוק האם אתם יכולים לקבל מלגה לפחות לחלק משכר הלימודשכן ארה״ב מסייעת ומעודדת מעבר של סטודנטים לבוסטון, אחת הסיבות לכך היא משום שכלכלת העיר תלויה באותם סטודנטים.

על פי נתונים סטטיסטיים בכל שנה הסטודנטים בעיר תורמים לכלכלת העיר מעל 4 מליון דולר. דברים נוספים אותם שווה לבדוק הם מגורים בפרברים הסמוכים לעיר שכן עלות במרכז העיר היא כמובן יקרה.

ביטוח לישראלים בבוסטון

כמו כן חשוב לדאוג מראש לפוליסת ביטוח רפואי שתתאים לצרכים שלכם, שכן הרפואה בארה״ב הינה פרטית והעלות של ביקורי רופא, טיפולים מיוחדים ותרופות הינם מהיקרות בעולם.

ביטוח לישראלים בבוסטון, וביטוח רפואי לארה"ב באופן כללי, כדאי לעשות בארץ מבעוד מועד דרך חברת ביטוח המתמחה בכך. חברת Davidshield הינה המובילה בישראל בתחום ביטוח לחו"ל.

פרט נוסף שכדאי לכם לדעת, פרט שאולי יקל עליכם בכל נושא הביקורים לארץ או נסיעה של קרובי משפחה וחברים אליכם הוא שחברת אל-על החלה לא מזמן בטיסות ישירות לבוסטון, מה שעד לא מזמן לא התאפשר והאריך את הנסיעה לעיר בצורה ניכרת.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

קיראו עוד על רילוקיישן לארה"ב ועל לימודים בחו"ל.

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ