רילוקיישן לרוסיה

דף הבית >> רילוקיישן >> רילוקיישן לרוסיה

רילוקיישן לרוסיה, האומנם? על אף גל העלייה הגדול ממנה בשנים האחרונות או בזכות? התשובה היא כן ובגדול, להסבר על כך אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה:

למה דווקא רילוקיישן לרוסיה?

רוסיה נחשבת לאחת המעצמות הכלכליות הגדולות באירופה. מאז שנות השבעים הפכה רוסיה למהפכנית בכל הקשור לתחום הכלכלה והנדל"ן. בשנים האחרונות על מנת לתת תנופה חזקה עוד יותר בתחום הזה מחפשת רוסיה משתפי פעולה ממקומות שונים בעולם, על מנת להרחיב את אופקיה וגם את פעילותה הבין לאומית. מעבר לרוסיה בקרב ישראלים הפך להיות יותר פופולארי בשנים האחרונות.

עוד על רוסיה:

על אף שגשוגה הכלכלי, הבינה רוסיה כי הדרך הטובה ביותר לשמור על היציבות הכלכלית הזו היא לתת לכוח מבחוץ להיכנס למדינה ולהעצים אותה עוד יותר. לכן אם אתם מעוניינים ברילוקיישן לרוסיה קחו בחשבון שיש ביקוש רב לתחומים הנ"ל. עיקר הפעילות במדינה זו נעשית במוסקבה עיר הבירה שמכילה כ- 12 מיליון איש ובעיר הסמוכה לה סאן פטרסבורג.

החיים ברוסיה

מזג האוויר ברוסיה ידוע בקרירותו רוב ימות השנה ולכן הפעילויות שם הן בעיקר חורפיות וביתיות. מוסקבה היא עיר מדהימה ביופייה בזכות המבנים העתיקים שבה והתרבות ההיסטורית. יחד עם זאת יש בה חיי לילה מאוד עשירים הכוללים מועדונים ובארים רבים כמאופיין ויאה לכל הערים המרכזיות בעולם. מוזיאונים ותיאטראות הם חלק בלתי נפרד מהתרבות הרוסית והם מוצעים שם בשפע. הרבה ישראלים המחליטים לבצע מעבר לרוסיה, גם אם לתקופה מוגבלת, הם יוצאי חבר העמים לשעבר - ולכן קל להם יותר לבצע את המעבר.

רילוקיישן לרוסיה

אלו קשיים כדאי לקחת בחשבון להתמודדות עם החיים ברוסיה?

הקושי הראשון הוא הקור העז השורר בחודשים רבים במהלך השנה. אנחנו הישראלים רגילים לשמש וחום וההסתגלות לתנאים קיצוניים כאלה יכולה להוות לנו מכשול. גם ימי הקיץ ברוסיה יכולים להיות מעט קרירים על מנת שאנו הישראלים נקרא להם קיץ.

בנוסף יוקר המחיה יכול להיות גבוה מהמוכר לנו בישראל אבל חשוב לזכור שמדובר לרוב על שכרחודשי גבוה יותר ולכן צריך לדעת להתנהל כלכלית נכון והאופציה לחסוך ולהתקדם היא אפשרית בהחלט.

כמו כן, חשוב מאוד לדעת ולהכיר את השפה, רוב התושבים המקומיים בוחרים להשתמש בשפת האם שלהם שהיא רוסית, קשה מאוד לתקשר באנגלית אמריקאית שאליה מורגלים הישראלים וגם באנגלית בריטית, לכן למידה מוקדמת של השפה תועיל מאוד לכל החפץ ברילוקיישן לרוסיה.

כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא את המדריך המלא שלנו לרילוקיישן ו/או ולהתייעץ בפורום עם מומחים מהתחום.

בהצלחה!

קראו עוד על: שילוח חפצים אישיים

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ