לימודים באיטליה

דף הבית >> לימודים בחו"ל >> לימודים באיטליה

בשנים האחרונות ניתן לראות נהירה של סטודנטים ישראלים רבים לפקולטות השונות ברחבי העולם, בין אם זה בעקבות סטנדרטים גבוהים באוניברסיטאות בישראל, הרצון לחוות תרבות אחרת או הניסיון למצוא עבודה בחו"ל.

בכל מקרה, הלימודים באיטליה יכולים להיות חוויה מרגשת ומהנה, שתוסיף לכם המון לניסיון, לקורות החיים ולאפשרויות התעסוקה שלכם.

מה אפשר ללמוד באיטליה?

לכל המעוניינים ללמוד רפואה בחו"ל, איטליה היא אופציה מעולה. זוהי גם מדינה מתקדמת, מערבית ויפייפיה, וגם תוכניות הלימודים שם נחשבות לאיכותיות בזמן ששכר הלימוד נמוך מאוד יחסית. ניתן ללמוד לימודי רפואה באיטליה בשפה האנגלית או בשפה האיטלקית, כאשר הקבלה לתוכנית הלימודים באנגלית מעט קשה יותר מכיוון שמספר הסטודנטים הזרים בפקולטות השונות מוגבל.

בנוסף לרפואה, ניתן ללמוד באיטליה גם לימודי אופנה, בישול, אדריכלות, אומנות ועוד מגוון תארים, הכל תלוי בתקציב שלכם למעשה, כאשר בתי ספר פרטיים, כמו בישראל – דורשים שכר לימוד גבוה, בעוד שכר הלימוד האוניברסיטאי נמוך יחסית, וגם עלויות המחייה אינם בשמיים.

ויזת לימודים לאיטליה

יש להגיש מסמכים לקבלת ויזת לימודים לאיטליה לשגרירות האיטלקית, הגשת הבקשה לא דורשת תשלום, אך יש למלא את הטפסים בצורה מדויקת, להראות דרכון בתוקף, והוכחה כי יש ברשותכם סכום של מעל ל-5,000 יורו בחשבון הבנק,ידיעת השפה האיטלקית ואישור על מקום מגורים בקרבת האוניברסיטה.

קבלה ללימודים

בכדי להתקבל לאוניברסיטאות באיטליה יש להראות בשלב הראשון תעודת בגרות מלאה, ועם ציון פסיכומטרי כלשהו. בנוסף, תאלצו לעבור מבחנים מסויימים כמו מבחן להוכחת ידיעת השפה האיטלקית, מבחנים בסיסים במקצועות כמו פיזיקה / כימיה וכדומה בהתאם למקצוע שאותו אתם מבקשים ללמוד.

מידע נוסף על לימודים בחו"ל

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ