בחזרה לישראל

דף הבית >> בחזרה לישראל

מה חשוב לדעת לפני חזרה ארצה?

למי מהישראלים שמתעורר כל בוקר ליום יום בארץ אחרת, וכבר החל להתרגל ולהכיר את סדר היום שלו במדינה החדשה ולאינטרקציה היומיומית שלו עם החיים במדינה, חשוב לנו להזכיר שכאשר עוזבים את ישראל, במיוחד כאשר מחליטים לעזוב לתקופה מסויימת – הכרחי לבדוק את הפרוצדורות הדרושות לנו כאשר נרצה לחזור לארץ.

תעודת תושב חוזר:

אתם נמצאים כבר מספר שנים בחו"ל ושוקלים חזרה לארץ, קיבצנו עבורכם את התנאים לקבלת תעודת "תושב חוזר", זכויותיכם ותקופת הזכאות לסיוע.

להמשך קריאה על תעודת התושב החוזר

דרכון לתינוק:

  • נולד לכם תינוק במהלך שהותכם בחו"ל, מזל טוב! אחרי שעברתם את חווית בית חולים בשלום, צריך לדאוג לכל הניירת, בפרק על הנושא תמצאו הדרך המהירה להוצאת דרכון ישראלי לתינוק.

להמשך קריאה על הוצאת דרכון ישראלי לתינוק

מעבר עם בעל חיים:

  • יש לכם כלב, חתול, ציפור וכדומה שתרצו לקחת איתכם חזרה לישראל. כאן תמצאו את כל התנאים, הטפסים, הרישיונות להכנסת בעל החיים לארץ.

להמשך קריאה על הובלת בעל חיים לישראל

מילואים

  • אין ספק שרבים ממכם עדיין בשירות מילואים. בפרק על הצבא תמצאו מהן הדרכים לדחיית שירות מילואים, ולתושבים מבינכם אשר מתכננים את חזרתכם לארץ, צירפנו את הנוהל מתוך אגף כח אדם בצה"ל

להמשך קריאה על דחיית המילואים בזמן שהייה בחו"ל

ביטוח לאומי

  • ועוד משהו נוסף אשר מעיק ובדרך כלל לא כל כך ברור לתושבי החוץ של מדינת ישראל, הינו חובת התשלום למוסד "הביטוח הלאומי", התשלום הינו חובה לתושבי המדינה וכמו כן, על מי ששוהה ארעית בחו"ל והוא תושב ישראל.

להמשך קריאה על הביטוח הלאומי בזמן רילוקיישן

והכי חשוב, אנו מזכירים לכם, שככל שאתם תשלחו תעלו בעצמכם מידע לאתר בנושאים הללו, כך יהיה המאגר שלרשותכם - שלם יותר. נשמח גם לקבל תיקונים והערות, במידה ויש כאלה, למידע המופיע כאן.

"בסופו של דבר, אתה אוהב את ארצך לא משום פרט זה או אחר, אלא למרות הכל"
(ארתור קסטלר)

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ