הוספת הודעה חדשה

דף הבית >> הוספת הודעה חדשה

לארכיון פורום מומחי ה-Relocation

חזרה לפורום

נושא:תשובה לנושא חזרה וביטוח

אורן שלום ונעים מאוד,
אתחיל בגילוי נאות: אני סוכן ביטוח בעל רישיון בישראל, ומעניק שירות לתושבים חוזרים לישראל.
1. תקופת ההמתנה היא חודש על כל שנה בה היית מנותק תושבות, ולא יותר מ-6 חודשי המתנה.
2. חודש המתנה בפועל הינו 25 יום רציפים של שהייה בישראל (יציאות לחו"ל קוטעות את מניין ספירת הימים, ובכך מאריכה את תקופת ההמתנה).
3. ניתן לפדות את תקופת ההמתנה לאדם מעל גיל 18 בתשלום של מעט יותר מ 12,000 ₪, מתאים בדרך כלל למי שסובל מבעיה רפואית קשה וזקוק לקבלת שירותי רפואה באופן מיידי ושוטף שעלותם בוודאי יותר מ 12,000 ₪, אוכלוסיה מבוגרת, שאין לה אפשרות לרכוש ביטוח פרטי מפאת גילם, ובמקרים רבים גם נשים בהיריון.
4. לילדים עד גיל 18, באופן עקרוני, אין תקופת המתנה. עם זאת, כן יש זמן של תהליך ביורוקרטי עד להסדרת הרשמתם לשירות בריאות ממלכתי, ולכן ההמלצה שלי היא לרכוש ביטוח פרטי לתקופה של חודש גם לילדים.
5. יש שני סוגי ביטוחים אפשריים עיקריים:
א. דיויד שילד - ביטוח מקיף, ממש מחליף קופ"ח, למעט נקודה אחת מהותית המבדילה בין הביטוח הפרטי לביטוח הממלכתי - הצהרת בריאות בעת ההצטרפות, ובכך החרגת מצב רפואי קיים (אין ביטוח למצבים רפואיים שכבר קיימים במועד ההצטרפות לביטוח). זהו ביטוח יקר ואיכותי - אם כי זול מתשלום פדיון תקופת ההמתנה.
ב. ביטוח "תיירים", שהינו ביטוח עם תקרת כיסוי של כ 350,000 ₪ בלבד (תקרת הכיסוי עשויה להשתנות במעט בין חברות הביטוח) לשירותי רפואה באשפוז ושלא באשפוז המעניק כיסוי בעיקרו אך ורק למצב חירום, הן ממחלה, והן מתאונה (לא כולל תאונות דרכים ותאונות עבודה - מקרים אלה מכוסים באמצעות ביטוחים אחרים על פי חוקי המדינה). גם בבחירת ביטוח מסוג זה, יש למלא הצהרת בריאות במועד ההצטרפות, וגם כאן לא יהיה כיסוי ביטוח למצב רפואי קיים. ביטוח "תיירים" נמכר ע"י מספר חברות ביטוח המציעות כיסוי מאוד דומה באמצעות נותני שירות שונים על מערך השירות של אחת מקופות החולים. בהראל למשל, ניתן לבחור בעת ההצטרפות שירות במערכת של קופ"ח כללית, או קופ"ח מכבי, או אצל רופאים פרטיים שבהסדר פרטי עם הראל.
(יש גם את איילון ומנורה שמעניקות אפשרויות דומות - אני אישית עובד רק עם הראל בביטוח "תיירים").
אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי ונדאג לבחירה והתאמת הביטוח המתאים למשפחתך.
אני מאחל לכם חזרה נעימה והתאקלמות קלה כאן בישראל.
בכבוד רב,
דורון פוקס - סוכן ביטוח
אתר - www.doronfox.co.il
*ט.ל.ח
*האמור לעיל בכפוף לתנאי הפוליסה המלאים של כל חברת ביטוח בלבד.
*אין בדברים לעיל בגדר המלצה אישית המותאמת לכל אדם.
*מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה מאיש מקצוע מורשה לבירור צרכים אישי ומותאם בהתאם.

אם אתה כבר רשום לחץ על כניסה לחברים

כדי להוסיף הודעה חדשה לפורום רילוקיישן, עלייך להירשם כחבר לחץ כאן להרשמה

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד

למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ