ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל

ביטוח רפואי לחו"ל – כל היתרונות בביטוח אחד!

מעבר לחו"ל במסגרת רילוקיישן למטרת עבודה או לימודים מהווה הגשמת חלום עבור אנשים רבים. ביטוח רפואי לחו"ל מציע כיסוי רפואי נרחב במדינה זרה.

קרא עוד >>

5 סיבות מדוע לעשות ביטוח רפואי לחו"ל דווקא עם חברה ישראלית

החל מביטוח מקיף לביקורים שלכם בארץ ועד לחיסכון בתרגום המסמכים הרפואיים - הנה 5 סיבות מדוע כדאי לכם לעשות ביטוח רפואי לחו"ל דווקא עם חברה ישראלית

קרא עוד >>

כל הסיבות שכדאי שיהיה לכם ביטוח רפואי בחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר שנמצא בצ'קליסט של ההכנות לפני כל נסיעה, על כך אין בכלל ויכוח. במידה ובפעם שהבאה שאתם טסים לחו"ל אתם חושבים לא לעשות ביטוח בשביל שתוכלו לחסוך בהוצאות הנסיעה שלכם או כי מעולם לא השתמשתם בו בעת הנסיעה שלכם לחו"ל כדאי שתחשבו שוב.

קרא עוד >>

ביטוח רפואי לאנגליה

אנגליה היא המדינה הגדולה ביותר באי הבריטי הידוע בשם 'הממלכה המאוחדת של בריטניה'. כל המידע על ביטוח רפואי לאנגליה - באתר.

קרא עוד >>

5 סיבות לעשות ביטוח רפואי לחו"ל לפני רילוקיישן

אין תחליף לבריאות של כל אחד ואחת מאיתנו וכאשר מדובר על משפחה עם ילדים על אחת כמה וכמה. בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים על רילוקיישן לבד או עם המשפחה למטרת עבודה, לימודים ועוד

קרא עוד >>

ביטוח רפואי לרוסיה

הפדרציה הרוסית היא המדינה הגדולה ביותר בעולם. שטחה של מדינה זו כולל יותר מ- 17 מיליון קמ"ר. 13 מתוכם ממוקמים ביבשת אסיה ו- 4 ביבשת אירופה.

קרא עוד >>

מערכת הבריאות בדרום אפריקה

דרום אפריקה הינה מדינה המתאפיינת בנופים ייחודיים, ערים יפהפיות, יקבים יוצאי דופן, חופים מרהיבים, מסעות הכוללים צפייה בלוויתנים ובחיות פרא, ועוד שלל מחזות מרהיבים ועוצרי נשימה, הממגנטים בכל שנה תיירים רבים. יחד עם זאת, המצב הרפואי באפריקה באופן כללי ובדרום

קרא עוד >>

על חשיבות ביטוח רפואי וביטוחים נוספים לצורך נסיעה לחו"ל

על-מנת לצמצם את רמת אי הוודאות ולהימנע מסיכונים מיותרים במקרה של נסיעה ממושכת לחו"ל, מומלץ לבחור בביטוח רפואי מתאים וכן בביטוחים משלימים. לפרטים

קרא עוד >>

ביטוח בריאות פרטי לחו"ל - כל הדגשים החשובים

ישראלים שנוסעים לגור בחו"ל לצורך עבודה או לימודים, בוחרים בהרבה מקרים לעשות ביטוח בריאות פרטי, שמכסה מצבים שביטוח רגיל אינו מכסה

קרא עוד >>

למה חשוב לעשות ביטוח כשנוסעים לעבוד בחו"ל?

כשיוצאים לעבוד בחו"ל, חשוב לדאוג לסידורים כמו אשרות שהייה ועבודה, חשבון בנק ומגורים, וגם לביטוח רפואי במדינת היעד. במיוחד כשנוסעים עם ילדים, הסדרת הביטוח הרפואי חשובה במיוחד.

קרא עוד >>

דרכים לחסוך הוצאות רפואיות בשהייה ממושכת בחו"ל

שהייה ממושכת מעבר לים טומנת בחובה הוצאות כלכליות רבות. אולם כדאי לדעת שכמו בהרבה תחומים אחרים, גם בתחום הבריאות ניתן לחסוך לא מעט שקלים, אם רק מתכננים מראש. כנסו לפרטים

קרא עוד >>

לימודים בחו"ל - ביטוח רפואי לסטודנטים

במסגרת הערכותך לקראת לימודים בחו"ל יהיה עליך להקדיש תשומת לב לנושא הביטוח הרפואי בתקופת לימודיך. במדינות רבות מהווה קיומה של פוליסת ביטוח בריאות מקיפה תנאי לרישום ללימודים או לקבלת אשרת לימודים (ויזה) מתאימה.

קרא עוד >>

ביטוח רפואי למשפחות ישראליות המתגוררות בחו"ל

שלושת הנושאים החשובים ביותר למשפחות של ישראלים העוברים לחו"ל הם דיור, חינוך ובריאות. משפחות שעוברות להתגורר בחו"ל למטרת לימודים או עבודה, מתנתקות מכרטיס חבר קופת החולים המוכר ומביטוח הבריאות הממלכתי הרחב המקובל בישראל ועליה להתרגל לשירות רפואי והתנהלות

קרא עוד >>

ביטוח רפואי עבור עובדים בחו"ל

מחקרים מוכיחים כי ביטוח רפואי מקיף לעובד הנשלח ל Relocation בחול, המספק כיסוי לטיפול רפואי איכותי וזמין לצרכי העובד, בן/בת זוג ו/או ילדיו, מקל על העובד להתאקלם ותורם משמעותית להצלחת המעבר. נושא זה הוא אחד המכריעים לגבי יכולתו להתמיד בתפקיד אליו נשלח

קרא עוד >>

ביטוח רפואי לרילוקיישן - דברים שחשוב לדעת

בשנים האחרונות גדל משמעותית מספר הישראלים הנשלחים לחו"ל מטעמי עבודה או עוברים יחד עם משפחתם למטרות עסקיות. בעת שהייה ממושכת בחו"ל הכיסוי הביטוחי של קופות החולים, הביטוחים משלימים המקובלים בישראל וכמובן השירותים הניתנים על ידם

קרא עוד >>

ביטוח רפואי לצעירים המתגוררים בחו"ל

צעירים רבים אשר מסיימים טיול גדול אחרי צבא, בין אם באמריקה, בין אם באירופה ובין אם במזרח הרחוק, מתאהבים במדינה בה טיילו ובוחרים להשתקע בה ומתגוררים בה מספר שנים.

קרא עוד >>

היבטים של בריאות ברילוקיישן

המעבר לחיים במדינה אחרת, ולו לשנים ספורות, משמעו בראש ובראשונה סיום ביטוח הבריאות אליו התרגלנו. קופות החולים, הרופאים האישיים שלנו והמומחים אליהם אנו פונים בטבעיות ביום-יום, פוסקים מלהיות רלוונטיים כאשר אנו מעתיקים את עסקינו אל מחוץ לישראל.

קרא עוד >>

מתי כדאי לוותר על ביטוח נסיעות רגיל ולעבור לביטוח רפואי מותאם לרילוקיישן?

מעסיקים ישראלים רבים ועובדיהם המתכננים לבצע "רילוקיישן" (העתקה של מקום העבודה/מגורים למדינה אחרת), נוטים לראות בביטוח נסיעות דרך להגנה רפואית בתקופת השהות בחו"ל.

קרא עוד >>

ביטוח נסיעות או ביטוח רילוקיישן?

ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ למי שיוצא מהארץ לצורך ביקור מוגבל בזמן. במקרה של העתקת מגורים, או relocation מומלץ לשקול פתרון של ביטוח מקיף יותר, עוד לפני היציאה מהארץ.

קרא עוד >>

איך עושים ביטוח לחו"ל?

ישראלים רבים מודעים לעובדה שלא נוסעים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות אך הם לא תמיד מודעים לרמת החשיבות של ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל.

קרא עוד >>

ביטוח לישראלים בניו יורק

ניו יורק היא אחת מהערים המפורסמות והמאוכלסות ביותר בארה"ב, ויעד פופולרי עבור ישראלים רבים. מעבר לעבודה ומגורים - חשוב גם להכיר את נושא הביטוח

קרא עוד >>

ביטוח רפואי לישראלים באירופה

אלפי ישראלים עושים שינוי בחייהם ובוחרים לפעול למטרת רילוקיישן במדינות שונות ברחבי אירופה. ביטוח רפואי הוא הכרחי במסגרת מעבר זה. מידע נוסף באתר!

קרא עוד >>

למה חשוב לעשות ביטוח בריאות בחו"ל

החשיבות של רכישת ביטוח בריאות בחו"ל גדולה וזאת על מנת להבטיח לעצמכם את כל השירותים הרפואיים במקרה הצורך במדינה זרה.

קרא עוד >>

היתרונות של ביטוח רפואי לישראלים בחו״ל עם חברה ישראלית

אם אתם בדרך לרילוקיישן, בין אם זה באירופה, ארה״ב, אוסטרליה או קנדה, אין ספק כי אחת ההחלטות הכי חשובות אותן עליכן לקחת היא בתחום הביטוח הרפואי.

קרא עוד >>

קרוביכם עושים רילוקיישן? פנקו אותם במתנה מגניבה ומועילה

כמה אלפי ישראלים עוזבים את ישראל מדי שנה, חלקם ישובו בעתיד וחלקם ישארו בחו"ל לתמיד. אם גם אתם מכירים קרוב משפחה, חבר או מכר שעומד להיפרד לשלום מהחומוס, מהגולדסטאר ומהפקקים באיילון, יש לנו רעיון למתנות נפלאות שתוכלו להעניק לו >>

קרא עוד >>

מדיה חברתית - למה אנחנו כאן?

מעט על פעילות המדיה החברתית בדיוידשילד. איך הגענו לפעילות ברשת חברתית? כי היום מי שלא כאן לא קיים? כן, אבל לא רק...

קרא עוד >>

מוכרים באחריות

ובכן, לא תמיד זה היה כך עבורי - תמיד הייתי "איש מכירות", אבל העבודה הראשונה שלי בתחום הייתה בחברה עם אופי "טיפה" שונה מהאופן בו אני והנציגים מוכרים היום.

קרא עוד >>

שנה טובה בכל מקום בעולם

עבורנו בדיוידשילד, ראש השנה הוא חג מיוחד ביותר. אנו מסתכלים על השנה החדשה בפרספקטיבה עולמית של הישראלים הרבים שפזורים בכל רחבי העולם.

קרא עוד >>

מי יקבל את פיצויי הביטוח שלך?

כיסוי ביטוחי למקרה מוות, הינו בסיסי ופשוט, ובד"כ מבחן התביעה לתשלום תגמולי ביטוח הינו באם המבוטח נפטר או לא.

קרא עוד >>

לרדת בגדול - סיבות להגירה מישראל

ירידה מישראל בפרט והגירה בכלל, אינן תופעות חדשה. עוד משחר ההיסטוריה עברו אבות אבותינו ממדינה למדינה ומיבשת ליבשת בגלל סיבות שונות ומגוונות, במטרה למצוא הווה, או עתיד, טובים יותר, אך נראה שבשנים האחרונות חלה עלייה במקרי הרילוקשיין. מדוע?

קרא עוד >>

גלובאלי, לוקאלי ומה שבינהם

מה עושים כשצריכים טיפול רפואי במדינה זרה? מה שנראה פשוט וקל, ושגרתי במגרש הביתי שלנו, יכול להפוך למצוקה של ממש כשהוא קורה בקצה השני של העולם, בסביבה לא מוכרת, בשפה אחרת ורחוק מהבית.

קרא עוד >>

המתרגם של שפת הרופאים - רופא הבית של דיוידשילד בראיון מיוחד

הוא הסמכות הרפואית הבלעדית, רופא מומחה במקצועו ובעל ידע עשיר בתחום. נפגשנו עם רופא הבית של דיוידשילד, ד"ר מוטי בכר, כדי להבין ממנו בדיוק מה תפקידו במערכת וחשיבות הימצאותו של רופא בעבודה מול ביטוח רפואי. הופתענו לגלות עולם ומלואו - הראיון המלא לפניכם:

קרא עוד >>

רילוקיישן לעובדים בארגונים גלובאליים

דורון יצחקי, מנהל מוקד שירות עסקי בדיוידשילד, עובד בחברה כ-10 שנים. בפוסט הבא דורון יספר על מתן שירות ללקוחות עסקיים וארגונים ועל פיתוח והרחבת הפעילות עבורם בדיוידשילד.

קרא עוד >>

כל הסיבות לעשות ביטוח רפואי לרילוקיישן עם חברה ישראלית

החלטתם לבצע רילוקיישן? חשוב מאד לא לשכוח לסדר את ענייני הביטוח הרפואי. במאמר הבא תמצאו את כל הסיבות מדוע כדאי לעשות זאת דווקא עם חברה ישראלית בעלת ניסיון בשוק הבינלאומי.

קרא עוד >>

האם העובד שלך בריא?

כאשר חברה מעלה את האפשרות של שליחת עובד לרילוקיישן עליה לקחת בחשבון כי זהו תהליך מורכב וכזה הדורש תשומת לב רבה לכל ההיבטים הכרוכים בו, כולל ההיבט הרפואי

קרא עוד >>

כלים להשוואה בין תוכניות ביטוח

בעת יציאה לחו"ל, אנו דואגים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. כך אנו מבטיחים לעצמנו שקט נפשי למקרה של אובדן מזוודה או אירוע חירום רפואי בלתי צפוי. כך לגבי נסיעות קצרות, אך מה עם ביטוח לשהייה ממושכת בחו"ל?

קרא עוד >>

דיוידשילד כאן ברגע האמת

כשמשרתים לקוחות הנמצאים ברחבי העולם, כל נקודת מגע עם הלקוח משמעותית. איך מטפלים באחריות כזו? אודה-יה כלפון, סמנכ"ל השירות של הקבוצה מסבירה

קרא עוד >>

קופות חולים ושירות רפואי במהלך רילוקיישן

בשעה טובה, אתם עומדים לבצע רילוקיישן וכבר דאגתם לכל הסידורים הנחוצים בחו"ל. יפה מאוד, אך מה לגבי הסדרת מעמדכם בארץ? האם הסדרתם את כל הפרטים, ונתתם את הדעת על קופות חולים ושירות רפואי במהלך רילוקיישן?

קרא עוד >>

החיתום הרפואי

חברה לביטוח בריאות לחו"ל רוכשת את הסיכון מהמבוטח כאשר תמורת פרמיה שישלם המבוטח, אם יזדקק לטיפול רפואי, תממן חברת הביטוח את הטיפול הרפואי למבוטח. הסיכון בא לידי ביטוי בחוסר הידיעה של המבוטח אם ומתי יזדקק לטיפול רפואי ואת חוסר הידיעה (הסיכון) הוא "מוכר" לחברת הביטוח

קרא עוד >>

הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת – הפניקס חברה לביטוח בע"מ