רילוקיישן לקנדה - המדריך המקיף להגירה לקנדה

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> רילוקיישן לקנדה - המדריך המקיף להגירה לקנדה

קנדה הרחוקה היא אחת המדינות המערביות הנחשקות ביותר למעבר לצרכי רילוקיישן, מדינה הקורצת לישראלים רבים, וזאת על אף החורף הארוך והקר ששורר בה, כזה המצריך היערכות רצינית מראש.

קנדה משתרעת על פני שטח עצום בצפון אמריקה, גובלת עם ארצות הברית ונהנית מאחת הכלכלות החזקות ביותר בעולם. החוזק הכלכלי שלה, כמו גם אוצרות הטבע שבה והקשרים הידידותיים שרקמה לאורך השנים עם מרבית ארצות העולם המערבי, הפכו את קנדה למדינה עשירה, ידידותית, הדואגת לאזרחיה (הנהנים מאיכות חיים גבוהה במיוחד) ואף מעודדת הגירה, מה שמסביר את הבחירה של הרבה ישראלים בחו"ל לבצע הגירה לקנדה ולקבוע אותה כביתם. מדובר באחת המדינות אליהן מבצעים ישראלים רבים הגירה, בדומה לרילוקיישן לארה"ב שמבצעים ישראלים לצורך עבודה.

מתעניינים ברילוקיישן לקנדה? קבלו מידע חיוני על המדינה

קנדה שוכנת בצפון אמריקה (המדינה הצפונית ביותר באזור זה של צפון אמריקה) ומורכבת מעשר פרובינציות ושלוש טריטוריות. לשעבר, היתה קנדה מושבה בריטית ועד היום עומדת בראשה המלכה אליזבת השנייה.

היא מדינה דו לשונית (צרפתית ואנגלית), מודרנית, מתקדמת, ידידותית, מעודדת זכויות אדם ואזרח, וממוקמת בין הראשונות בעולם ברוב המדדים המשווים איכות חיים ואושר של התושבים. רמת הפשע במדינה היא בן הנמוכות בעולם והיא דוגלת בביטוח בריאות ממלכתי לכל.

שוק העבודה - הרי זו הסיבה העיקרית להגירה לקנדה

כמדינה המתפתחת והמודרנית שהיא, הרבה מן העבודות בקנדה המוצעות לישראלים בחו"ל קשרורות לתחום ההייטק, אך כמובן שאפשר למצוא עבודות בקנדה הקשורות דווקא לרפואה (הרבה ממבצעי הרילוקיישן לקנדה הם רופאים צעירים הנוסעים להשתלמות באחד הנושאים הרפואיים המפותחים יותר בקנדה מבישראל).

כמו כן, הגירה לקנדה מתאימה לבעלי מקצוע העוסקים בתחומים הבאים: עריכת דין, חינוך, מחשבים, פסיכולוגיה ועוד. כמובן, שכמו הרבה ישראלים בחו"ל הבוחרים לעבוד במכירה, גם בקנדה ישנן הצעות והזדמנויות רבות לעבודה מסודרת בעגלות, לבעלי ויזת עבודה לקנדה כמובן.

הגירה לקנדה וביטוח רפואי

תרבות מודרנית ומגוונת - עוד סיבה להגירה לקנדה

בעת רילוקיישן לקנדה תשמחו לגלות שזו אחת המדינות העשירות ביותר בעולם מבחינה תרבותית - העובדה שממשלת קנדה מעודדת הגירה לקנדה, שנבנתה על ידי מהגרים ומתיישבים שהגיעו מכל רחבי העולם, הפכה את המדינה ואת תושביה לפתוחים ומודעים לקיומן של תרבויות שונות ומגוונות, הנחגגות באופן יומיומי בכל רחבי המדינה.

כמו כן, נופיה המגוונים ומעוררי ההתפעלות של המדינה (שמורות טבע נדירות, פסגות מכוסות שלג, בעלי חיים פראיים, אגמים ענקיים, נהרות, אתרי סקי ואתרי ספורט ימי, ולמעשה כל מה שתחפוץ נפשכם בו), הופכים את מסע הרילוקיישן לקנדה למסע מתמשך של גילוי מקומות, נופים ואנשים חדשים ומרתקים.

רילוקיישן לקנדה - מעבר ומגורים

לפני שמבצעים את הרילוקיישן לקנדה, ישנם כמה דברים שצריך להכין: כמובן שצריך לבדוק שהדרכון בתוקף. במידה ולא, יש ללכת למשרד הפנים ולחדש אותו. כל זה תקף לגבי כל בני המשפחה המבצעים את הרילוקיישן לקנדה.

כל העבודות בקנדה המוצעות לישראלים תקפות כמובן אך ורק לבעלי ויזת עבודה בקנדה. לישראלים הטסים לרילוקיישן בקנדה, נושא זה מטופל לרוב על ידי החברה השולחת לרילוקיישן, אך כמובן שכדאי לבדוק את הנושא טרם הנסיעה על מנת להימנע ממצבים מביכים בהמשך.

גם בנושא ביטוח רפואי לחו"ל אין להקל את הראש ומומלץ ביותר לבצע הגירה לקנדה רק לאחר שאתם מבוטחים. דיוידשילד היא חברה המציעה ביטוח רפואי מקיף לישראלים בחו"ל, בשפה העברית, לכל משך תקופת הרילוקיישן ולכל בני המשפחה.

את חשבון הבנק הישראלי שלכם אתם יכולים להשאיר פעיל לאורך תקופת הרילוקיישן או, למי שנוח יותר, ישנה אפשרות כמובן גם לפתוח חשבון בנק מקומי.

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטיכם בטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם עם הצעת משתלמת במיוחד לביטוח רפואי בחו"ל!


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ