אחסון תכולת דירה בעקבות רילוקיישן - איך מתבצע התהליך?

דף הבית >> מאמרים >> כללי >> אחסון תכולת דירה בעקבות רילוקיישן - איך מתבצע התהליך?

העולם מסביבנו מלא לצערנו במחלות, בפציעות ובסכנות שעורבות לנו בכל פינה. בדיוק בשל כך עלינו לבטח את עצמנו ולהבטיח שגם אם חלילה נחלה או נפצע נוכל לקבל טיפול רפואי מתאים שישאיר את המקרה מאחורינו ולא משנה אם אנחנו נמצאים בישראל או בכל מקום אחר.

ביטוח רפואי בעבר היה נחשב לפריבילגיה או אפילו לביטוח מיותר אבל היום יותר ויותר אנשים מבינים שללא הביטוח הזה הסיכון הוא פשוט גדול מדי.

האבסורד הגדול הוא שאין כמעט לאף אחד מאיתנו אוטו חדש בלי ביטוח מקיף וזאת למרות שבסך הכל מדובר בחתיכת פח אבל שזה מגיע לדבר החשוב ביותר שלנו שזה הגוף שלנו אנחנו לא פעמים עושים שיקולים לא נכונים ועדיין יש מעטים מאיתנו שמוותרים על הדבר שעשוי להציל את חייהם במקרה הצורך.

גם אם עוברים דירה עושים ביטוח בריאות

במציאות של ימינו הרבה מאוד ישראלים מעתיקים את חייהם למדינות אחרות וכמעט לכל אחד ואחת מאיתנו יש חבר, שכן או בן משפחה שפשוט ארז את חייו ואת משפחתו ועבר להתגורר במקום אחר על הגלובוס. אם בעבר התופעה הזו הייתה מתקבלת בבוז גדול מצד הישראלים הרי שהיום כולנו כבר מקבלים את זה ואף חושבים על כך בעצמנו.

ביטוח בריאות שמבטח אותנו בכל נקודה בעולם זה אחד הדברים החשובים ביותר שתעשו עבור עצמכם טרם המעבר, כאשר אתם מגיעים למדינה חדשה או למקום חדש אתם לא יכולים לדעת בוודאות שאתם מבוטחים ולכן עליכם לבדוק זאת היטב טרם המעבר.

אל תגידו לי זה לא יקרה

אחד המשפטים הנפוצים ביותר של אלו שלא מאמינים בביטוחי בריאות הוא "לי זה לא יקרה" או "לי זה לא יכול לקרות". גם אם תשאלו את אלו שחלו או נפצעו בצורה קשה והיו מושבתים מהעבודה הם יגידו לכם שהם היו בטוחים שזה לא יקרה להם אבל בפועל זה קרה ופשוט הרס להם את החיים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים ורגועים שגם חלילה במקרה של תאונה או התפרצות מחלה קשה אתם ובעיקר בני משפחתכם תהיו מכוסים אל תוותרו על ביטוח הבריאות ואל תקלו ראש בנושא.

לעבור להתגורר במקום אחר, לשמור על הציוד כאן בארץ

בנוסף לביטוח הבריאות יש עוד דברים שעליכם לדאוג להם במידה ואתם עושים רילוקיישן למקום אחר ואחד הדברים זה השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה שאתם עוזבים.

השכרת מחסנים לאחסון ציוד יש בכל רחבי הארץ והם נועדו עבור אלו שעוברים להתגורר בחו"ל אבל מחליטים שלא לקחת איתם את כל הציוד שיש ברשותם. כאשר אתם מחפשים את המקום המושלם תתקלו וודאי בהרבה מאוד מחסנים להשכרה, המטרה העיקרית שלכם היא לבדוק היטב ולהשוות מחירם כך שבסופו של דבר תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.


הצעה לביטוח רפואי בחו''ל

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*על ידי לחיצה על 'שלח' אתה מקבל עלייך את תנאי השימוש של אתר דיוידשילד


למידע נוסף לחצו כאן

Davidshield סוכנות לביטוח חיים (2000) בע"מ.
החברה המבטחת- דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ